Отговори
# 1 410
  • Мнения: 20 169
Добри ютро от второто ми кафе.

Нямам рожден ден, споко. Но благодаря, оценявам желанието за поздрав.
Опера не е лош браузър. И аз ползвах преди основно, сега ми е вече втори.
Лори го е казала за снимките, който каквото му душа сака. Който не ще, не ще, насила не стават нещата.
Скрит текст:

Хайче, понякога хората сме непостоянни. Не ѝ се сърди толкоз.

# 1 411
  • BG
  • Мнения: 2 173
Леле, Бази, колко кафета пиеш в Италия, сутрин?

# 1 412
  • Мнения: 20 169
Тони, аз затва не ходя в Италия, че ше се приключа.

# 1 413
  • София
  • Мнения: 35 297
Капучино мням мням

# 1 414
  • Мнения: 10 815
Случва се плановете да се провалят. Това не е повод за хабене на нерви. Погледни го от другата страна - случило се е, сега ти се отваря възможност за нещо друго да свършиш което не си планирала.
И аз много неща планирам и много провали търпя. Ако почна да се ядосвам за всеки провал - до сега да съм сдал багажа поне 1000 пъти ! Гледаш философски на нещата и се опитваш да си Зен Simple Smile

# 1 415
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Няма ли трупове, всичко е преодолимо. Емоциите хабят само нас. Птичи песни, 300 млл фреш кафе и отново трафика разваля идилията.

# 1 416
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Падна ми пердето, теглих едни сочни и излязох. С едни приятели ходихме до Обзор на кафе. Те с колата, аз с мотора. Ми какво да кажа, покарах си, малко ме поваля дъждец по едно време, уплаших се от мъртвилото в центъра на Обзор, намерихме работещо заведение и пихме прекрасно кафе, после пак на обратно газ, газ, газ Simple Smile Спряхме в Приселци да видим прословутата Кипа и си накупих турски перилни и омекотители, които натоварих в багажника на аверите, колко било хубаво с теб да има и кола за багажа Wink Преди малко се прибрах и сега мързелувам. Ядовете бяха за нищо, така че сте прави.

# 1 417
  • Мнения: 9 981
Лори, откъде е снимката ти?
Случва се плановете да се провалят. Това не е повод за хабене на нерви. Погледни го от другата страна - случило се е, сега ти се отваря възможност за нещо друго да свършиш което не си планирала.
С Лан делим една и съща философска школа.

Успях да се разходя, да избегна дъжда, да получа покана за купон и намеря доставчик на земна ябълка, безплатно, само заради сините ми очи. Пиша го успешен ден Sunglasses

# 1 418
  • Мнения: 10 815
Цитат
С Лан делим една и съща философска школа.
Мойта философска школа е удобно легло 2 на 2 метра , но нещо не съм забелязал присъствието ти там .... Mr. Green

# 1 419
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Не ми кръшкай, Лане, че да не вадя камшика.

# 1 420
  • София
  • Мнения: 6 311
Падна ми пердето, теглих едни сочни и излязох. С едни приятели ходихме до Обзор на кафе. Те с колата, аз с мотора. Ми какво да кажа, покарах си, малко ме поваля дъждец по едно време, уплаших се от мъртвилото в центъра на Обзор, намерихме работещо заведение и пихме прекрасно кафе, после пак на обратно газ, газ, газ Simple Smile
Завидях. Simple Smile
И вчера и днес, все нещо съм около тръстиката. Simple Smile

# 1 421
  • Мнения: 9 981
Цитат
С Лан делим една и съща философска школа.
Мойта философска школа е удобно легло 2 на 2 метра , но нещо не съм забелязал присъствието ти там .... Mr. Green
Аз съм на дистанционно обучение Stuck Out Tongue

Хайче, нали знаеш, че ревността по хороскоп се пада на Скорпионите, прибирай камшика.

# 1 422
  • София
  • Мнения: 35 297
Глупости.

# 1 423
  • Мнения: 20 169
Тъй ли? Аз си мислех, че просто са зли. Smile

# 1 424

Общи условия

Активация на акаунт