Бившия

  • 4 734
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 160
Големи филми, големи чудесии от едно малко по-топло отношение. Еми нормално е да се интересуваш от някой, който е бил част от живота си, стига да не се прекрачват определени граници. Също не става ясно дали съпругът и ревнува, тя е написала "да не би да си помисли нещо", което означава, че филма може да е само в нейната глава.

# 61
  • Мнения: 4 166
Абе, щом се притеснява от реакцията на съпруга си, значи има защо. След единайсет годишен брак, гарниран с три деца, едва ли си фантазира реакциите му, познава си го много добре.

# 62
  • Мнения: 5 494
И то не притеснение, а страх, каза тя. Ей това е лошото в историята.

# 63
  • Paris, France
  • Мнения: 14 035
Това, че те е страх от мъжа ти, е някаква отделна простотия.
Още като заобяснява за села, ми хрумна, че тука ще има селски драми, ама викам си дай да не показвам език на омразата.

Дам, някои хора излизат от селото, но селото не излиза от тях 🥳.

А сегашният и мъж едва ли е ревнивец щом от толкова време е с нея без драми и имат 3 деца. Гледал бил, питал бил. И аз да видя, че мъжът ми се оглежда с някаква 10 минути и не отговаря на поздрава и, ще питам какво става. За мене да не се отговори на поздрав е изключително невъзпитано или израз на крайно недоволство, обида, презрение.

# 64
  • Мнения: 10 833
Аз се изумих какви неща помни авторката и как ги разказва... кой къде минал, завил, влязъл, излязъл... поглед тук, поглед там... а аз не помня какво ядох сутринта Joy И на мен ми е интересна историята със съпруга, има нещо там, ревност, страх, тормоз...

Сценката с марулите и мандарините ми влиза в топ 3 на най-яките истории във форума Grinning

# 65
  • Мнения: 1 314
Авторката е много добра в детайлите. Направила е сценария на поне две реклами - едната за сокчета /майките ще се изтрепват да ги купуват заради тез топли, чувствени погледчета/ и една за "избери българскотото - мандарините срещу марулята/.

Последна редакция: ср, 12 май 2021, 16:39 от Vasudevaya

# 66
  • Мнения: 261
A  на мен ми се струва че авторката има чувства  към бившият а той ?? открито я кани да мачкат чаршафите

# 67
  • Мнения: 1 314
A  на мен ми се струва че авторката има чувства  към бившият а той ?? открито я кани да мачкат чаршафите
По-скоро тя се надява, а той няма нищо против.

# 68
  • Мнения: 134
Историята с мандарините я разбирам така:
След първият магазин, авторката е отишла към зеленчуковият. Там отвън си избирала мандарини. Бившият и той след първият магазин, отишъл към зеленчуковият магазин, но влязъл вътре. Тя не е искала да се засича с бившият вътре, настоящият и мъж я наблюдавал от отсрещаната страна на улицата. Затова и се наложило да избира 10 мин. мандарини отвън, чакала го е да излезне. А той вътре 10 мин. си избирал една маруля.
Авторке, не се съобразявай чак до такава степен нито с бившият, нито с настоящият.
Но да целуването на детето от толкова чужд човек и на мен ми е неприятно.

# 69
  • Мнения: 18 303
На входа торбичката ли е проверила, че е ясно, че е само една маруля, или той гордо я е носел в ръка? Relaxed

Ох, сетих се за един виц, дето мъжът казал, че целувал детето, защото мислел откъде е излязло... Rolling Eyes ай да не ви го разказвам целия, може би го знаете, пък и... неприличен...

# 70
  • Мнения: 12 801
Истината е, че всеки има нужда от романтика и от малко драма, особено с три деца, особено с ревнив съпруг, така че - лошо няма да се случват и такива приключения, а защо не някой ден и рибарския магазин. Животът поднася изненади.

# 71
  • Мнения: 3 505
Сценката с марулите и мандарините ми влиза в топ 3 на най-яките истории във форума Grinning
И в моята.

# 72
  • Мнения: 635
Авторке, намери си някакви развлечения, нов флирт ако ще, че срамота толкова да премисляш всеки поглед от някой, с който сте се имали преди 100 години. Даже да нямаш чувства, личи си, че ти е малко скучно, щом помниш и разискваш чак такива подробности.
Иначе това с детето наистина е странно и аз лично бих избягвала този човек. Според мен показва скрити мисли - не са много съвременните мъже, които безкористно ще вземат да се лигавят с детенце, особено на бивша. Но всъщност не ме интересува какви са му намеренията или какво си мисли, той на практика е непознат - голяма част от живота и на двама ви е минал без да имате контакти. Не бих приела подобно отношение към непознато дете от който и да е и щях да го покажа ясно. 

# 73
  • Мнения: 772
Скука, любопитство, куртоазия, вижда познат човек и разпитва какво ново. Предвид че не сте заедно от 15 години и явно поне 14 от тях не сте се виждали, чували и не сте се интересували един от друг, всичко около теб за него е ново. Не иска да те оножда, просто е любезен и с добро отношение към деца. Не се вкарвай във филми.

Laughing Това ме уби.
Не съм чела цялата тема ама авторката, ако продължава да се цупи като тийн, бившия ще разбере, че на нея нещо й трепва. Wink

Общи условия

Активация на акаунт