Колко често се виждахте преди да заживеете заедно?

  • 12 303
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 864

Ще ви дам няколко примера:
1. Едно от момчетата ми казва "Искате ти се да дойда сега до вас и да е видим вечерта?" , аз казвам " Да", и той "Само можеш да си мечтаеш хахаха" (уж на шега е цялото нещо)
2. Друго момче казва "Как ще реагираш , ако дойда тази вечер до вас". аз казвам "Ще е супер", и той "хихихи" (тоест няма да дойде, а просто го споменава)

Това са малки примери, в един момент такива реплики започват да ме дразнят.


В един момент?! Ако на мен мъж ми извърти подобна реплика, ще му е за пръв и последен път. Що за идиоти са тия?! Ти да не би да толерираш подобни подигравки?

Досега с всички мъже в живота ми сме се виждали почти всеки ден, за по много време. По взаимно желание. Според мен така е нормално.

# 16
  • Сф
  • Мнения: 10 789
Aбее, на 32 години! Глупости! Какви са тия хихиканета и  виждания от дъжд на вятър? Това не са връзки, освен в твоята глава. Някой разпуска и се забавлява на твой гръб, не може да си толкова заблудена, не го вярвам!

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 344
Виждахме се почти всеки ден,докато бяхме гаджета.
Двамата учехме,но той ходеше и на работа.
Обикновено той ме търсеше.Знаеше,че ако не ми се обади,няма да седя да го чакам,имах много приятелки тогава,излизах с тях.
Аз бях глезла ,много обгрижвана от семейството си и свикнала да получавам внимание.
Да тръгна след гадже,да му се моля да се виждаме-не.
Не бях готова и да си нарушавам комфорта-да прекося половината град,да сменям автобуси всеки ден,за да се виждам с гадже-не.
Подигравателни реплики никога не съм търпяла и сега също не търпя.
С ММ ходихме 2 години ,но заживяхме заедно чак когато връзката стана сериозна и той заговори за брак и деца.
Тоест към края на втората година.

# 18
  • Морето
  • Мнения: 82
Меко казано съм изумен. Как жена на 30 не би могла да различи партньор за секс и партньор за връзка.
Ти имаш първият тип при това доста гадничък. Да те привличат лоши момчета на тази възраст е как да го кажа без да се засягаш - не много зряло. Огледай себе си и прецени дали тези т.н. мъже не са доста по привлекателни отколкото ти самата. Тоест таргет групата ти не е правилната. Вероятно има и нормални мъже около теб, но ти залиташ по "лоши мъже".
Мъж който не прави всичко възможно да те вижда всеки ден  след първата среща въобще не трябва да го допускаш до себе си освен ако не искаш само секс. Това мъж ти го казва. Замисли се.

# 19
  • Мнения: 10 999
Според мен, ти си си напълно нормална , мъжете не са...вероятно не са искали сериозни взаимоотношения и са усещали, че ти искаш такива...може би е вариант преди да се видите, да си чатите, за да прецениш кой с какви намерения е...честно казано не знам какъв съвет да ти дам...аз разбирам, че искаш връзка, но явно мъжете не искат такава. Как да намериш някой който иска същото като теб, честно казано идея си нямам..

# 20
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 344
На всичкото отгоре и се подиграват...Що за наглост..И тя търпи..

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 32

На 32 години съм.
Имала съм няколко връзки, но последните три ги прекратих прекалено рано.
Все едно границата ми е максимум 6 месеца.
Първите ми две връзки преди тези, са по 4 години.

Осъзнах, че колкото и да успявам да продължа напред след всяка раздяла, докато не разбера защо се получава така при мен, нищо няма да се промени и все ще си тръгвам първа.
Осъзнах, че ще си давам нови шансове в любовта и след 6-тия месец ще зарязвам човека, с който съм.
Без да е имало нито караници, нито някакъв вид конфликт, нито един съществен проблем или пречки.



Авторке, с теб сме на една възраст, донякъде се припознавам в историята ти, затова ще споделя какво мисля. Първо някакви изпросени едва ли не срещи само през уикенда, да се нарече връзка е меко казано абсурдно. При положение, че сте в един град, господата разполагат с коли, а ти дори си склонна да се унижаваш да хващаш автобус, метро и т.н. Те са усетили колко отчаяно искаш да се виждате по-често и са го използвали срещу теб, а ти дори не се усещаш какъв е точно проблема. От една страна те са били неподходящи, защото ако наистина се интересуваха от теб, нямаше да се налага да просиш срещи и всичко щеше да се случва по естествен начин. От друга страна това може да ти служи като урок занапред, да подбираш по-адекватно изборите си. И най-важното - трябва да престанеш с това отчаяно поведение, защото ще продължаваш да привличаш подобни индивиди, а ти ще се чудиш пак къде си сбъркала и защо не се е получило. Горе главата и си бъди приоритет докато не срещнеш някого, за когото си струва да прекосиш и целия град. Wink

# 22
  • Мнения: 2 331
Почти всеки ден. Нещата, които описваш не са нормални. Вземи се в ръце и се цени повече. И избягвай индивиди, които са забавни по този малоумен начин. Къде ги намираш тези "младежи"? Ходиш ли им на гости в детската?

# 23
  • Мнения: 354
Според мен, ти си си напълно нормална , мъжете не са...вероятно не са искали сериозни взаимоотношения и са усещали, че ти искаш такива...може би е вариант преди да се видите, да си чатите, за да прецениш кой с какви намерения е...честно казано не знам какъв съвет да ти дам...аз разбирам, че искаш връзка, но явно мъжете не искат такава. Как да намериш някой който иска същото като теб, честно казано идея си нямам..

Ем то намеренията са според жената. Към една жена намеренията са едни. Към друга намеренията стават коренно различни. Към трета жена намерения няма, ни сериозни, ни несериозни и т.н.

# 24
  • Мнения: 6 166
Мъж, който е свободен за срещи само уикенда не е мъж, който е свободен за връзка. Или е с друга или работата му е на първо място.

# 25
  • София
  • Мнения: 35 332
Ако те иска - ще те вземе.
Ако не те иска - за какво ти е?

# 26
  • Мнения: 42 049
Не знам ти ли не струваш или попадаш на кофти мъже над твоята категория, но тези мъже не те искат за партньорка, не искат да ги виждат с теб, не искат задълбочаване, а само секс от време на време (удобно за тях). Най-вероятно не те смятат за достойна да си им партньорка в истинския смисъл и само се забавляват с теб, а ти им се връзваш...
Това ми звучи ненормално за жена над 30 години. Или си с някакви ментални дефицити или е пързалка.

# 27
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
На 25-35 г. мъже взе да им харесва да си ергенуват и да си имат нещо под ръка, но без ангажименти. Та проблемът може да не е само в авторката.

# 28
  • Мнения: 8 037
То дори само за секс не звучи добре - 4 пъти в месеца само ...Flushed

# 29
  • Мнения: 343
Не съм чела подробно отговорите на другите потребители, но ще ти кажа как беше при мен.
Запознахме се е мъжа ми по интернет, 2015г. Тогава аз бях на 21, той на 23. Учех висше в груг град, а той работеше. Аз живеех в Горна Оряховица, той в Търново. Обикновено се виждахме в петъците, защото през останалото време бях в университета и се връщах в родния си град през седмица за петък, събота и неделя само. Писахме си 1-2 месеца и решихме да си пратим снимки - харесах го (и той мен ме харесал Simple Smile ) разменихме си телефоните и той започна да ми се обажда по 2-3 пъти на ден, само да ме чуел как съм. Същевременно чата продължава. След известно време, решихме да се видим. Като за първа среща, за мен беше важно да е на моя територия. (аз съм Скорпион и обичам да "тествам" хората. Това ми беше първи тест, дали ще дойде и до колко е сериозен). Разбрахме се за ден и час и петък вечер, бяхме в кварталното ресторантче. Той тогава беше дошъл с кола, която негов приятел му заел Grinning,  а аз изобщо даже не ѝ обърнах внимание, беше ми важно друго...
Дойде в точно уречения час, защото се разбрахме да се видим в близост до ресторанта и да отидем пеша до там (5 мин.) Няма шанс! на първа среща да кача в колата на почти непознат, независимо дали сме си писали половин или една година и колко ми е харесал!
В крайна сметка откарахме почти 8 часа в разговори и заведението едва не ни изгони, защото трябваше да затваря Grinning Той после искаше да ме изпрати до нас, но аз да не съм луда, разделихме се на мястото, на което се бяхме срещнали и си отидох пеша до нас. Прегърнах го леко притеснено и му казах "чао". Това беше. На следващия ден естествено чата продължи, както и телефонните разговори, които стоваха с все по-дълга продължителност - нещо важно - да има за какво да си говориш с човека отсреща!
Втората ни среща беше в Търново лятото и тогава вече решихме да станем и гаджета. И двамата тогава сложихме картите на масата и всеки каза какво очаква от другия, как вижда да се развие потенциалната връзка и бяхме искрени!
Също важно качество - никой от двама ви да не лъже! (тествала съм го много пъти относно потенциална лъжа, която може да каже..ми не, казва си истината)
Заживяхме края на 2015г. заедно в негов самостоятелен апартамент и към днешна дата, вече сме семейство Heart Decoration
Забравих да спомена, че той ми е първия сериозен мъж, който запознах с близките, аз за него - втора приятелка.
Когато имах ваканции от университета преди втората среща сме се виждали и през седмицата, пак вечерно време и той ми е казвал - връщам се 17ч. от работа, вземам един бърз душ и идвам към Горна със служебната кола. С 2 думи правеше всичко по силите си, за да може да ме види, дори и за половин час...
Та, авторке, след всичко това написано, искам да ти кажа да търсиш такъв мъж - въпреки че в днешно време ако го намериш си е все едно си спечелил от тотото...но "Който търси - намира"! Важното е да знаеш какво търсиш и да не се задоволяваш с по-малко!

Общи условия

Активация на акаунт