Отговори
# 690
  • Мнения: 31
bibonss Честито, да ви е жива и здрава мъничката Елия и голяма да порастне! Да си я отгледате с много обич и много да ви радва! Пожелавам ти бързо възстановяване! Relaxed

# 691
  • Мнения: 179
Честито бибонс! Да е жива и здрава! Супер мерки и кг 💕

# 692
  • Мнения: 128
Бибонс честита радост. Бъдете здрави и щастливи, а на теб бързо възстановяване.

# 693
  • Мнения: 346
bibons честито! Бъдете здрави и бързо възстановяване! Hug

# 694
  • Мнения: 42
bibonss, честита радост! Каква мадама с топ мерки само Hands Ok Hand Бъдете живи и здрави и много щастливи!

# 695
  • Мнения: 1 384
Честито на всички майчета ❤ Бъдете живи и здрави.
Мен всичко ме боли вече..кръст, гръб.. боли ме когато беба се върти, мърда, рита..абе вече нещо ми става тегаво, но се вижда края.
Честно да си кажа, доста неща ме притесняват за след раждането. Дано бързо се адаптираме и тази умора, която изпитвам сега да изчезне..🤷‍♀️

# 696
  • София
  • Мнения: 562
    Честито на последните мами, бебета да растат здрави и от много любов обградени Heart Eyes

    # 697
    • Мнения: 340
    Йеее честито на всички мамчета!! Здрави да сте вие и бебченцата!
    Аз да ви кажа, може би още не съм се настроила на тази вълна...и никак не бързам и не искам бебе да избързва. Термин 7ми и ако може да си го дочака, най-добре да ви кажа...но нали е божа работа уж всичко, ще видим...

    # 698
    • Мнения: 263
    Честити на всички майчета! Здрави и пухкави бебоци, а на вас бързо възстановяване!
    Аз нещо от няколко дни не мога да се наканя малко по малко да оправям багаж за болницата, а ми се струва, че е време.. има ли някой, който ще ражда в Надежда?

    # 699
    • Мнения: 48
    bibonss, честита рожба! Да е жива и здрава,  а на теб бързо възстановяване! 🤗😊
    Оххх като ви чета как една по една вече раждате, започвам да се притеснявам, че не съм готова даже с чантата за болницата. Вече съм в 35 седмица и май е време да се стегна малко за да ми е по спокойно

    # 700
    • Мнения: 340
    Честити на всички майчета! Здрави и пухкави бебоци, а на вас бързо възстановяване!
    Аз нещо от няколко дни не мога да се наканя малко по малко да оправям багаж за болницата, а ми се струва, че е време.. има ли някой, който ще ражда в Надежда?
    Аз съм в Надежда Simple Smile

    # 701
    • Мнения: 341
    Честито на новите мами Hug Нека бебчетата бъдат много здравички, а на мамите бързо възстановяване Heart

    # 702
    • Хасково
    • Мнения: 441
    Честити на всички майчета! Здрави и пухкави бебоци, а на вас бързо възстановяване!
    Аз нещо от няколко дни не мога да се наканя малко по малко да оправям багаж за болницата, а ми се струва, че е време.. има ли някой, който ще ражда в Надежда?
    Аз ще раждам в Надежда и мисля, че и bibonss беше там, ако не се лъжа. Bibonss, честита дъщеричка. Здрава и щастлива да расте! Ще чакаме да разкажеш като имаш време при кой лекар беше, как протече раждането и престоят Simple Smile Аз се следя при Павлова.

    # 703
    • Мнения: 128
    Момичета идвам много развълнувана. Бяха ни сложили в ковиоз и първите часове беше на кислород. Слава богу бързо се стабилизира и вече я захраниха. При сегашното посещение в неонтологията я извадиха от ковиоза и я облякоха и ми я дадоха да я гушна. Както плачеше се успокой и отвори очички. Чувството е неописуемо. Такова малко човече да внася толкова радост и любов. Та вече се нормализират нещата и сега е 2 кг и ще чакаме да стигне 2,300,а мен би трябвало утре да ме изпишат. Успех на всички и пухкав и бебоци.

    # 704
    • Мнения: 263
    Честити на всички майчета! Здрави и пухкави бебоци, а на вас бързо възстановяване!
    Аз нещо от няколко дни не мога да се наканя малко по малко да оправям багаж за болницата, а ми се струва, че е време.. има ли някой, който ще ражда в Надежда?
    Аз ще раждам в Надежда и мисля, че и bibonss беше там, ако не се лъжа. Bibonss, честита дъщеричка. Здрава и щастлива да расте! Ще чакаме да разкажеш като имаш време при кой лекар беше, как протече раждането и престоят Simple Smile Аз се следя при Павлова.
    Аз също се следя при Павлова. Как ще раждаш? Кога ти е термина? Simple Smile

    Общи условия

    Активация на акаунт