"БРАТЯ" - сезон 2

  • 31 473
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 331
Явно в сезон 2 Калин Врачански изненадващо е напуснал и се е наложило да измислят в движение промени, та се получи един пачуърк-сериал. В края си оставиха вратичка за 3-ти, но явно няма да се върне и го убиха / този, който лежеше, не приличаше на Врачански Wink/. Но ме е яд на журналята - толкова да са фрустрирани, че никой не задава въпросите, които вълнуват драгия зрител Rage

Надявам се този сезон да са си написали сценария предварително / и смислено Wink/ и да не се налага форсмажорно да го окепазяват Grinning

# 721
  • Мнения: 7 217
Едно нещо не ми се връзва.
Лора намери обецата през деня, а Юлия отиде да се прави на пиротехник по-късно и май беше с двете обеци...не схващам Flushed

sea.sea, мерси, ще го погледна този сериал.

Лора намери обецата вечерта, след като остави лекарствата на лекаря. След това потегли с колата, а от тъмното се показа Юлия.

Сравнително добре почна сериала, липсваше ми ретроспекция на предния сезон и трябваше да се напъвам да се сещам с кой какво беше станало.

# 722
  • Мнения: 279
Едно нещо не ми се връзва.
Лора намери обецата през деня, а Юлия отиде да се прави на пиротехник по-късно и май беше с двете обеци...не схващам Flushed

sea.sea, мерси, ще го погледна този сериал.

Лора намери обецата вечерта, след като остави лекарствата на лекаря. След това потегли с колата, а от тъмното се показа Юлия.

Сравнително добре почна сериала, липсваше ми ретроспекция на предния сезон и трябваше да се напъвам да се сещам с кой какво беше станало.
И при мен беше така, но имам чувството , че прекалено голям период е минал при героите.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
А в края на мин.сезон Драго беше ли с Юлия?

# 724
# 725
  • Мнения: X
Едно нещо не ми се връзва.
Лора намери обецата през деня, а Юлия отиде да се прави на пиротехник по-късно и май беше с двете обеци...не схващам Flushed
Лора намери обецата вечерта, след като остави лекарствата на лекаря. След това потегли с колата, а от тъмното се показа Юлия.
В такъв случай, еденственото обяснение е Юлия вече да е била там и да е видяла, че там е "Борис". Тогава още е изгубила обецата. Подготвила се е и се е върнала да го подпали или каквото там е направила (не гледах, но ви чета). При вече изгоряла сграда, Лора как да намери обеца и въобще какво ще търси в останки от пожар? А обецата сигурно е различна от тези, с които сте отбелязали, че е била Юлия вечерта.

# 726
  • Мнения: 14 494
Колко пъти седмично ще го дават?

# 727
  • София
  • Мнения: 1 604
всеки делничен ден

# 728
  • Мнения: 9 486
И на мен също ми липсваше ретроспекция. За Ива и Черкезов се досетих, но Симката ми беше изненада и бях забравила как завърши за него миналия сезон и че е в екипа на Денис.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 410
И аз да се запиша в тази тема.😁
Следя сериала от сезон 1. Втория ми беше пълна боза, изобщо не ми хареса. Докато в първия и 5 минути да изпуснеш бяха от значение, то във втория цели епизоди проспивах и нищо интересно не се случваше. Този сезон започва много обещаващо. Хареса ми. Денис Топал си е за тази роля, съгласна съм. Предишната хич не му прилягаше. Ива и Черкезов са хубава двойка, дано не се разделят.
За Симката си мислех, че ще го правят някакъв голям курвар, нещо Денис в края на сезона му говореше как ще му се налага да прави безразборен секс, а той - програмиста на мафиотите, който после не го бяха поканили на събирането, където представяха Сандо (който впрочем и аз бях разбрала, че се казва Сам)..😁

Вероятно това ще е последния сезон - и двамата братя накрая ще са мъртви.

# 730
# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Азалия🌺, не е така.
Лора намери обецата преди Юлия да запали пожара. Паднала е докато Юлия следеше Лора, но пък не я дадоха, че влиза във ветеринарната клиника и вижда Борис. Епизодът завърши с горящата сграда, никой още не знае какво ще намерят вътре. Докато гледаше пламъците, много ясно се видя, че само на едното ухо на Юлия има обеца. Същата като тази, която Лора намери преди това.

# 732
  • Мнения: 31 238
Сандо полицай?

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
От де го измеслиха па това име...Сандо? Simple Smile

# 734
  • Мнения: 279
От де го измеслиха па това име...Сандо? Simple Smile
Прякор е , в сайта на нова  пишеше Александър Акарди


Ще се прави ли нова тема?

Общи условия

Активация на акаунт