Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Май 2021 (Тема 10)

  • 83 798
  • 1 304
  •   1
Отговори
# 1 290
  • София
  • Мнения: 13 698
Е сега, сърфистите са друга бира, но Бондай ми е пренаселен. Има и друго, бяхме на хотел в ситито и си беше час път до там.

# 1 291
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Факт, и ние, разбирам те. Но там плажове дал господ...

Отивам да тренирам и на работа! Хубав ден и да не забравите да купите сладолед на децата - и на порасналите също!

# 1 292
  • Мнения: 31 196
Какъв сладолед, в София е 12 градуса с дъжд и силен вятър?! Водих детето на цирк и аз, която винаги ходя боса и ми е горещо се изплаших да стоя 2 часа в студа навън и си облекох леко пухено яке и чорапи. На детето зимното направо.
Дойдоха ми тези обувки днес и искам жега. Сега ще си поръчам и едни Биркита и съм готова за море.

# 1 293
  • София
  • Мнения: 13 698
Денсзи, сладолед се яде под минусови температури. Така не се топи и не се цапат.🤣

# 1 294
  • Мнения: 3 558
Аз за плажовете ще си замълча. Морето е прекрасно синьо, но пясъчни почти няма и са толкова гъсто населени, че е невъзможно истински да се насладиш. Камънаците по биват.

# 1 295
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
И аз да се изкажа по темата за плажовете,  ходя в България на море от носталгия защото ми е готино да слушам българска реч и да хапвам българска кухня. След две седмици пак тръгваме, от миналото лято не сме ходили. За плажове: много по света, не мога да ги класирам но Карибите и Тайланд са приказка, но и Флорида,  Бразилия а бе човек време и пари да има да обикаля. За банските: миналата година си купих много от H&M които така и не слагах заради Ковид , така че ще прескоча тази година да копувам. Минах от горнища тип триъгълник на тип като цяло парче, не зная как се казват. Гърдите ми наедряха много от годините и от излишните килограми и смених визиятаа. Сега са по стегнати и по прибрани... 😁
Прилагам и снимка на горнището със закъснение от сайта

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 20:01 от Madelief

# 1 296
  • София
  • Мнения: 11 987
Като каза Бразилия - Форталеза преди 10+ години

# 1 297
  • Мнения: 28 492
Аз с поредното мини, тюркоазено синьо, не устоях!
Сежа издирвам подобен цвят сандали!  И банските ми са дошли и утре ще ги взема от Спидито, дано са тамън!

# 1 298
  • Мнения: 6 301
Сежа издирвам подобен цвят сандали!
Аз мисля, че такъв цвят чанта ще загуби от ефекта на цвета от комбинация с подобни сандали. Hug

# 1 299
  • Мнения: 28 492
Сежа издирвам подобен цвят сандали!
Аз мисля, че такъв цвят чанта ще загуби от ефекта на цвета от комбинация с подобни сандали. Hug
И аз се замислих за това...! Много е шик! Имам и подходящи дрехи, ураааа...!
Днес бях с бяла блуза с много къдрици отпред, на сини точки, синя пола и синьо сако...и чантичка в черно крос боди. Като кондуктор...

# 1 300
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Абе всички плажове стават - стига да си в подходящата компания и настроение Wink

Купих си!
Не ми беше първият избор, даже и втори не беше, но $300++ за бански няма да дам...

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 21:42 от Agent Provocateur

# 1 301
  • Мнения: X
Следя прогнозата за времето и се очертават още дни вятър и студ в Бургас. Купих си 2 гащеризона - много любими дрехи са ми, нищо че приличам на мама Барба с тях Simple Smile Ето единия:

Много удобна дреха, прикрива сланинки и паласки. Малкия ми син ме оприличи на бременна гъсеница Simple Smile

# 1 302
  • Мнения: 7 749
ПодкОкОросници! И аз днес сефте си купих:
- първия цял бански;
- първия бански онлайн.



Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 20:57 от TuЛи

# 1 303
  • Мнения: 2 772
Прекрасни сте, момичета!
Надя, поздравления за великолепната форма Flowers Hibiscus
Пинк дрес, и ти изглеждаш прекрасно, както обикновено!

Да ви поканя всички в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1339691.new#new

# 1 304
  • Мнения: 7 898
И аз да се изкажа по темата за плажовете,  ходя в България на море от носталгия защото ми е готино да слушам българска реч и да хапвам българска кухня. След две седмици пак тръгваме, от миналото лято не сме ходили. За плажове: много по света, не мога да ги класирам но Карибите и Тайланд са приказка, но и Флорида,  Бразилия а бе човек време и пари да има да обикаля. За банските: миналата година си купих много от H&M които така и не слагах заради Ковид , така че ще прескоча тази година да копувам. Минах от горнища тип триъгълник на тип като цяло парче, не зная как се казват. Гърдите ми наедряха много от годините и от излишните килограми и смених визиятаа. Сега са по стегнати и по прибрани... 😁
Прилагам и снимка на горнището със закъснение от сайта


Дори носталгията не може да ме върне по българските плажове. Карибите са ми любими, а Тайланд ми е любим хем заради плажовете, хем заради плодовете.
Миналото лято и аз си купих такъв вид бански и даже си купих такъв вид бельо. След бремеността не понасям никакви банели и това ми е много удобно.

Общи условия

Активация на акаунт