Нашите кухни - тема 87

  • 49 155
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
Аз съм с Пирамис.
Само месец я ползвам обаче. Нямам забележки към момента. Не знам колко лесно се драска, но моята има драскотина от монтажа. Естествено не ми беше казано, та не знам как точно се е случило.


Може да е фабрично, скоро имах ядове с една мивка която си имаше фабричен дефект и изглеждаше като напукана/надраскана.

# 31
  • Мнения: 6 604
Може. Ама ме дразни. 😜

# 32
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
Ето проблемите при мен, мивката бе заменена, но зора от разлепянето си остана за моя сметка.

# 33
  • Мнения: 7
Здравейте!
Имам нужда от съвет относно мивката. До сега бях в старата кухня с мивка от алпака (така ли беше наименованието), 60 см. Супер удобна и лесна за чистене, но за 5 години постоянно ползване вече е надраскана.
Предстои ми това кухня и съответно да си избера нова мивка. Отново държа да е 60 см, защото ми събира всички тави, тенджерата под налягане и друга по-голяма посуда. От фирмата, която ще ми прави кухнята, ми препоръчват някакви на Пирамис, но не помня от какъв материал беше.
Като цветове на кухнята съм се спряла на бял гланц и дърво.
Ще се радвам за насоки в избора на мивка.

Здравейте!

В предишния апартамент бяхме с мивка на SCHOCK и бях много доволна. При преместване в друг апартамент миналата година реших, че искам да подпомогна българското производство и си купихме мивка на FAT.
Определено мога да кажа, че съм много по-доволна от мивка SCHOCK, дори малко съжалявам, че и в новия апартамент не сложих такава.

# 34
  • Мнения: 40 737
Здравейте!

В предишния апартамент бяхме с мивка на SCHOCK и бях много доволна. При преместване в друг апартамент миналата година реших, че искам да подпомогна българското производство и си купихме мивка на FAT.
Определено мога да кажа, че съм много по-доволна от мивка SCHOCK, дори малко съжалявам, че и в новия апартамент не сложих такава.

Любопитна съм кой от трите вида ФАТ?

# 35
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Може ли някоя добра душа да ми каже размерите на тавичките, които са към фурна с обем 70 литра? Ще бъда много благодарна. Трябва ми, за да избера размер на мивката.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 251
Може ли някоя добра душа да ми каже размерите на тавичките, които са към фурна с обем 70 литра? Ще бъда много благодарна. Трябва ми, за да избера размер на мивката.
Различни са, не са стандартни. Аз го установих, когато подмени фурната с нова и си оставих старите тавички, но не ставаха.... А фурната е вградена и габаритите размери са еднакви.

# 37
  • Мнения: 7
Здравейте!

В предишния апартамент бяхме с мивка на SCHOCK и бях много доволна. При преместване в друг апартамент миналата година реших, че искам да подпомогна българското производство и си купихме мивка на FAT.
Определено мога да кажа, че съм много по-доволна от мивка SCHOCK, дори малко съжалявам, че и в новия апартамент не сложих такава.

Любопитна съм кой от трите вида ФАТ?

Извинявам се, че е на една страна, но не успях да я завъртя

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте,
Предстои й ми да правя кухня в къща извън града, за която искамепда изберем малко съставен винтидж стил. В тази връзка ще съм Ви признателна ако можете да мепнасочитехкъм фирма на която мога да поръчам съставено...представям си го в бяло.

# 39
  • Мнения: 1 476
Може ли някоя добра душа да ми каже размерите на тавичките, които са към фурна с обем 70 литра? Ще бъда много благодарна. Трябва ми, за да избера размер на мивката.
Различни са, не са стандартни. Аз го установих, когато подмени фурната с нова и си оставих старите тавички, но не ставаха.... А фурната е вградена и габаритите размери са еднакви.
Потвърждавам. При мен също тавичките не пасваха от двете фурни. За късмет старите влизаха в новата фурна и сега си ги ползвам всички Simple Smile

# 40
  • Мнения: 39 227
Бенджи е с бяла кухня на Ирим. Много ми харесва на мен. Заплюла съм я и за нашата селска къща.

# 41
  • Мнения: 416
Имам нужда от помощ ,имам кухня от 2017 г ,но сега искам да си направя допълнителен шкаф ,всичко добре ,но извиках майстора с мострите гледахмее ,не знаем кой е модела на плота , търсихме отдолу ,но всичко е заето ,на едно място само дата на производство има 17.06.2015г ,прилагам снимка ,много моля за помощ ,гледах на egger и salex, може би защото е малка мострата ли нз. Cry

# 42
  • Мнения: 2 992
Мивка на 4-5 г. Изсипвам всичко вътре ( вкл и червено вино). Бланко

# 43
  • Мнения: 9 754
А гореща вода, тиган, току-що свален от котлона, тенджера под налягане, за да се охлади?
Не се заяждам, питам, за да се ориентирам, защото ми предстои ремонт на кухня. Металните мивки издържат всичко това и към момента клоня все още към традиционна мивка.

# 44
  • Мнения: 2 992
man_darin_ka,

Не обичам да робувам на вещи и не мисля, че  я пазя.
Нямам тенджера под налягане, но готвя основно в чугунени тенджери.
Замислих се дали някога ми се е налагало да сложа директно от котлона в мивката. Но например тигана от палачинките тази сутрин , директно си замина в мивката .
Сипвам в мивката от врящата вода на каната. Не съм я пазила. Но и не съм мерило, защото рядко чета упътване или спазвам предписания.

Общи условия

Активация на акаунт