Гримиране - идеи и техники. Тема № 83

  • 50 433
  • 759
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Много ми хареса показаната палитра на UD, ще я потърся.
На мен напоследък много ми се носи цвят и определено избягвам нормалния си смоуки грим напоследък, освен вечер. Включително извадих разни лъскавки ярки червила, които назад в темите бях писала, че са ми анти-грим. След миналото лято, това определено ме мотивира да избягам от скуката. Било то и да заведа детето на училище и да я взема.

# 361
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Последната визия ти отива много Simple Smile

# 362
  • Мнения: X
Благодаря, с години бягах от червило, различно от нюд или mauve като дявол от тамян. Светът започна да носи маски (в Италия носят и навън), а на мен започна да ми се носи червило.

# 363
  • Мнения: 906
Толкова ти отиват ярки червила Heart Стимулираш ме да се престраша и аз Simple Smile

# 364
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Така е, всичко е на периоди Simple Smile

tamar, ти също имаш чувствени и изразителни устни - така, че пробвай Simple Smile Изтриването поне е лесно Simple Smile

# 365
  • Мнения: 2 077
Ния, много ти ходи И червеното.

# 366
  • Мнения: 906
Alena, благодаря!Преди години носех много червено и оранжево червило, но сега, като че ли станах малко по-жълта в лицето и не се възприемам.Знам, че има подтонове в червените нюанси...ще пробвам Flowers Hibiscus

# 367
  • Мнения: 1 129
Аууу Ниа така много ти отива 💋💋💋

# 368
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Благодаря, с години бягах от червило, различно от нюд или mauve като дявол от тамян. Светът започна да носи маски (в Италия носят и навън), а на мен започна да ми се носи червило.

Как е възможно да реагираме толкова идентично на ограниченията Wink)))
Много ти отива! Ама много!

И аз вчера бях тотален сиво-бял монохром от глава до пети и едно голо драматично червено червило (+ идеално изравнена кожа). Което ми напомня да ви питам течните червила на Сефора при вас изтриват ли се толкова бързо от вътрешната част на устните (лигавицата)... първите 20 мин изглежда абс. идеално и после почва да ми се изтрива без да съм яла/пила - само отвътре, контурът е идеален! Дoбре, че имах и някакво матово Шисейдо в чантата, че след 2-тата поправка се нервирах.
Ето това е моето:

# 369
  • Мнения: 2 255
Ния, супер ти е!

# 370
  • Мнения: 408
Ния, каква подстрекателска си само! Днес и аз лъснах по едно искрящо цикламено червило (за даже и отнесох комплимент) в комбинация с ФДТ, който от два дни пробвам и все нещо не можем да се разберем. Това червено ти стои чудесно!!! Носиш Иберия в себе си Simple Smile

Агент, имаш ли мнение за палитрата с контурите на Kevyn Aucoin?

# 371
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Коя от всички, мило?
          [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[   

# 372
  • Мнения: 408
Първата, Агент, не ми се търсеше име, ама то явно се оказа, че в Европа нямат някои видове, защото виж колко видове, които изобщо не бях виждала изскочиха...

# 373
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
О, предлагат се всички. Просто.. не им се обръща внимание явно. Аз имам light и medium от контуриращата пудра и The Contour Book Volume II. От години са в базисните ми продукти. По настоящем дори ги има в тукашния Дъглас, предполагам и във всеки друг.. Добри продукти са. Особено контуриращата пудра - чудесна за светла европейска кожа.

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 22:10 от DimS.

# 374
  • Мнения: 1 189
Момичета, имате ли идея към кого мога да се обърна да ме научи да се гримирам? 🤭😣 Може би трябва да изкарам цял курс? Едва ли има частни уроци 😅
Не умея и толкоз.🙀

Общи условия

Активация на акаунт