Темата на ИБО🦅 ***Doğduğun Ev Kaderindir с Демет Йоздемир***Птичи полет/Кuş Uçuşu # 73

  • 46 618
  • 761
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 244
лили ,тя и "'разбухлената'  прическа ми харесва , само малко ме изненада - приятно де

# 586
  • Мнения: 9 735
лили ,тя и "'разбухлената'  прическа ми харесва , само малко ме изненада - приятно де

Много е готин , да , и на мен ми хареса Blush

# 587
  • Мнения: 7 869
Случайно видях рейтинга на посл еп на Чукурова-6.99
И макар да има лек спад, се зарадвах, защото помня, че беше много нисък в началото на сезона.
Сега направо си е чудесен и мисля, че и Ибо има голяма заслуга за това или по- точно умението му да забърква химични разтвори 😏. ❤️❤️❤️

# 588
  • Мнения: 1 144
Да, така си е Пепелче. Но нека да сме скромни и да си признаем, че заслуга имат и двамата актьора, които играят ролята братята психопати - Абдулкадир и Вахап. Като първият въпреки гадориите ми е симпатичен донякъде, но малкият брат е парекселанс психопат от най-гадните. Актьорът е много добър. Но няма пък да си кривим душата. Ибо дава всичко от себе си. В началото като имаше проблем с рейтинга и като гледам какво се случва с други сериали направо съжалявах, че влезна в Чукурова, но сега си мисля, че е било мъдро решение, предвид ситуацията. Накратко, сериалът върви добре. Засега ми задържа интереса. Вече си имаме и двойката ЗюлХак. Да видим.

# 589
  • Мнения: 3 244

  имате черпняк  от инженер химика Smile

# 590
  • Мнения: 7 869
Якутче, съгласна съм с тебе и никак не ги подценявам другите актьори.
Даже признавам си, че малко ми се губеше Ибо в началото и се ядосвах на грешния му избор.
И още не ми е минало, но заради това, че ни развали компанията тук. 😀
Но пък нали чакаме 2 нови филма с него, ще си ги обсъдим.
Кмарче, много младичък тук нашият сладур. ❤️

# 591
  • Мнения: 3 244
пепелино и тиина идва Smile
 

# 592
  • Мнения: 1 144
В интервюто, в което беше с Бирдже и малкият Али репортерите попитаха Ибо кога да очакваме Птичи полет и каза някъде февруари. Пак по това време ще излезне и премиерата в Иран на Мест-и ашк. Така, че малко остана.

# 593
# 594
  • Мнения: 7 869
Сладури! 🧡

# 595
  • Мнения: 5 300
От 05.01 ще излъчват Домът по Диема Фемили. 🌹
https://tvnovellas.blogspot.com/2021/12/diema-family.html?m=1

# 596
  • Мнения: 1 144
Верми, радвам се, че се включи отново в групата. Споделям радостта си от предстоящата премиера. Дано Ибо и Демет да ги видим отново  в друг телевизионен проект. Усещаше се страхотната химия от двамата на екрана. Този сериал трябваше да получи награда, която да е признание за целия актьорски екип. OGM не прецениха правилно и незаслужено го пратиха в девета глуха, за да си реализират другите проекти, макар този да им донесе много дивиденти, следейки как се котира навън. Радвам се, че вече ще  може да се гледа по българска телевизия.

# 597
  • Мнения: 1 144
Привет,  момичета! С радост споделям резултата от вчерашния епизод на BZÇ.
Total 7, 48 (2)
AB 3, 65 (9)
ABC 6,51 (5)

# 598
# 599
  • Мнения: 3 244
yakut ,значи филма върви добре ,нека . лили поднесла си ни кафето - благодаря ви
https://www.instagram.com/p/CXS6FaOIK9O/
а ибича е поел към адана/ ако вярно разбирам / след паузата за р.д. на али

Общи условия

Активация на акаунт