Безупречен и чист дом – мисия възможна с продуктите на ACE!

  • 12 447
  • 388
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 435
Не ми е най-любимо занимание да чистя, но когато съм ядосана много ме разтоварва. Обичам да чистя често, за да не се натрупва мръсотия, а и не обичам да ми е мръсно. Нямам специално облекло или музика. Обикновено така се разгорещявам, че завършвам чистенето гола в банята Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 428
Почиствам дома си с удоволствие. Много по-добре се чувствам в подреден и чист дом, колкото и да съм изморена винаги го правя с кеф.

# 17
  • Мнения: 8 468
Досадно задължение е за мен почистването, но обичам да ми е чисто, затова се старая да почиствам ежедневно по малко - бърсане на прах, минаване на пода с моп, пускане на прахосмукачка. Хитринки нямам, изполвам хубави почистващи препарати, използвам естествени съставки, където могат да помогнат. Често, за да ми бъде по приятно почистването, си пускам приятна музика.

# 18
  • Мнения: 630
Чистенето не е удоволствие, но крайният резултат е удоволствие. Обичам да слушам музика. Гледам да почиствам по-малко всеки ден, за да не се натрупва много за един ден.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 411
Обичам да чистя. Зареждам се положително като видя крайния резултат.
Обичам обаче да чистя сама. Да няма никой около мен, да разтворя широко стаи и прозорци, да си пусна силна музика и да се вихря.
Хитринки - след пране почиствам уплътненията на пералнята с цветоулавящите кърпички; използвам универсална домакинска сода за почти всичко; винаги след къпане изплаквам банята с гореща вода, за да отмия остатъците от сапун, шампоан и т.н. и така я запазвам чистa по-дълго.

# 20
  • Мнения: 10 174
Е, чак пък удоволствие..направо звучи леко плашещо това да са удоволствията на човек, малко като селфи в тоалетна. Smiley Удоволствие ми е резултатът, както и да седна да изпия едно кафе след това в чист и благоуханен дом. Задължително съобразявам дрехите, които после заминават директно за пране. От Аче имам незабравим спомен върху някои от тях, това си е белина.

# 21
  • Мнения: 462
Ежедневното почистване не ми тежи, но основното пролетно и есенно почистване не ги обичам и трудно ги започвам.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 068
Преди мразех да чистя, но най-голямата ми хитринка е прахосмукачката робот Simple Smile
Залагам и на хубави препарати без мирис на силни химикали, заради детето Simple Smile

# 23
  • Мнения: 661
Чистя с удоволствие, с прахосмукачката и мопа .Но мразя да мия чинии .Залагам на качествени препарати без мирис.Не обичам да ми мирише на хлор и белина.Ползвам за пране цветоулавящи кърпички ,за да няма изненади.

# 24
  • Мнения: 68 348
Чистя по задължение. Не мога да си представя това да ми е радостта в ежедневието, и изобщо в живота. Други неща ме радват.

Пускам робот всеки ден, за  да намаля праха вкъщи.
Друга хитрина е да ползвам ММ за миенето на прозорците, и за други дейности...като си ги поделим, не натежават толкова.

# 25
  • Мнения: 30
Чистенето за мен не е удоволствие, а необходимо
За почистване на банята например използвам четка за зъби, за по-лесно почистване на
Също така качествените продукти са от голямо значение.

# 26
  • Мнения: 1 772
Не обичам да чистя и го правя по задължение. Понякога като чистя си пускам музика  и така заниманието ми става една идея по-приятно.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 704
Чистя единствено, за да не ни превземат стрептококите Wink Не бих могла да кажа, че изпитвам удоволствие от този процес. Доста често слушам музика, докато шетам у дома- минава по-бързо и ми създава настроение. Ако трябва да отбележа някаква "хитрост", това е прахосмукачката-робот, която пускам по-често или в другата стая, докато съчетавам с чистене там, където вече е минала.

# 28
  • Мнения: 748
Чистенето не ми е любимо занимание,  но се налага да го правя. Предпочитам да изпратя всички навън, на разходка, тогава успявам да почистя хубаво.  Ежедневно пускам робота, а един път седмично почиствам по-сериозно. Специални хитринки нямам, но се старая вкъщи да е уютно и приветливо.

# 29
  • Мнения: 3 481
Обичам да ми е чисто, но поддържането на подредена къща не е от любимите ми дейности. Старая се да не се затрупван с много вещи и да хвърлям по-често ненужни такива.

Общи условия

Активация на акаунт