Седмокласници 2020/2021 - Тема 13

  • 31 782
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 455
НВО за четвърти клас е с изцяло нов формат, времетраене и начин на провеждане и оценяване. Но да, имаше задачки с леко състезателен елемент. И да, някои школи напипват пулса на изпитните теми в аванс. Simple Smile

# 691
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Моля Ви, без излишни конспирации...малко остана, ще мине и това!

# 692
  • София
  • Мнения: 2 437
мама Мони
Къде преглежда доц. Шопова?

severnosianie
https://dox.abv.bg/download?id=55241505aa# - Линк за сваляне

Работи в болница Св. Наум, но аз го водих в частния й кабинет, който е на Графа, под колоните. Силвия Шопова се казва.

# 693
  • София
  • Мнения: 537
Честит празник на малките и пораснали деца. Здраве, спокойствие и късмет!

мама МОНИ, благодаря за съпричастността и мъдрите съвети Simple Smile

Регалията и на мен ми се виждат малко по-сложни тази година, особено втората част МАТ. Ще видим дали това не е предвестник на по-сложно НВО. Каквото, такова, еднакво ще е за всички.

# 694
  • Мнения: 1 402
Ясно е, че ще мине, но нали уж мнения се споделят. Моето е такова и го споделих, никого не задължавам да ми вярва.

# 695
  • София
  • Мнения: 714
На Регалия по математика най-трудна ми е последната задача от първи модул. Втори криво лево ги решавам, но от първи се затруднявам.

# 696
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Току що Регалия пуснаха ключовете с верните отговори за ПИ по математика от 30.05.2021 Направо ми се плаче.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Eх, Зайче, не може да е толкова зле, че чак да си струва сълзите! Пожелавам ти да има сълзи от радост след реалните изпити!

Наистина не чувствам тревога дали НВО ще е трудно или лесно. Доколкото съм чела предишни седмокласни теми, веднъж БЕЛ е по-труден, веднъж Мат. Не знам за случай и двата да са трудни или и двата да са лесни. Говоря за масата ученици Simple Smile Това, че има деца, за които всичко е лесно, както и такива, за които всичко е трудно, си е отдлена тема. Не знам тази година кое се пада да е лесното и кое - трудното Simple Smile

И честит празник на децата ни! Да запазят детското любопитство към света и оптимизма, присъщ на децата.
Само се чудя, който е получил подарък за осми март, сега полага ли му се и за първи юни?

# 698
  • Мнения: 2 687
и аз препоръчвам Весела Михайлова от Междучасие!

без значение трудни или лесни, важното е, че са пред равни условия всички деца. иначе и на мен ми се струват труднички (особено мат междучасие), имам чувство, че на нво ще са по-лесни. ама каквото такова. важното е, че са еднакви за всички.

честит празник!

# 699
  • София
  • Мнения: 2 660
Честит празник на всички!!!
 
Ох, днес ще изперкам от работа. Но все пак ви следя.
Та, който е получил подарък за 8 март, няма за първи юни... но нашата кака не получи за осми март (през април стана пълнолетна) и днес има съвсем символичен жест, все пак 4 месеца от годината е била дете...

# 700
  • Мнения: 2 048
И аз гледам ключа от Регалия, първи модул добре 62т , ама втори... не знам дали ще докара там 20т , а каза че уж не му били трудни задачите. Тия он- лайн изпити се представя по зле от присъствените или пък Регалия дават наистина по -трудни задачи от тези на школата.

# 701
  • София
  • Мнения: 3 291
MollyBy, не за пръв път "кандидатствам" след 7ми клас и имам опит и с предишни ПИта на Регалия.

Сравнявам времето за решаване на първи модул и допуснатите грепшки на реалните и предварителните изпити. Ами има си разлика. Може да са по-лесни от на СМГ и Междучасие, но по-скоро се доближават до тях, отколкото на МОН.

# 702
  • Мнения: 2 687
ох, в такова чудене съм дали да не спра детето от училище за трите дни в седмицата на нво. толкова интензивно са подхванали на училище, вместо да се постараят да са ги оформили досега...

# 703
  • Мнения: 437
MollyBy, не за пръв път "кандидатствам" след 7ми клас и имам опит и с предишни ПИта на Регалия.

Сравнявам времето за решаване на първи модул и допуснатите грепшки на реалните и предварителните изпити. Ами има си разлика. Може да са по-лесни от на СМГ и Междучасие, но по-скоро се доближават до тях, отколкото на МОН.
Грета Ей, имаш ли поглед върху пробните изпити на Веди?

ох, в такова чудене съм дали да не спра детето от училище за трите дни в седмицата на нво. толкова интензивно са подхванали на училище, вместо да се постараят да са ги оформили досега...
И аз съм в същата чуденка...Thinking

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 17:31 от Бобец

# 704
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Честит празник на малки, големи и матурно обременени дечковци!

Общи условия

Активация на акаунт