Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Май 2021 (Тема 10)

  • 83 784
  • 1 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 848
Харпи, просто си вземай по-малък размер или определен тип маратонки. Моите с ходене дълго не ми се събират, но аз съм с голямо краче и си ги опъвам обути.

# 61
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Знаменитостите носят и джапанки с чорап.  Sick 

Дъщерята на Синди Крауфорд


Taz девойка повече ми прилича на Emily Ratajkowski май!




Девойки, бъдете по-широкоскроени, със или без чорапи Grinning

# 62
  • Мнения: 28 464
Ох, пак се захвана вечният спор.
Рокси, ама това не е спор, просто всеки казва какво носи Blush, на мен гуменки, кецки и еспадлири не са ми удобни. Много са равни и тънки подметките и ми се набиват краката. Всеки може да носи каквото иска и както се харесва. Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 38 476
Сега има нова мода - кецове с платформа. Установих, че широките дълги дънки могат да се носят с такива.

# 64
  • Мнения: 28 464
Сега има нова мода - кецове с платформа. Установих, че широките дълги дънки могат да се носят с такива.
На мен и маратонките са ми с повдигната пета, карала съм тромбоза на крака и доктора каза никога на равни обувки. Гуменки като обуя почва да ми стяга на прасците отдолу. Моята дъщеря е същата, никога не носи сандали, цяло лято е с кецки, само за плаж с джапанки.

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Баш терлички си купувам, винаги да са със силикон отзад. Важно ми е формата да е определена, че има някои не са ми удобни. Общо взето, беше проба - грешка, докато не открия моите. След постоянно пране обаче силиконът спира да лепи, та все гледам да имам едни десетина чифта оборотни.

# 66
  • Мнения: 3 548
Моята майка никога никой не я видя боса извън дома. Носеше сандалите си с тънки токчета винаги с чорапогащи - фини незабележими, но никога без такива. За нея това беше стил. До ден днешен нищо че не носи токчета зашото е на 80. Аз пък избягвам да ходя боса защото петите ми загрубяват. Затова рядко слагам сандал лятото - само с повод и много елегантна рокля. Имам проблем с терличките ако не са памучни - потят ми се краката. Затова понякога се виждат чорапки, но по-добре отколкото кожни проблеми.

# 67
  • Мнения: 28 464
До ден днешен нищо че не носи токчета зашото е на 80. Аз пък избягвам да ходя боса защото петите ми загрубяват.
Ако си на повдигната пета не загрубяват,... но все пак всеки си знае най добре.

# 68
  • Мнения: 11 003
Аз спрях да нося сандали от няколко години, поради същата причина, проблеми със сухи пети.

# 69
  • Мнения: 3 548
Мими, не харесвам повдигната пета. Или трябва да е висок - ток, платформа, или равен. И да, много бързо ми изсъхва кожата на краката, а за тях се грижа много, за разлика от лицето си. Дори на плаж ходя с гуменки, не с чехли/джапанки. Последните нося само у дома, дори лятото в жегите не мога боса по плочките. Имам от онези грозни кроксове и са ми мега удобни.

# 70
  • Мнения: 7 898
Роки, при мен тези силиконовите също шават. Има ли значение къде е силиконът?
Вярно, че терлици се казват!

След многогодишно търсене успях да намеря идеалните за мен чорапи- терлици. Абсолютно никакво смъкване и са идеални за гуменки и маратонки.

Конвърс също имат много хубави, които дори са по изрязани и също не се смъкват, но са по дебели.

# 71
  • Мнения: X
Добър педикюрист и чорапки за ексфолииране. И моите крака не са уау, ходя на медицински педикюр веднъж месечно - в това отношение в Бургас сме късметлии с млад и компетентен специалист, завършил в Германия.
Боса по плажа на пясъка, боса в тревата в градината - за здраве най-вече. Лятото в жегите само сандали и чехли. Съвсем на равна подметка нямам, нося платформи и ниско токче. Мента, циклама, тъмно жълто, бяло, бежово - това са ми цветовете, плюс едни черни  G-star.

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Почерпете се за мое здраве, девойки!

# 73
  • София
  • Мнения: 4 305
Сиска, хубавице, честита да си! Здрава, все така шармантна и пълно да ти е сърцето!

# 74
  • Мнения: 3 548
Сиска, все така прекрасна и много здрава да си!

Общи условия

Активация на акаунт