Темата на ИБО🦅 ***Doğduğun Ev Kaderindir с Демет Йоздемир***Птичи полет/Кuş Uçuşu # 73

  • 46 665
  • 761
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 745
5 януари е нашата дата Blush

# 601
  • Мнения: 7 880
Якутчик, 🤩 и аз следя рейтинга и много му се радвам.
Притеснявах се да не се провали сериалът с гръм и трясък и познайте кой щеше да е виновен тогава. 😉

# 602
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Якутчик, 🤩 и аз следя рейтинга и много му се радвам.
Притеснявах се да не се провали сериалът с гръм и трясък и познайте кой щеше да е виновен тогава. 😉
В групата на рекламодателите  рейтинга не е толкова висок...

# 603
  • Мнения: 7 880
Гостиии, 😍 недей с лошото. 😀

# 604
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Гостиии, 😍 недей с лошото. 😀
Аз не казвам нищо лошо. Съобщавам факт....

# 605
  • Мнения: 7 880
А можеш ли да направиш сравнение с някои от другите добри сериали, че сега сън няма да ме хване.
Това не са групите АВ и АВС и т. н., нали?

# 606
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
А можеш ли да направиш сравнение с някои от другите добри сериали, че сега сън няма да ме хване.
Това не са групите АВ и АВС и т. н., нали?
Рейтинг на рекламодатели- АВ, които са в синхрон с другите групи....
Скрит текст:


жалко, че този го приключиха с този каст...

Много ми харесва в момента този...Но и той в групата на рекламодателите е с по нисък рейтинг...

# 607
  • Мнения: 1 144
Филмите , които добре се котират обикновено са с патриотични цел -  исторически, за разузнаването или полицейско-военни. Най- големия килипир е актьор да се добере до исторически сериал- 2, 3,5 сезона и е гарантиран  висок рейтинг, особено в ТРТ. Те са  винаги са вървежни.  Гледах "Организация" и го зарязах. Не ме грабна. Не смятам, че като игра и сюжет е  кой знае какво, въпреки че Чаалар го харесвам. Що се отнася до другия пример,  "Забранената ябълка" е от резил нагоре - кой с кого не мога да ги хвана, но зретелите им обичат клюкарщината. Не  ме грабна.  След като "Лъжец" и "Гост" не се харесаха, а играта и сюжетът бяха интересни и след като "Момичето на прозореца", в който от двадесет и кусур серии все едно и също - баба корсетка и смачканата Налян. Ами аман. Отдавна вече не гледам техните критерии. Чукурова си е добър сериал. Аз го харесвам. И се радвам, че с включването на Ибо тотала му се качи. Т.нар. интелигентна група отдавна съм си изградила мнение за нея.  Така, че никой не може да ни отнеме радостта!

# 608
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Присъда и Азиз също са с добър рейтинг без да са на държавния канал и не са исторически или патриотични.
Аз от много време следя сериали без рейтинга им да ми влияе.

# 609
  • Мнения: 5 791
Колко да е резил Забранената ябълка... сега в тези времена на изолация се загледах в него, (по тв пуснаха първи сезон), отначало реших че е ужасно, но сега смятам, че отразява отлично съвременните междуличностни отношения.
Сега не знам какво ще мислят и правят още, защото май били 5 сезона, което и за без друго дългите серии е ужасно дълъг сериал.

# 610
  • Мнения: 1 144
Предварително се извинявам, че обсъждам сериали, които нямат отношение към патрона на темата.
Аз също следя Присъда, защото е интересен засега. За успеха на сериала влияят много фактори. Сценарист е Сема Ергенекон, която е голям професионалист. Направи ми впечатление, когато имаше интервю с екипа на сериала и споменаха, че две години е работила по сценария и освен това е обикаляла  съда и прокуратурата за консултации, което дълбоко ме впечатли и допълнително ме мотивира да го гледам. Лицето, което отговаря за каста е "играл на сигурно", за да избере Каан Урганджъоглу и Пънар Дениз за главните роли, защото вече е била очевидна химията между двамата  на екран след Любов 101, в който са си партнирали и там са двойка. И не на последно място - канал D е на челно място сред гледаемите канали и филмите им са с високо АВ.
Що се отнася до Азиз. Любовната история в Азиз е заимствана от сериала  Полдарк, без да е упоменато никъде това, но приликата  е очебийна, даже буквално следват неговия сюжет, само че там главния герой имаше  мини, а тук е производстводител на килими. Турския елемент на сериала е в историческата и патриотическата канава, защото действието се развива през 20- те години  на 20 век, когато провинция Хатай е под френска  окупация и прокарват леко патриотична линия (не толкова осезаемо колкото беше в Ти си моята родина  с Халит Ергенч и Бергюзар Корел, където в същия период Измир е под гръцка окупация), чрез борбата  за независимо производсто на килими на  собственика Азиз Пайидар. Националистическата линия на филма е омекотена от любовната история между Дилруба и Азиз и затова не се усеща толкова. Сериалът е с рейтинг около  6-та (АВ 5,91), но е в самото си начало. Днес се излъчва 6 епизод. Нека изчакаме  да видим дали ще направят пълен сезон. Дали ще има следващ и т.н. 

# 611
  • Мнения: 9 388
Привет, мили момичета,

Не съм осъзнала колко време не съм влизала в Мамата. Не защото не ми липсвахте, а защото нямах време. Голяма част от времето ми отива да изгледам многото сериали, които захванах и които ме грабнаха и не остава време да ги коментирам. Якутче, споделяй мнението си от други сериали, защото ние почти всички сме дизиманки - гледаме много турски сериали и все ще има пресечна точка между нас. Grinning Присъда е страхотен, Азиз е интересен, Чукурова е незаменим, Момичето на прозореца (за мен) е много интересен, Любов, логика, отмъщение все още ме вълнува, Беззаконните земи е ту интересен, ту ме отегчава, Всичко за брака е супер, изоставих Сърдечна рана нещо, зацикли - ох, пропускам нещо от всичко, което гледам този сезон. Grinning

Много ви благодаря за хубавите снимки на патрона, за коментарите, новините. Момчето ни е огън и пали всичко наред - партньори, сериали, реклами, снимки за списания. Един от най, ама най-добрите турски актьори е Ибо (за мен, разбира се; казват, че на вкус и на цвет товарищей нет Grinning). И Фуркан/Фикрет също много добре му партнира. На мен ми хареса как неусетно го влюбиха в Зюлейха и от по-малкия брат на Демир стана претендент за сърцето ѝ. Но е много емоционален, по детски наивен и няма никакъв шанс. А Лютфие, въпреки миловидността си, смелостта си, принципността си, ми е нещо неприятен образ, особено след като иска да ожени Фикрет насила за Бетюл.

# 612
  • Мнения: 9 745




Фотосесия за журнала Şamdan Plus Hands Ok Hand

https://vk.com/ibocelikkol?z=video-190430554_456240073%2F5ea188c … l_wall_-190430554

Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 20:36 от Lilims

# 613
  • Мнения: 7 880
И нашето момиче го е лайкнало.

# 614
  • Мнения: 9 745
Фотосесия за журнала Şamdan Plus







Общи условия

Активация на акаунт