Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 259
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 046
Още в кошницата като го сложих се беше променила цената, но трябва да е между 6 и 13 часа. Само тогава им важат 15-те процента.

# 721
  • София
  • Мнения: 6 726
Благодаря, ще опитам утре.

# 722
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Някой да знае активен код за ozone.bg? Каквото изрових с clash е невалидно...

# 723
  • Мнения: 549
Имам петъчно късметче от Теленор, което е -8% код за Гармин бг. Важи за ненамалени стоки и е до 30.11.2021г. Аз няма да го ползвам, но може на някого да му потрябва-  LuckyFri8

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Г-жа Букет, вчера пробвах PSB26-работеше/-10%/. За днес не знам.

p.s. DK19 също работи.

# 725
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Г-жа Букет, вчера пробвах PSB26-работеше/-10%/. За днес не знам.

p.s. DK19 също работи.
Мерси много, работи! Hug Но тези -10% са само за книги, затова поръчах само тях, иначе ще чакам черен петък (ако някой знае дали изобщо имат?!), защото искам да поръчам една раница и слушалки.

# 726
  • София
  • Мнения: 6 726
Имат ама не е на всичко намалението

# 727
  • Мнения: 3 998
Някой да знае активен код за ozone.bg? Каквото изрових с clash е невалидно...
Код PSN26 хваща други артикули различни от книги, аз сега поръчах с него стикер за кола и чанта за лаптоп.

# 728
  • Мнения: 20
Здравейте, някой да има инфо или персонален код за about you, който би искал да предпстъпи? Simple Smile

# 729
  • Мнения: 444
Здравейте, някой да има инфо или персонален код за about you, който би искал да предпстъпи? Simple Smile

KALINA5 над 100 лева

# 730
  • София
  • Мнения: 13 149
Здравейте, някой да има инфо или персонален код за about you, който би искал да предпстъпи? Simple Smile

KALINA5 над 100 лева
Освен тази Калина5 за 5%, май други кодове не вървят. Имам персонален за рожден ден, но ми изписа да го ползвам след 10.10. Пробвах и един, който ми бяха пратили без причина, но и за него изписа същото.

В темата за Аbout you някой писа, че в приложението стават още по-ниски цените, но при мен беше обратното. Проверявайте и на двете места.

# 731
  • Мнения: 4 144
Аз пак да помоля някой за код за емаг, че пуснатия горе изписа, че е използван. Явно някой тарикат се е възползвал като е сложен видно.
Трябва ми, за данамаля още малко от една играчка за детето, която ми е прекалено скъпа.

# 732
  • Мнения: 3 823
Има един в профила на мъжа ми,  но не мога да го копирам. Някакви идеи?

# 733
  • Мнения: 960
Искам да се похваля с нов сутиен Simple Smile Мъжа ми реши да ме изненада и ми каза, че мога да си избера от Астратекс. И за да види, че оценявам жеста му, си поръчах от намалените - https://www.astratex.bg/sutieni/ Даже не знаех, че имат намаления, ама перфектно се получи.

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 16:33 от bubanka

# 734
  • Мнения: 4 144
Има един в профила на мъжа ми,  но не мога да го копирам. Някакви идеи?
От приложението има опция - ваучери. Вероятно там ако се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт