Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 250
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 046
Има ли някакъв код за notino?

# 706
  • Мнения: 3 998
Някой да има излишен индивидуален код за емаг от тези за имен ден или рожден ден?
Незнаех, че имат такива кодове. Как се ползват,колко е отстъпката?

10 лв е ваучера - пращат ги на имейла.
От 2г имам профил и редовно поръчвам нещо но никога не са пращали такъв код 🤔

# 707
  • София
  • Мнения: 1 460
Някой да има излишен индивидуален код за емаг от тези за имен ден или рожден ден?
Незнаех, че имат такива кодове. Как се ползват,колко е отстъпката?

10 лв е ваучера - пращат ги на имейла.
От 2г имам профил и редовно поръчвам нещо но никога не са пращали такъв код 🤔

Аз също наскоро имах РД и не съм получила. Но влязох в настройките на профила и видях, че не съм въвела РД.

# 708
# 709
  • Мнения: 3 998
Да и аз видях ,че не съм въвела данни за РД (профила е на името на ММ ми и скоро има РД,ще видим дали ще пратят код) но ако дават и за имен ден също не сме получавали.

# 710
  • Мнения: 549
В момента цените на козметиката им са намалени. Отделно ползвах кода mix15 и крайната  цена дойде много прилична.
Аз забравих да си довърша поръчката миналата седмица и странното беше, че всичко което беше в кошницата ми си беше на старата цена. Трябваше да ги изтрия и отново да добавя абсолютно същите продукти, за да ги поръчам на новата им по-ниска цена. Много странно.

Има ли някакъв код за notino?

# 711
  • Мнения: 554
Колко процента пускат най-много за черния петък на книжарниците🧐🙄?

# 712
  • София
  • Мнения: 6 726
Някой да има излишен код за Дъглас?

# 713
  • Мнения: 1 109
Здравейте, някои да е срещал от инстаграм инфлуенсър (или от друго място) код за намаление в my protein 😊

# 714
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте, някои да е срещал от инстаграм инфлуенсър (или от друго място) код за намаление в my protein 😊
Те си ги пишат директно в сайта, даже вчера уж свърши код за -40. По мои наблюдения би трябвало следващата седмица пак да пуснат Simple Smile

# 715
  • Мнения: 1 109
Да, така е.
Последния път поръчах с 45% намаление с такъв персонал код. Получава се доста прилично намаление.

# 716
  • Мнения: 3 046
Някой да има излишен код за Дъглас?
в момента има доста намаления, 30 % на червила и 15% на всичко, но само от 6.00 до 13.00ч за няколко дни

# 717
  • София
  • Мнения: 6 726
Искам да намаля Коледен календар иначе знам за намаленията.

# 718
  • Мнения: 3 046
Искам да намаля Коледен календар иначе знам за намаленията.
днес точно гледах коледния календар на Ритуалс и тези 15% важаха и за него.

# 719
  • София
  • Мнения: 6 726
Пак ще погледна, но не видях на Коледните календари. Накрая на поръчката ли се виждат тези 15%?

Общи условия

Активация на акаунт