Кралски работи и клюки - май 2021

  • 118 569
  • 2 226
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 21 514
Палтото е прекрасно, чантата и обувките не ми допадат към него.

Последна редакция: пт, 07 май 2021, 15:51 от Не се сърди, човече

# 331
  • Мнения: 571
Много ми харесва цветът на палтото 😍

# 332
  • Мнения: 5 626
Ако искаха да раздават безплатни копия да бяха организирали някакво събитие и да ги раздадат чисто и прилежно, но тая последната идея ми изглежда комична поне на мен.
Тогава критиките щяха да са, че организират събитие със струпване на хора по време на пандемия. Много добре е измислено, даже.

Последна редакция: пт, 07 май 2021, 15:52 от Не се сърди, човече

# 333
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Целият аутфит с брандове:

https://www.instagram.com/p/COkk8ngny9Z/?igshid=h5s788mgi15z

Обувките са жестоки, дори имам с какво да ги нося 😂 купувам ги!

Ако Летисия беле сложила тези вместо онези груби, щеше да е много добре...

# 334
  • Мнения: 2 941
Страхотна Катрин, както обикновено.
Не знам за какви бездомни кучета говорите в Лондон, честно...

# 335
  • Мнения: 10 902
Едно време имаше едно движение book crossing, оставяш книга някъде и който я намери си я взема за четене, после я пуска пак на свобода и така книгата пътува. Имаше и сайт, в който да регистрираш книгата и да се следи. Може и още да го има, аз преди над 10 години съм участвала и не съм ги следила отдавна. Та тези книжни феи предполагам са се вдъхновили и от там.

Кейт ми харесва и това, което се вижда от полата й също. Бежови обувки с червено са ми любима комбинация.

Иначе тази ПР-акция си е точно това - ПР акция, малко хубави снимки, малко снимки на книгата и така. Нормални неща.

# 336
  • София
  • Мнения: 551
Разкошна е Кейт с това червено палто, та нека хич да не е известна. Освен сватбата и, че я е гледал целият свят, коя друга известна личност, ще се похвали с многото фотографи при излизанено от болницата с бебе Джордж? Бяха стотици. Такова струпване на фотографи не съм виждала никъде.
Колкото до това кой как живее... Всеки решава сам за себе си, дали да е кукла на конци с тиари и диаманти, или да живее свободен в Монтесито. Имаш избор. Така, че сравненята са излишни.

# 337
  • Мнения: 39 447
Харесах Кейт.
Арчи и на мен ми се струва прекалено голям за двегодишно дете.

# 338
  • Мнения: 31 242
Много красива Кейт. Чантичката и страшно ми допада, както и обувките.

# 339
  • София
  • Мнения: 9 984
Палтото е прекрасно, чантата и обувките не ми допадат към него.
Същото и от мен. Особено чантичката, все едно е на заем от Шарлът.


...Все пак парите от продажбата й си отиват в джоба й, сигурна съм, че ще се постарае.
Тази информация откъде е, сигурно съм я пропуснала. Може ли линк?

# 340
  • Мнения: 100

...Все пак парите от продажбата й си отиват в джоба й, сигурна съм, че ще се постарае.
Тази информация откъде е, сигурно съм я пропуснала. Може ли линк?

Парите за благотворителност ли ще отидат?

# 341
  • София
  • Мнения: 551




Скрит текст:








Последна редакция: пт, 07 май 2021, 18:09 от bubanka

# 342
  • Мнения: 21 514
Ужасна работа.

# 343
  • Мнения: 4 971
Нали разбирате, че която и да беше на мястото на Кейт дали като булка или родилка на стълбите, тълпата щеше да е същата? Май не...

# 344
  • Мнения: 10 902
Кошмарно е наистина. И да излезеш да сложиш усмивката, да показваш бебето.
Кейт е страхотна актриса за ролята си, ако ще сравняваме с Холивуд, просто е перфектна.

Общи условия

Активация на акаунт