Колко често се виждахте преди да заживеете заедно?

  • 12 305
  • 314
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42 054
На 25-35 г. мъже взе да им харесва да си ергенуват и да си имат нещо под ръка, но без ангажименти. Та проблемът може да не е само в авторката.

Не е луд Хасан, че яде баница, луд е този, който му я дава. Та те са си в правото да я искат само за забавление, ама тя е виновна, че приема това за връзка и им ходи по свирката.

# 31
  • Мнения: 8 005
Какви са тези льольовци, бре? Големи шегаджии...
Явно си падаш по такива дебили, затова може следващия път да НЕ започваш връзка с някой празноглав инфантил, който ти е харесал, а да пробваш с такъв мъж, който не ти е завъртял главата. Може пък да откриеш точен човек.

# 32
  • Мнения: 6 166
Тук завъртяването на главата не е проблема, а че на 30+ няма критерии за мъж за връзка.

# 33
  • Мнения: 354
Скрит текст:
Не съм чела подробно отговорите на другите потребители, но ще ти кажа как беше при мен.
Запознахме се е мъжа ми по интернет, 2015г. Тогава аз бях на 21, той на 23. Учех висше в груг град, а той работеше. Аз живеех в Горна Оряховица, той в Търново. Обикновено се виждахме в петъците, защото през останалото време бях в университета и се връщах в родния си град през седмица за петък, събота и неделя само. Писахме си 1-2 месеца и решихме да си пратим снимки - харесах го (и той мен ме харесал Simple Smile ) разменихме си телефоните и той започна да ми се обажда по 2-3 пъти на ден, само да ме чуел как съм. Същевременно чата продължава. След известно време, решихме да се видим. Като за първа среща, за мен беше важно да е на моя територия. (аз съм Скорпион и обичам да "тествам" хората. Това ми беше първи тест, дали ще дойде и до колко е сериозен). Разбрахме се за ден и час и петък вечер, бяхме в кварталното ресторантче. Той тогава беше дошъл с кола, която негов приятел му заел Grinning,  а аз изобщо даже не ѝ обърнах внимание, беше ми важно друго...
Дойде в точно уречения час, защото се разбрахме да се видим в близост до ресторанта и да отидем пеша до там (5 мин.) Няма шанс! на първа среща да кача в колата на почти непознат, независимо дали сме си писали половин или една година и колко ми е харесал!
В крайна сметка откарахме почти 8 часа в разговори и заведението едва не ни изгони, защото трябваше да затваря Grinning Той после искаше да ме изпрати до нас, но аз да не съм луда, разделихме се на мястото, на което се бяхме срещнали и си отидох пеша до нас. Прегърнах го леко притеснено и му казах "чао". Това беше. На следващия ден естествено чата продължи, както и телефонните разговори, които стоваха с все по-дълга продължителност - нещо важно - да има за какво да си говориш с човека отсреща!
Втората ни среща беше в Търново лятото и тогава вече решихме да станем и гаджета. И двамата тогава сложихме картите на масата и всеки каза какво очаква от другия, как вижда да се развие потенциалната връзка и бяхме искрени!
Също важно качество - никой от двама ви да не лъже! (тествала съм го много пъти относно потенциална лъжа, която може да каже..ми не, казва си истината)
Заживяхме края на 2015г. заедно в негов самостоятелен апартамент и към днешна дата, вече сме семейство Heart Decoration
Забравих да спомена, че той ми е първия сериозен мъж, който запознах с близките, аз за него - втора приятелка.
Когато имах ваканции от университета преди втората среща сме се виждали и през седмицата, пак вечерно време и той ми е казвал - връщам се 17ч. от работа, вземам един бърз душ и идвам към Горна със служебната кола. С 2 думи правеше всичко по силите си, за да може да ме види, дори и за половин час...
Та, авторке, след всичко това написано, искам да ти кажа да търсиш такъв мъж - въпреки че в днешно време ако го намериш си е все едно си спечелил от тотото...но "Който търси - намира"! Важното е да знаеш какво търсиш и да не се задоволяваш с по-малко!

Хубава историйка. Ама тогава сте били на 21-23 години. И моята е подобна на тази възраст. Но тогава е различно.

На 30+ се получава малко като пародия на любовни отношения, особено с хора обременени от минали несполучливи връзки, навъртели стабилен километраж от кухи връзки и решили, че им е дошло време за нещо по-сериозно и да се задомят.

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 14:14 от Не се сърди, човече

# 34
  • BG
  • Мнения: 374
Другарки и другари, хабили сте се напразно да пишете - дамата била " мома втора употреба" - разведена с 8-годишно дете. Прегледах  постовете от предишни години и теми.

Моите уважения, ама да питам авторката - като е ходила при гаджетата къде  и на кого си е оставяла детето / аз също съм разведена и знам как стоят нещата с гаджелъка /.

В здравословната тема  от 2016 г. пише за психологически проблем с детето .

Като попрочетеш това-онова, сглобиш пъзела и " Те ти булка Спасовден ".

То много връзки, много нещо, много драма,  а  детето къде е в картинката не се знае ...

Авторке, да ти го кажа в прав текст - мъжете са те приели несериозно, защото ти самата си се поставила в такава ситуация. Аз ако бях читав мъж, щях да избягам презглава от жена, която поставя благополучието на детето си на последно място.

# 35
  • София
  • Мнения: 35 332
Вивиана Енева, освен, че си голяма филмарка си и пълна със злост, моля другарко.

Какво значи мама "втора употреба"?
За здравословната тема няма да коментирам, защото е УЖАСНО грозно!

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 21:51 от Ms.Gorgeous

# 36
  • Мнения: 42 054
Другарки и другари, хабили сте се напразно да пишете - дамата била " мома втора употреба" - разведена с 8-годишно дете. Прегледах  постовете от предишни години и теми.

Значи съм познала - не я приемат за достойна за връзка, а само за някакво разнообразие. И това е, защото си има поне един голям кусур - ремарке. От там нататък, ако иска сериозна връзка, трябва много добре да избира о да свали критериите, за съжаление.

# 37
  • Мнения: 12 473
Айде пак етикети..)
Какво като е с дете и защо реши, че го изоставя, като мисли за мъже?

Проблемът на авторката е, че няма ясни критерии и че не обича себе си, а е склонна на всякави отстъпки и тн., което си е груба грешка - мъжете обичат да са покорители и укротители, а не да си им на разположение винаги.
Иначе - ако мъж те иска истински, ще преобърне света, за да е 2 с теб.

# 38
  • Мнения: 156
Имала съм само дълги връзки ( 2 преди брака) със съжителство ( като изключим гаджетата от ученическите години). Последната - 10г брак приключи с развод. След развода срещнах мъжа на живота ми и 6м по-късно живеем заедно.
Според мен всичко е индивидуално и е глупаво да поставяш някакви срокове, след които ще започнеш съжителство с партньора до теб.
Ако един мъж те обича ще иска да сте постоянно заедно, а на 32г си е време за сериозна връзка....явно на такива мъже попадаш. Аз не съм привърженик на връзки, в които всеки си е вкъщи, а срещите са през свободното време. Предпочитам да има с кого да споделя как е минал деня ми с вкусна вечеря и чаша вино в общото ни жилище.

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 13:54 от IhaveADiamondHeart

# 39
  • Мнения: 18 410
Я да се запиша да следя за кусурите на самотните майки и колко трябва да свалим критериите. Nerd
Авторке, запомни - по-добре сам, отколкото зле придружен!

# 40
  • BG
  • Мнения: 374
Е и с Черна станция ли сме филмарки ?! " Мома втора употреба " е шеговит нарицателен израз за разведена жена.И да - жена с ремарке винаги се котира по - долу от госпожиците.

# 41
  • София
  • Мнения: 35 332
Да ти имам хумора, просташки!

Ремарке си викай на твоето Relaxed

# 42
  • Мнения: 156
Е и с Черна станция ли сме филмарки ?! " Мома втора употреба " е шеговит нарицателен израз за разведена жена.И да - жена с ремарке винаги се котира по - долу от госпожиците.
Аууу и аз съм мома втора употреба с ремарке, но не забелязвам спад в интереса към мен. Важно е как изглежда една жена и дали използва главата си....освен краката си, а останалите неща са клишета.

# 43
  • Мнения: 12 473
Глупости..))
С ремаркето като бях - най-голям бой имаше за мен..)

# 44
  • Мнения: 156
Я да се запиша да следя за кусурите на самотните майки и колко трябва да свалим критериите. Nerd
Авторке, запомни - по-добре сам, отколкото зле придружен!
Направо да ходим в манастира, че какво друго ни остава Simple Smile
Аман от клишета.
Ще изядат жената, защото има дете, а не иска да го чака да направи 18г и тръгнала да мисли за любов!
Тая любов е само за праведните "нов внос" и госпооиците Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт