Емоционално недостъпни мъже

  • 18 395
  • 591
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 473
Всичко, което описваш като изисквания си е в нормата. Значи проблема не е в изискванията ти, а в това че не ги спазваш и правиш компромиси с тях. Зарежи го тоя и си намери някой сериозен.

# 61
  • Мнения: 4 030
Бестито има много опит. Аз съм доста зелена с мъжете и затова коментирам с нея. Ама не се притеснявайте, не я слушам напълно. Само споделям че и тя ме съветва като вас. Пък после аз правя каквото ми скимне.
Този хубавец сега като ми писа миналата сряда май, въобще го бях оставила на seen. Бестито ми вика пиши му бе, нали го харесваш. Аз не, та не. И не му писах, чак след 2-3 дни, заради това че с колата имах проблем и нямаше кой да ми помогне. Аз че го харесвам, го харесвам, че го искам го искам. Ама веднъж като съм духала супата втори път не се навивам лесно. Щях да си го оставя така на 100%. За наказание най-малкото.

Относно компромисите, именно това че са доста малко ми дава горчивина. Не съм сигурна дали и той би правил компромиси, заради мен. Ето в неделя не ме остави да шофирам до Банкя с моята кола. Аз отидох до тях и там я оставих и отодохме с неговата. Той не ми каза къде отиваме, иначе щях да настоявам аз да карам, понеже ми е важно да шофирам, начинаещ шофьор съм и искам да практикувам. Да ама той ми мрънка че колата ми била не особено поддържана (разбирай не е облизано чиста като неговата), щото той е уникален чистофайник и тн. Не ми каза в прав текст че не иска да се вози защото колата ми не е минала през пълно химическо (в момента съм безработна и нямам пари за такива неща), ама ми стана ясно. Ето това например е липса на компромис от негова страна за мен.
В понеделник съм я чистила с часове. Даже направих забавно видео и му го пратих, при което аз го пратих в 3, той ми върна в 9.30 вечерта: Какво е това? Викам чистих колата, не се ли вижда. Ми не изглеждало като зеле. И повече не си писахме. Във втроник му писах "Добро утро и лека работа" и до там. Нито го е видял, нито ми върна съобщение.
Мисля че той иска само аз да правя компромиси, а той пък прави компромис като ми обръща внимание. Нещо такова.

# 62
  • Мнения: 3 018
Лили, без да се обиждаш, но малко поведение на лепка е това....как така ще правиш клипчета, после добро утро и приятна работа, твърде много е това, като кученце си, което постоянно иска внимание. Това не е секси, остави се да бъдеш търсена и ухажвана ти.

# 63
  • Мнения: 773
Подкрепям мнението на Angel_wing.
Съветвам авторката на темата: Попитай го директно, как те възприема - като приятел, като романтичен интерес или нещо друго и си отваряй добре очите и ушите какво ще ти каже!
И да не вземеш да се хващаш на някакви вменени вини!
Ако искаш простота, искреност и взаимност в отношенията - просто това демонстрирай! Мъжете са много елементарни, да не кажа, че подлежат на дресировка, т.е., ако държи на теб, ще се съобразява с някакви изисквания от твоя страна, нали? На него едва ли ще му е приятно някоя да го върти и гоства, или както там му се вика тая простотия.

# 64
  • Мнения: X
В неделя ти казал, че ти е мръсна колата, в понеделник си я чистила с часове, че да му угодиш... За чий?

# 65
  • Мнения: 821
След разказите ти се убеждавам,че нищо не иска човека, във френдзоната си. Приятелката ти и тя толкоз разбира или толкоз ти е приятелка. И точно защото си зелена попадаш на такива пишман Казанови. От цялата работа дори интимност няма, авторката му разследва емоционалното състояние. Говорим за "призраци", като си е взел нещо и после е изчезнал. Този дори не дава знак да те има за сексуален обект. Утре докато се разхождате с колата да не ти покаже снимка на новото си гадже или даже да я вземе с вас да ви запознае?

# 66
  • Мнения: 3 018
Подкрепям мнението на Angel_wing.
Съветвам авторката на темата: Попитай го директно, как те възприема - като приятел, като романтичен интерес или нещо друго и си отваряй добре очите и ушите какво ще ти каже!

Съжалявам, но това е доста отчаяно. Момичета, когато някой те възприема като романтичен интерес, ще те търси, ще си уговаря срещи с теб, ще иска да те вижда, ще те целуне и т.н.
Извинявай, ама какви изяснителни разовори при липса на отношения? Началото на една връзка не бива да е трудно, трябва да е леко, естествено и да има химия. Той не и отговаря на съобщенията, това е достатъчно показателно. Лили, спести си такъв разовор, само ще поставиш себе си в гадно положение.

# 67
  • Мнения: 10 995
Аз пак не разбирам какъв е проблемът, като си свободна жена, да си излизаш с тоя, да правиш секс с него, ако ти го искаш, да си излизаш и с други..
В смисъл ти какво искаш: мъж за женене ли?
Просто не ти разбирам драмата...хем съм стара..

# 68
  • Мнения: 14 920
Аз пак не разбирам какъв е проблемът, като си свободна жена, да си излизаш с тоя, да правиш секс с него, ако ти го искаш, да си излизаш и с други..
В смисъл ти какво искаш: мъж за женене ли?
Просто не ти разбирам драмата...хем съм стара..
Някои хора не са ок с това. Не щото не е морално, ами не им се влага ресурс. На мен примерно не ми се занимава да въртя няколко , колкото да се каже. Претенциозна съм.

# 69
  • Мнения: 4 030
В неделя ти казал, че ти е мръсна колата, в понеделник си я чистила с часове, че да му угодиш... За чий?
Еми тъй де. И аз това питам себе си. Смея се че щях така или иначе да го направя, ама сега го направих заради него.

Cristina1980 запопвам по-внимателно да избирам просто. Има причина, но не искам да я споделям. А и не съм такъв характер. Ще се чувствам неудобно ако например харесвам този наистина и да излизам зад гърба му с друг. Вече ако излизам с няколко и виспките са ми на едно ниво, нямам особени воечатления, не ме вълнуват особено, да окей, но иначе се чувствам гадно.
Лили, без да се обиждаш, но малко поведение на лепка е това....как така ще правиш клипчета, после добро утро и приятна работа, твърде много е това, като кученце си, което постоянно иска внимание. Това не е секси, остави се да бъдеш търсена и ухажвана ти.
TeoYo толкова си права че ме е срам чак 😔

# 70
  • Мнения: 10 995
Ама за какъв ресурс говорим...тя сметките ли му плаща на тоя...харесва си го, излиза си с него, прекарва си приятно...като не и вдига много важно, света се е свършил ..сега говорим за много млади или по-дърти хора, ако целта е семейство и деца, много ясно, че е губене на време...

# 71
  • Мнения: 773
Съжалявам, но това е доста отчаяно. Момичета, когато някой те възприема като романтичен интерес, ще те търси, ще си уговаря срещи с теб, ще иска да те вижда, ще те целуне и т.н.
Извинявай, ама какви изяснителни разовори при липса на отношения? Началото на една връзка не бива да е трудно, трябва да е леко, естествено и да има химия. Той не и отговаря на съобщенията, това е достатъчно показателно. Лили, спести си такъв разовор, само ще поставиш себе си в гадно положение.

Че как да нямат отношения? Споделя й, ходят насам-натам с колата? Може да не са романтични, ама са някакви. И понеже момичето се чуди той какво си мисли за нея, по-нормално е да го пита директно, не да си прави разни догадки и да си вади изводи. Не знам, аз така мисля, може и да греша.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 997
След последната споделена информация, мисля, че човекът няма грам интерес към авторката. Ама никакъв. Явно звъни, когато е изчерпал другите възможности за забавление.
Авторке, сигурно съм доста по-възрастна от теб, но по мое време мъжът идваше с колата до дома, после връщаше. Едва ли кавалерството и доброто възпитание са умрели толкова бързо.
А преди това прочетох, че те викал да му готвиш. Ти сериозно ли?

# 73
  • Мнения: 14 920
Ама за какъв ресурс говорим...тя сметките ли му плаща на тоя...харесва си го, излиза си с него, прекарва си приятно...като не и вдига много важно, света се е свършил ..сега говорим за много млади или по-дърти хора, ако целта е семейство и деца, много ясно, че е губене на време...
Кви сметки? Не искам да излизам с хора, които ми казват, че не си чистя колата и затова не искат да влизат в нея. Напрягат ме.
И да, моята е цел е сродна душа, семейство и деца. Сродна душа не става от всеки. Както казах, претенциозна съм.

# 74
  • Мнения: 821
Ами точно ако си имаше още един двама да я качват на колата, нямаше да се тревожи, когато не й отговарят на съобщенията. Като се вкопчиш някой да ти е единствения "ресурс", тогава почваш да се излагаш с клипчета.

Общи условия

Активация на акаунт