Не мога.

  • 9 338
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 744
Не знам какво си мисли другата страна, дърпаш ли се, не се ли...  Интересни са ми темите ти, но защо провличаш някакви ''утайки'' не ми е ясно. Жена с класа, уж, с възможности, житейски опит и т.н. Отйъде ги забърсваш тия гърци, мексиканци и прочие.

# 46
  • Мнения: 12 473
Не знам..на 48 съм и преди да се врека (наскоро), си поживях активно 3 г.
Първите 2 изобщо не исках да се обвързвам сериозно. Гаджета бяха -/+15. Екстра ми беше с всички, защото исках само да се забавлявам (а те - все сериозни връзки искаха). Чак последната година се замислих сериозно с какъв искам да остарея и започнах внимателно да подбирам и без никакви компромиси. И го срещнах.
Та..в критериите е разковничето..)

# 47
  • Мнения: 10 993
На мен пък ми омръзна с тия деца...децата порастват и имат свои живот...дайте да обсъдим мъжете..

# 48
  • Мнения: 6 601
Тоя сериал не мога да си позволя да пропусна !!!
Пък и както се казва - подкрепям местната икономика Wink

# 49
  • Мнения: 156
На мен пък ми омръзна с тия деца...децата порастват и имат свои живот...дайте да обсъдим мъжете..
Ооо, с това ще предизвикаш много майки - моралистки.
Никакви връзки след развода - чакаш бала на децата и ако все още не си в критическата - намираш някой Wink

# 50
  • Мнения: 2 929

Хъм, не е точно така. Трябва да има привличане в една връзка и страст. Не можеш да започнеш с дърпане и отчужденост, защото отсрещната страна или си казва, че нямаш достатъчен интерес, или че си фригидна и скучна.

Съжалявам че ще го кажа, но болднатото звучи отчаяно и така вечно ще се занимаваш с някакви всеядни бройкаджии.  И не говорим за разюздано поведение, а че просто мъже които нямат търпение за едно нормално ухажване не струват.
Отчаяно, колко да е отчаяно? Ако мислиш, че се живее лесно с вибратор, жестоко се лъжеш!
Усещането е повече от неприятно, а аз имам доста високо либидо. Sweat

# 51
  • Мнения: 10 993
Ми на Равето на децата, балът е минал...може ли жената да срещне най-после подходящ мъж...

# 52
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
Равена, дали не ги сравняваш с бившия?!

# 53
  • Мнения: 2 929
Равена, дали не ги сравняваш с бившия?!
Да, това е проблемът. Той е доста висока топка.

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595
И точно ще го срещне този подходящ мъж по сайтове за запознанства и по кръчми! Там са най-подходящите за това, което търси, впрочем - да задоволи либидото си. Те също това искат. Така че са си лика-прилика. Няма как да си купиш трактор и да очакваш да се превърне във ферари.

Моралната страна не е до това какво ще кажат хората, а до това какви възгледи се формират и какво виждат дори вече порасналите деца. Никой не води чак толкова потаен личен живот, той говори за живота си, показва част от него на децата си, макар и пораснали.

# 55
  • Мнения: X
Равена, дали не ги сравняваш с бившия?!
Да, това е проблемът. Той е доста висока топка.
Е, нали си даваш сметка, че когато си го завъртяла него си била на 20, не на 50.

# 56
  • Мнения: 1 314
Равена, какво толкова не можеш? Наличното предлагане не те удовлетворява!? Ми те и младите имат тоя проблем доста често.

# 57
  • Мнения: 41 080
Абе стига с тези ограничаващи морални догми, все заради децата. Децата са отгледани, каквото им е дължала им е дала, сега може да мисли за себе си.

# 58
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
Равена, дали не ги сравняваш с бившия?!
Да, това е проблемът. Той е доста висока топка.
Ами ясно къде трябва да се целиш... Да си го върнеш, ако изобщо е възможно. Защото втори такъв, ама точно такъв, няма да намериш... Другият вариант е да промениш критериите, ама едва ли.

# 59
  • София
  • Мнения: 62 595
Тя и толкова мисли за себе си като знаем на какви попада. Единият бил в затвора, другият с някакви нощници, третия вече не го помня, ама и той беше някакъв... Ходи по хотели, барове. Пърфект! Рисково поведение отвсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт