Парфюмни размисли и страсти (май 2021 г.) - 260

  • 64 724
  • 828
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 402
Flower fairy, серията Les Eaux de Chanel са летни, но не вярвам да са много трайни. Габриел става за лятото. Коко мадмоазел става за вечер през лятото. През деня не съм го носила. За останалите сезони става. Като доста универсален го определям аз.

# 46
  • София
  • Мнения: 17 775
№19 не е хич лесен. За мен не се вписва в определението "зелен". Резлив шипър, студен, премерен, но забележим. /Отдавна съм го пробвала, най- вероятно е олекотен и променен/.

# 47
  • Мнения: 279
Дами, от къде купувате парфюми на Zadig & Voltaire? Имам един Just Rock, който привърших и бях купувала от чужбина. В кои физически магазини ги има и има ли сайтове, от които да нямате забележки? Май не съм ги виждала в Дъглас, сега се разтърсих и видях, че ги предлагат в Notos, някъде другаде?

# 48
  • Мнения: 6 930
Последният Zadig- This is us, го взех от Нотино. Иначе и от elfragrance.bg съм купувала, също беше ок.

# 49
  • Мнения: 7 563
В Сефора са налични.

# 50
  • Франция
  • Мнения: 898
Heart Exl Христос воскресе! Nature Star2 Бъдете здрави, парфюмни дами и господа, желая светлина и радост в домовете и в сърцата ви!

densi, благодаря за новата, пролетна тема Flowers Rose

Напоследък нося Rosa Ikebana. Не съм го носила отдавна и почти бях забравила колко свеж, жизнерадостен и красив в минимализма си е този парфюм. Някои творци и техните шедьоври просто не може да бъдат надминати Broken Heart

Скрит текст:

# 51
  • Мнения: leet
Светъл празник на всички!
Денси, благодаря за новата тема 💐 Видях, че си писала в другата тема за новата лимитирана Принцеса, ако е Fleur D oranger, би ли споделила няколко думи и ако може да го сравниш първата Принцеса. Чудя му се от миналата седмица, но няма къде да го пробвам.
При нас нямаше много пролет, днес е 38С и е лято. С поредния локдаун, смятам да нося в следващите дни Аni, Dolce Amalfi, Honeysuckle  Davana и Bacara Arabesque

# 52
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Честит празник на всички от от мен! Обичам цветни парфюми, но внимавам да не са прекалено свежи и младежки, все пак одъртявам 😁 И рози харесвам, особено ако е българска такава, ако се вярва на Fragrantica. Днес е ден за такава роза, ммм, разкош!

# 53
  • Мнения: 31 165
Христос воскресе! Бъдете здрави, весели, щастливи! Живейте свободно и мечтайте!

Моята нова Принцеса на Килиън е I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess - Rose de Mai By Kilian. Видях я случайно в Делириум, напръсках се и я купих веднага първо в 30 мл., както купувам винаги парфюми, но после смених, защото е много хубава, а е лимитка. Хванах и голямо намаление.
 Тя има разлики с първата Принцеса. Добавена е роза и е по-свежа, по-пролетна и малко по-лека. Много женствен парфюм, не мога да спра да го нося. Не е толкова ванилово бонбонен, колкото първата, а матча придава характерната лека горчивина. Аз обожавам напитки с матча и силно се радвам, че в този парфюм се усеща.
Флаконът е напълно златно огледален и не може да се снима по никакъв начин. https://www.fragrantica.com/perfume/By-Kilian/I-Don-t-Need-A-Pri … de-Mai-57939.html

# 54
  • by the sea
  • Мнения: 628
Христос Воскресе!
Май не ми се носят пролетни , а съм ги наредила на тоалетката по навик, обичайните заподозрени.
Чакам си Noir Exquis , междувременно ме е обсебила комбинацията иланг-иланг/сандалово дърво
и смесвам къде що имам с двете нотки,  никой от парфюмите които имам не е точно това, което искам.

SOTD:  моят избор за слънчево време  Creed - Fleurs de Gardenia

# 55
  • Мнения: leet
Благодаря, Денси 💐. Този вече е труден за намиране, честит!
Аз се интересувам от https://www.parfumo.net/Perfumes/Kilian/i-don-t-need-a-prince-by … s-fleur-d-oranger. Моля, ако някой го познава да напише 2-3 думи, инсче ще го вземам съвсем на сляпо

# 56
  • Мнения: 838
Здравейте. Някой може ли да каже няколко думи за La petite robe noir couture? И евентуално да съпостави с La vie est belle intensement (този го имам)? Все още си търся пудрена малина.

Последна редакция: нд, 02 май 2021, 21:22 от Мау Мау

# 57
  • Мнения: 5 223
Честит празник!

SOTD: Miss Charming

# 58
  • Мнения: 31 165
Благодаря, Денси 💐. Този вече е труден за намиране, честит!
Аз се интересувам от https://www.parfumo.net/Perfumes/Kilian/i-don-t-need-a-prince-by … s-fleur-d-oranger. Моля, ако някой го познава да напише 2-3 думи, инсче ще го вземам съвсем на сляпо
Ако го намираш и ако те устройва цената, вземай го. Така като го гледам, той е същият като моя, но вместо роза има нероли.

# 59
  • Мнения: 633
Моля,препоръчайте ми парфюм който мирише на бурбонска ванилия
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт