Гримиране - идеи и техники. Тема № 83

  • 50 326
  • 759
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 865
Някой има ли тази палитра? От Дъглас.
Хубава ли е?
Доста е евтина,  цветовете ми харесват на снимката.

# 346
  • Мнения: 3 261
Ivche, може ли линк, не ги намирам?

Заповядай
https://www.parfimo.bg/kvd-vegan-beauty/?c=2344&f[m][]=1188

Има ли нещо, което си струва да се купи от наличните? Освен Лолита течното матово червило, но него го имам. 😊
Много благодаря за тази информация, веднага си поръчах някои неща. Тяхната спирала и матово червило от сета са ми едни от най-любимите продукти, да не кажа най-любими.

# 347
  • Мнения: X
Как сте, гримиралки?
Миналата седмица купих Норвина Vol.4 и съм супер разочарована. Разказвах на съфорумка в Инстаграм как ми се носи нещо неоново, нещо хем циганско, хем елегантно 😁, нещо лятно. Та, видях неоново жълто и светло розово в палитрата и реших, че ще съм шукарно лятна и на 35+ I’m gonna get my neon on.
Супер скапаните пигменти обаче не се наслагват. С база, без, с пръст, четка, силиконов апликатор, с баене и без- блендват се гадно и не носят на наслояване- оставят ‘плешиви’ петна след наслагване. Много ме е яд. Показвам опитите си с нея, но не съм доволна. Дайте идея за наистина добри неонови сенки моля- искам истински отровно оранжево, жълто и розово.




И това по средата трябва да е най-неоново розово...

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 00:48 от Анонимен

# 348
  • Мнения: 7 532
Нийче, гримовете са супер, съвсем не изглежда зле палитрата на твоите очи. Аз не съм много по цветните гримове, но харесвам палитрата на BPerfect x Stacey Marie.

# 349
  • Мнения: 405
Като те гледам, Ния, и на мен ми идва настроението да се омажа в такива цветове! Много лятно и свежо. Вървят ти тези неонови сенки....

# 350
  • Мнения: X
Есмералда, виж на жълтото например колко кофти е бленднато. А супер дълго си играх. Ще я прегледам, намалена е тук. Но ми се щеше нещо по-светло неоново.

# 351
  • Мнения: 85
За мен хубави неонови са на Худа и на Никс също не е лоша🌹

# 352
  • Мнения: 30 965
Неоновата палитра на Худа ми е донесла толкова комплименти, колкото никоя друга.

# 353
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Ния, а бяла подложка сложи ли под неоните, прекрасна?
(бял молив)

Последна редакция: пн, 14 юни 2021, 21:19 от Agent Provocateur

# 354
  • Мнения: X
Сложих мило, не ще. Даже не я пудрих. Просто като сложа пигмент до нивото, което искам, започват да отнемат от първия слой. Не ми харесаха. Ще потърся неоновата на Худа, до сега АБХ не ми беше правила такъв номер. Тъмните са ок, но светлите не са ок.

# 355
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Неоновата на UD също е много добра, но не помня лимитка ли беше. Иначе цветът нa твоите гримове се вижда добре:

# 356
  • Мнения: 30 965
А да, тази палитра е чудна. Утре ще я извадя.

# 357
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
NiaV -- добре ти се е получил грима. Честно казано рядко съм виждала цветове в червена гама да стоят добре на очите, но при теб е добре.

# 358
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
На мен също двата грима на Ния в розово - към циклама (този и назад имаше пак) са ми фаворити от това, което съм виждала от нея. Обичайно такива гримове стоят налудничаво, но в случая са страхотни!

# 359
  • Мнения: 13 079
Ния, имала съм и аз такива драми със светли цветове, но нямам спомен с коя палитра. Явно вече я нямам.

А тази на UD е…. Уау! Явно е била лимитка и съм я изпуснала.

Общи условия

Активация на акаунт