Лидл 151 - Майска разцъфтяваща

  • 118 153
  • 2 480
  •   1
Отговори
# 2 460
  • Мнения: 2 147
Взех днес уоки токи и не се чува добре през него - някой друг с такъв проблем? Да го връщам ли - само пращи думите не се чуват?
Връщай. Една БлутууФ радио музикална джаджа за банята така пращеше и я върнах. Те писаха момичетата, че не става, ама видях, чак след като я бях взела.

# 2 461
  • Мнения: 594
Зелените слънцезащитни от новата серия има ли ги някъде в Пловдив, в два магазина не ги видях?
Някакви отзиви за соларния лед прожектор от днес?
https://www.lidl.bg/p/nov-stil-v-gradinata/solaren-led-prozhektor/p55821

# 2 462
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Халумито пак е все с подправки, чисто няма - дразня се... взех с мента.
Десертните сосове не ме кефят (както и предполагах,  винаги са така), но компромисно взех един шоколад и една ягода.
И череши.

# 2 463
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Взех днес уоки токи и не се чува добре през него - някой друг с такъв проблем? Да го връщам ли - само пращи думите не се чуват?
Аз А това купих от Хиполенд
Купила си уоки токи от Хиполенди то пращи така ли? Аз днес от Лидл искам да знам дали всички пращат да не си правя труда да го сменям защото е желан подарък и се чудя дали всички са така? Simple Smile

# 2 464
  • Мнения: 35 109
Взех днес уоки токи и не се чува добре през него - някой друг с такъв проблем? Да го връщам ли - само пращи думите не се чуват?
Аз А това купих от Хиполенд
Купила си уоки токи от Хиполенди то пращи така ли? Аз днес от Лидл искам да знам дали всички пращат да не си правя труда да го сменям защото е желан подарък и се чудя дали всички са така? Simple Smile
Това от Хиполенд не пръщи и се чува много добре

# 2 465
  • Мнения: 3 417
Някой пробва ли новите сладоледи?
Тези плодовите - тип ледена близалка и тези с ликьор ме интересуват.
Аз съм пуснала парното и се тъпча със сладолед - солен карамел . Тези в кутиите не можаха да ми харесат толкова.
 

# 2 466
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
добре ще пробвам да го заменя с по-добро - не ми се занимаваше ама щом трябва

# 2 467
  • София
  • Мнения: 14 660
Някой пробва ли новите сладоледи?
Тези плодовите - тип ледена близалка и тези с ликьор ме интересуват.
Аз съм пуснала парното и се тъпча със сладолед - солен карамел . Тези в кутиите не можаха да ми харесат толкова.
 

Определено фунийките бяха феноменални. Този в кутията е добър, но не толкова.

# 2 468
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Аз съм пуснала парното и се тъпча със сладолед....
Хаха... нали... пък ние с щерката си взехме от плодовите млека, пихме ги на прибиране и замръзнахме.

# 2 469
  • Мнения: 3 417
Аз съм пуснала парното и се тъпча със сладолед....
Хаха... нали... пък ние с щерката си взехме от плодовите млека, пихме ги на прибиране и замръзнахме.
Кои плодови млека
Скрит текст:
Аз се влюбих в ряженка и утре / дано не вали / ще се заредя от Берьозка и с квас и кефир .

# 2 470
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 386
Взех от двата шоколада way to go. И сандали, от онези планинските, дето бяха мин. Седмица. Намерих в другият магазин с лепенки, светли явно от минали пускания, без кутия
Скрит текст:

# 2 471
  • In transit
  • Мнения: 11 790
Някой видя ли фета днес? При нас имаше само козе сирене. И цял ред с халуми.

# 2 472
  • Мнения: 1 556
Има проблем с доставката на фета и киселото мляко xxl. Може би ще се появят по-късно.

# 2 473
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Аз съм пуснала парното и се тъпча със сладолед....
Хаха... нали... пък ние с щерката си взехме от плодовите млека, пихме ги на прибиране и замръзнахме.
Кои плодови млека
Тези, на промоция са.

# 2 474
  • Мнения: 200
Решила съм да правя бисквитена торта и за целта купих няколко пакета маслени бисквити Butter Biscuits.
Снощи отворихме единия пакет, че ни се хапваше нещо сладично и май, май тези бисквити са доста тънични и крехки и не са подходящи за торта.
Някоя от вас правила ли е торта с тях и как се е получило?
Моито опасения са да не станат на каша преди оформянето на торта. Мисля да използвам една ретро рецепта с прясно мляко, масло и пудра захар.

Общи условия

Активация на акаунт