Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 8

  • 44 819
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 740
Да с ми банд! Духче мисля ,че е напълно възможно...моето тяло например не понася горещини ,вчера се прибрах като пребита и заспах в 8 ,отделно се усещам подута и летаргична....една -дее седмици ми трябват за адаптация началото на летният сезон,чуствам се ужасно....

# 301
  • Мнения: 1 543
Ох, говорете за горещини... В Пловдив сутринта беше 25 градуса, аз ходих да тичам и едва издържах. Даже два пъти ми се наложи да премина за малко в бързо ходене - нещо, което не ми се бе случвало от 2 години. Трудно понасям рязкото затопляне, имам нужда от време за адаптация.

След бягането сутринта - протеин и хуск.
Закуска - обичайната напоследък черна филийка с "Филаделфия лайт", 50 г шунка, половин домат. Бисквитка дайджестив с черен шоколад с кафето.
Обяд - лаврак на скара и салата.
След обяд - две здравословни бисквитки с кафето.
Вечеря - телешки джолан с малко грах и картофи и салата домати и краставици. Въпреки телешкото виното е бяло. Лятото не пия червено.

# 302
  • Перник
  • Мнения: 4 863
....отделно се усещам подута и летаргична....една -дее седмици ми трябват за адаптация началото на летният сезон,чуствам се ужасно....

Краката ми се подуват в жегата. Докато организмът ми свикне с горещината и кръвното ми често е ниско и с близки граници.
И все пак, темата е за хранене, да отчета вчерашното Simple Smile
закуска - препечена филийка домашен пълнозърнест хляб със семена с масло и парченце свинско филе, кафе
в офиса - кафе, 3 оризовки със семена, череши
обяд - домашно приготвен ориз с тиквички
следобед - череши, тъмен шоколад, микс сурови ядки и сушени плодове, кафе
вечеря - микс домашни зелени салати с домат и краставица, 2-3 хапки домашен пълнозърнест хляб със семена, малко сьомгова пъстърва на фурна, малко ориз с тиквички, кисело мляко с мед
ок. 2,5 л. вода

# 303
  • Мнения: 19 296
Светла, ти си толкова слаба, не знам накъде повече искаш да сваляш.
Много искам да фаствам 1 ден седмично, но нямам воля и много огладнявам. До обяд гледам да не ям обаче.
Вчера и аз бях плюс 1. Направо се шокирах. Дано да е от жегата и мускулен оток.
Напоследък спях много малко.
Да отчета и храната:
О пилешко с гъби и сметана, салата, кафе с кокосова сметана, малко вишни
Протеин с ленено семе, банан и праскова след тренировка
В риба, салата, 2-3 филии от долния хляб с масло и сирене https://www.flavcity.com/paleo-bread/
Не броя калории, но предполагам, че ще ми се наложи, ако не тръгна надолу.

# 304
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Дух, синьото сирене, макар и в минимални количества задържа вода. А и комбинацията от толкова много и различни храни също според мен не е добра идея. Опитай се да избираш поне две неща. Примерно миди със салата и.... вино Simple Smile . Или миди със супа. Така от това малко, от онова малко карат организма да се чуди, кое по-напред да обработи и кое да складира. Това е мои мнение, може и да греша... Не знам

# 305
  • Мнения: 1 907
Днешното меню.
З: Протеин
Овесени ядки, ленено семе, тквени семки и соево мляко
О: Три кюфтета от смляно месо на фурна с малко картофи на фурна + салата
С: Четири варени яйца
Тренировка крака - протеин
В: Пилешки пържоли от бут на фурна, хумус + салата
Уикенда планувам плаж , дано е хубаво времето. Най- вероятно водата ще е студена, но поне да се попека Simple Smile

# 306
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Светла, ти си толкова слаба, не знам накъде повече искаш да сваляш.
....

Благодаря, но винаги може по-добре Simple Smile

Около килограм мазнини ако успея да махна от бедра и корем ще е супер. Ама като не спирам да ям по цял ден, ясно е, че трудно ще стане.

# 307
  • Мнения: 2 540
Може би си права Ани.

Дъждец, гладът идва на вълни, като отмине после е по лесно. Цаката в да издържиш докато мине пика. Но аз съм се научила да разпознавам когато е онзи глад дето отминанва и кога вече е време да се яде.

# 308
  • Мнения: 6 622
Аз пък тъкмо си помислих, че съм качила и сутринта пак на старите кг... Явно е било вода.
При близо 3000 калории и включени въглехидрати как не качвам, не знам.
Днес закуска: овесени ядки със стафиди, бадеми, мляко и протеин.
О: домашна баница с яйца и сирене. Щерката прави 😀
Предтренировъчно не съм решила още какво.
Вечеря: огретен с тиквички

# 309
  • Мнения: 2 540
Аз пих зелен чай и отводних добре задържаното. Явно соленото синьо сирене и супата бяха камъчето. Днес фаствам пак 22 часа, надявам се вече утре да съм преминала омагьосаният кръг 91-92. Имам усещането, че 90 е някаква проломна граница и падна ли под нея нещата ще тръгнат по-бързо.

Довечера ще е пилешка пържола и салата. Ще гледам по-просто и по-често да ям тези дни.

# 310
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Не отчитам нищо, защото съм зле с храната или по-скоро с липсата на качествена такава. Жегите ми действат ужасно докато се климатизирам. Нищо не ми се яде. Пия по три литра вода. И се потя като идиот. Вчера мислех да е чийтдей. Сутринта изядох половин кофичка скир, на обяд малка пица Маргарита и за вечеря 50г бейлис и 50 бадеми. Мислех да изпия един протеин преди лягане, обаче заспах рано и пропуснах.
Днес: 2 варени яйца за закуска. Тортиля с пилешко месо и това е дотук. Тренирах. Но даже протеинът изпих насила. Ще си направя един омлет с извара, защото нищо друго протеиново не ми идва на ума.

# 311
  • Мнения: 2 566
Одобрявам липсата на апетит.  Няма зорлем да се тъпчем. Има дни, когато неволно наваксваме Blush
И аз в последните дни ям, но без апетит. Ям по-малко, не знам защо. Обожавам тази ситуация. Отразява се.

# 312
  • Мнения: 2 540
Аз отчитам спад в теглото или поне преди да прекъсна фаста бях 90.300 което е уау.
Днес на 20 тия час - патладжан с моцарела. Вечеря - дробчета, воденички и сърчица с лук, гъби, бекон и малко домати. Вино.

Утре ще видим. Малко тежко ми стана, само не съм прецакал резултът

# 313
  • Мнения: 1 907
Някой има ли проблем с подуването на корема?
Пиете ли някакви хапчета?

# 314
  • Мнения: 9 697
Аз имам, не пия хапчета. Почти изключих млечните, както и овесените ядки, за съжаление.
Дори и само от вода съм като бременна в 5-ти месец 😟

Общи условия

Активация на акаунт