Месец май да донесе на всички - много слънце, усмивки и двете чертички ! ~бебеправене 389~

  • 27 910
  • 787
  •   2
Отговори
# 765
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Нашите халки по поръчка половината бяло половината жълто злато и гравирани вътре през далечната 2007-ма ми струваха 600 лв.Преди това ММ се изръси с 900 лв за годежен пръстен от бяло злато с два сапфира и диамант.Доскоро ги носех,ама вече не ми стават...

# 766
  • Мнения: 3 284
И аз още нямам нито годежен пръстен, нито халка, но наскоро разгледахме във Валентин и най-вероятно ще ги вземем от там. Пазаруваме редовно за себе си и за подаръци, имаме дори отстъпка при всяка поръчка. Бижутата им са много хубави, до сега какво сме взели сме останали доволни. За Алтънбаш подкрепям, че в Турция е по-евтино! Mimirita вие не бяхте ли от Италия? На мен ММ ми донесе от там колие от Тифани и е просто уникално, но пък за тях вече може да се каже, че са много скъпи 😁 Между другото честито за хубавата чертичка, както и на останалите, нека ви се наситят хубаво и да имате късмет следващите месеци 🍀Палци и за останалите 🍀 Кактус, Уинтър, Раули, Билийв, Мейк а уиш, Бранди пращавам ви положителни вибрации 🤗🍀

# 767
  • Мнения: 902
И нашите са от сватбения център в София, Младост, но не знам коя марка... Не са мръднали и съм много доволна. Бяло злато и максимално изчистени.
Тежаха около 11 грама и двете, а цената беше 850лв.
Плътни гледай да са задължително, а не кухи. Те са по-евтини, но се скапват бързо.
А исках от Жаклин Хугасян, но добре, че ми вляха малко разум. Годежният пръстен беше голям зор да е нейн модел и сума пари се дадоха, ама си го нося с голям кеф.

Скрит текст:

# 768
  • Мнения: 3 284
Нашите пръстени са бяло злато (с гравирани имената от вътре) и гледам че са излезли 450 лева - 2018 година. Моя е доста малък, че исках тънка халка. Ако някой иска може да пише да му пратя от къде сме ги поръчали.
За роклята накрая купих коктейлна рокля на Karen Millen за 300 лева скриваше всичките ми недостатъци във фигурата и подчертаваше всички достойнства за разлика от всяка сватбена рокля дето пробвах.
Сега докато търсех възглавница за бременни попаднах на това https://www.emag.bg/search/bulchinski-rokli/%D1%80%D0%BE%D0%BA%D … D0%B5%D0%BD%D0%B8
има бая прилични модели

п.п. годежен го заведох да ми купи от Пандора, че не исках да купи нещо скъпо дето да не ми хареса Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 16:07 от Одри ♡

# 769
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 884
Одри, от чисто любопитство, че обичам да разглеждам бижута, моля да ми пратиш на мен плюс модела на роклята, че се оглеждам за нещо по-така, канени сме на една сватба август и просто искам да зяпам кройки. Отдавна не съм купувала елегантна рокля, ходех с една и съща на такива събития, но шифонът миналата година съм закачила някъде и вече не става.

Да не спамя съвсем, вече съм трети ден от М, този път мина само с 1 ден зацапване преди да тръгне, а целият цикъл - 28 дни. Инофолика бие по точки и сега си пия по 2 на ден как си е по листовка. Половинът от днес почна селен, цинк, а+e (набутах му моята опаковка, че поне да пие нещо със цинк).

# 770
  • Мнения: 4
Здравейте!
Може ли да се вярва на тези тестове?
Благодаря! Simple Smile

# 771
  • Мнения: 924
Разбира се, че може. Гарантирам. Честито Simple Smile
Честито и на останалите с + тестове Simple Smile

# 772
  • Мнения: 4
Много благодаря за отговора! Появи се в първата минута. Не ми се вярва все още.
Претърпях мисед преди 2 години и 2 месеца.
Оттогава насам.... чаках всеки месец, както много от вас тук.
Успех на всички и както казвате до финал!

# 773
  • София
  • Мнения: 11 799
Одри, от чисто любопитство, че обичам да разглеждам бижута, моля да ми пратиш на мен плюс модела на роклята, че се оглеждам за нещо по-така, канени сме на една сватба август и просто искам да зяпам кройки. Отдавна не съм купувала елегантна рокля, ходех с една и съща на такива събития, но шифонът миналата година съм закачила някъде и вече не става.


Гледай в about you рокли, има много яки модели за официални събития, след това чеквай в ремикса дали ги има същите на по-ниска цена. Аз изпоожених всичко и не ме канят вече никъде хахах. Преди имахме по 3-4 на сезон, миналата 1 а тази 0 Sob. Имам около 10 рокли за сватба, 3 които са почти като абитурентски ( дълги и много яки).

Иначе и моя годежен е от Алтънбаш, няма сравнение. Халките са ни от родния край, но годежния е просто уникален!

Мен ми избиха пъпчовците, значи чакам цикъл до 4-5 дни!

# 774
  • Мнения: 348
Моя годежен е от сваровски, изобщо не съм доволна. В магазина му казали, че бил от много качествен метал, когато попитал за поддръжката, та нямало нужда да съобразявам нищо, нито пък от поддръжка. След известно време започна да му пада покритието и отдолу да излиза накакъв жълто-червеникав метал, направо прилича на ръжда. Отива той пак в магазина да пита, там била друга жена и му обяснила, че тази информация, която той има не е вярна и този пръстен дори не трябва да се мокри често. Много се ядоса милия, сега и някакъв нов годежен трябва да вземем, защото искам да си го нося с халката.
Алисън живеем в Италия, но сме си българи Sweat Smile Просто цените тук са в евро Head Band и ако бихме могли да си позволим да отделим 600€ тук, то там биха били 1.200 лв., което ни дава горе долу някаква такава надежда да се вложим по- адекватно в България Sweat Smile

# 775
  • Мнения: 1 501
Лелеее, 2 - 3 дни не съм писала и настанал истински бейби бум в темата. Браво момичета и честито на всички. Желая ви лека и успешна бременност!
На мен ми дойде, тая сутрин ми зацапа, а вчера така имах надежди някакви , защото сложих 1 панталон, който по принцип си ми е точен горе на талията, но вчера едвам го закопчах, а това ми се случи точно с предната бременност. Буквално веднага след теста, дънките ме прерязваха. Та вчера с тоя панталон някак си се чувствах доста некомфортно, гърдите ми щяха да изхвръкнат, а то се оказало М и подуване. Обикновено съм подута, но не до такава степен чак.
2 дни ще ям леки храни, за да се изчистя от водата. Много е неприятно това със задържането на вода около М.
Някъде имаше въпрос за ходенето на море и бременност. Аз ходих в 4-5 месец на почивка, но не влизах във водата, дори на плаж не ходехме. Само разходки, заведения и т.н. , но не беше кой знае какво за мен, защото се чувствах нон стоп изморена и ми се спеше, хаха.

# 776
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 884
Маце, ужасно ненавиждам сайтове като aboutyou, remix и прочее. Мерси все пак за съвета, аз обичам да меря на живо Heart

# 777
  • София
  • Мнения: 11 799
Маце, ужасно ненавиждам сайтове като aboutyou, remix и прочее. Мерси все пак за съвета, аз обичам да меря на живо Heart

хехех писах ти на лични, с абаутюто връщането е песен и безплатно. Една приятелка беше ковидна булка декември, 10 рокли поръча, гък не и казаха Simple Smile

# 778
  • Мнения: 3 473
Триполинка, и на мен ми влияят много зле магнитните бури.

Ето снимка на моята халка, която нося вече 13г. ☺️
Скрит текст:

# 779
  • London
  • Мнения: 580
Ах, сега като сте заговорили за пръстени .. ☺
Моя ‘убавец ми предложи преди няколко дни, бяхме на почивка уикенда по повод рождения му ден, на разходка покрай океана и аз както си събирам мидички и рапанчета, хоп 😬 Обръщам се и нашия клекнал на камъняците. Много красива изненада и уникален пръстен е избрал ❤
Та, аз нетърпеливата, вече започнах да гледам и халки, нищо че сватбата ще е чак догодина живи и здрави. Но нещо подобно на Ирен ! Много, много ми хареса ❤

Общи условия

Активация на акаунт