Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 278
  • 755
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 919

Редовните номера.
Намалението не е започнало.
Половината артикули са out of stock. Другата половина няма номер.
Писаха в другата тема. От два месеца висят едни рокли налични във всичко размери. Днес - изчерпани. Kissing Heart
Пак ще се пишат жалби, то се е видяло.

При мен в Зара намалението беше започнало в 20:50 в приложението. Направих си поръчката с вече сложените от обяд неща в кошницата.

# 181
  • София
  • Мнения: 6 726

Редовните номера.
Намалението не е започнало.
Половината артикули са out of stock. Другата половина няма номер.
Писаха в другата тема. От два месеца висят едни рокли налични във всичко размери. Днес - изчерпани. Kissing Heart
Пак ще се пишат жалби, то се е видяло.

При мен в Зара намалението беше започнало в 20:50 в приложението. Направих си поръчката с вече сложените от обяд неща в кошницата.

Което леко не е честно. Нали пише от 21:00? Влизам в 21:00 точно и всичко ми беше изчерпано.. не знам какво да кажа.

# 182
  • Мнения: 3 919
Не е, така бях аз миналата година и сега реших да вляза по-рано. Миналата доста неща ми бяха изчерпани вече.

# 183
  • София
  • Мнения: 6 726
Като обявяват час нека поне той е верен!

# 184
  • Мнения: 301
В Златна рибка са пуснали лятно намаление - 20%  на всичко.

# 185
  • Мнения: 970
Като обявяват час нека поне той е верен!

Пишеше си, че може обявеният час да се разминава с няколко минути. Аз поръчах в 20,55.

# 186
  • Мнения: 751
Здравейте, знаете ли дали Хиполенд или Комсед ще пуснат някакви намаления? Дали изпращат някакви талони за отстъпка извън официалните им намаления?

# 187
  • София
  • Мнения: 888
Кодове за обувки.бг, валидни до 30.06.2021:
"20BG" за 20 лв отстъпка, при покупка на продукти на редовна цена от новата колекция и поръчки над 200 лв
"45BG" за 45 лв отсъпка при стойност над 450 лв
"85BG" за 85 лв отсъпка при стойност над 850 лв

# 188
  • Мнения: 5 587
Аз да нахлуя директно с въпрос, понеже не намерих подходяща тема. Има ли го в България изобщо този артикул
https://www.reserved.com/pl/pl/7682b-01x/kombinezon-k-re

# 189
  • София
  • Мнения: 6 726
Някой да има код за Златната Рибка? Благодаря предварително.

# 190
  • Мнения: 2 730
Аз пък търся код за обувки бг. някои ако има и няма да го ползва

# 191
  • Мнения: 46
Аз пък търся код за обувки бг. някои ако има и няма да го ползва
Не знам дали ще свърши работа, но имам тези:

# 192
  • Мнения: 1 775
Момичета, имате ли код за Фешън дейс? И от БестСикрет поръчвали ли сте? Гледам че имат някакво намаление в момента.

# 193
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Момичета, имате ли код за Фешън дейс? И от БестСикрет поръчвали ли сте? Гледам че имат някакво намаление в момента.
За Фешън дейс
PODCAST10
Валиден до 31.08.

# 194
  • Мнения: 4 144
Някъде дали има намаление на басейни, по-конкретно детски ме интересува, но бих загледала и други. Как вървят в Джъмбо, дали имате представа? Или в Пепко ?

Общи условия

Активация на акаунт