Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 198
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Колко процента пускат най-много за черния петък на книжарниците🧐🙄?

Сиела 50% 1.11.

# 736
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, някой да има инфо или персонален код за about you, който би искал да предпстъпи? Simple Smile

Здравейте Simple Smile  
Имам два талона за отстъпка,  които надали ще използвам -  по 13% за поръчки над 100лв до 28.02.2022, за първа и за следваща поръчка.



# 737
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Момичета трябва ми допълнително отстъпка от това, което предлагат в Дъглас. Глася коледните подаръци и сумата става солидна, моля ви, ако някой има код и няма да го използва да ми го изпрати, ще бъда благодарна!

# 738
  • Мнения: 71
До кога ще е намалението в Дъглас - днес изпуснах до 13 часа и ме е яд, че изпуснах май отстъпката вече?

# 739
  • Мнения: 31 128
Момичета трябва ми допълнително отстъпка от това, което предлагат в Дъглас. Глася коледните подаръци и сумата става солидна, моля ви, ако някой има код и няма да го използва да ми го изпрати, ще бъда благодарна!
Няма код.

# 740
  • София
  • Мнения: 4 438
До кога ще е намалението в Дъглас - днес изпуснах до 13 часа и ме е яд, че изпуснах май отстъпката вече?
До 12-ти октомври.

# 741
  • Мнения: 1 309
Момичета, някоя има ли код за Бианки и няма да го ползва ?

# 742
  • Мнения: 6 669
Момичета трябва ми допълнително отстъпка от това, което предлагат в Дъглас. Глася коледните подаръци и сумата става солидна, моля ви, ако някой има код и няма да го използва да ми го изпрати, ще бъда благодарна!

Намаленията не могат да се комбинират за съжаление. Дъглас са скръндзи в това отношение. Дори да намерите код, няма да намали нищо, защото цената вече е намалена автоматично.

# 743
  • София
  • Мнения: 6 726
Някой питаше за My Protein, има отстъпка от 37 % с код YANGMP.

# 744
  • Мнения: 794
Здравейте, код за answear, който да се комбинира с вече намалени артикули?

# 745
  • Варна
  • Мнения: 10 788
За колко време идват поръчките от Waikiki и Cropp?
Някой скоро да е поръчвал, че ми е за първи път Grinning

# 746
  • Мнения: 293
Аз поръчвах миналата седмица от Уайкики и дойде за 3 дни, общо три пъти съм поръчвала от там, само едната се забави малко повече, да речем дойде в рамките на седмица.

# 747
  • Мнения: 3 728
Аз поръчвам редовно от Уайкики. Идват за 3-4 дни макс.

# 748
  • Мнения: 1 244
Поръчах яке от Кроп, бързо дойде, много добро качество, обаче като че ли са малко умалени. По принцип горната ми част е доста слаба, взех М размер и ми е една идея тясно.
https://www.cropp.com/bg/bg/8501g-59x/kurtka-k-cr

# 749
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Аз на 10.10 поръчах от Уайкики, днес получих смс, че пътува към мен. Надявам се до края на седмицата да дойдат нещата.

Общи условия

Активация на акаунт