Лунна диета - тема 4

  • 56 364
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 595
Момичета, не ви ли става лошо? Аз се мъча да не ям, и винаги в следобедните часове почва да ми става лошо и да имам главоболие. Мисля само за храна. И като озверея така от глад, до вечерта съм склонна да изям всичко. Казвам майната му и почвам да се тъпча, без да мисля. Как се справихте с това и не ви ли става лошо? Ето, вече е 1 часа, на мен почва да ми става зле...на едно кафе съм (със захар, не мога чисто) и 1л вода. Снощи за вечеря ядох 1 парче бяла риба (за съжаление пържена, като съм на работа нямам избор до разнообразна храна) и мога да кажа, че си легнах леко гладна. Моля споделете опит. П.с. Само да добавя, че току що се информирах кога са фазите на луната, и че трябва да се лунува утре, но на мен ми е по-лесно да го правя като не съм на работа...и го правя с цел прочистване главно, ако отслабна ще е добре дошло.

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 1 035
Море, всичко е в главата и до нагласа. На мен ми е по-лесно, когато съм на работа. Сутринта пия едно кафе и после цял ден до компютъра вода и чай без захар, понякога и на обед едно кафе. След работа като се прибера, докато свърша нещо, душ и не мисля за ядене. Лягам си малко гладна, но сутринта всичко е наред. Успех!

# 302
  • Мнения: 1 424
Лунната не е ли утре? Пишеше 9.04, днеска сме 8.04.

Иначе за виенето на свят и тнт, е и до нагласа и до физическо състояние. Този вълчи глад усетя ли го, че ще падна в капана му, лягам в леглото и това е. Една хапка прави лавина иначе...

# 303
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
Аз утре няма да мога,затова в неделя ще лунувам.
Не съм ви споделяла как аз ги започнах,от мин.юни нямам пропуск...Гледах някакво предаване и там един сподели как гладува/лунува за някой 🤔...нещо като обет...И аз реших така да пробвам,може да не ви се вярва,но освен ,че успявах без проблеми да издържа,също и това за което си ги бях намислила,се сбъдваше 🙄
Много са лични нещата и не мога да ги споделя,...не свалям кг.,макар и да имам належаща нужда..,но усещам лекота и дано има все пак някакво вътрешно прочистване 🙏🏻
🍀

# 304
  • Мнения: 1 595
Здравейте, вчера цял ден не ядох, но вечерта ми се сервира, че ще се ходи на ресторант, та малко прекалих с храната 😅 но днес пак лунувам. Изпила съм 2-3л вода вече и две кафета (пак със захар и сметана) ще ми дойде в повече ако махна и тях 😁 за сега се владея, дано издържа. За първи път ще ми е. П.С. Отчитам лунуването като успешно, даже сега съм на работа и ще изкарам до 16:00 без храна, защото не чувствам глад, претръпнах. Много съм доволна, чувствам се добре, корема ми се прибра, свалила съм 1кг. Пак ще пробвам да повторя като дойде времето.

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 10:50 от Море

# 305
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Аз го изкарах в неделя.

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
И аз бях вчера .
36ч се събраха .
Изкарах на чай,вода и 2 кафета.
Глад не усетих,само студ/както винаги/

# 307
  • Мнения: 1 595
Вчера и днес си ям нормално, върнах си килограмите и корема ми се изду. Много тъпо. Не съм яла много...

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
Всичко свалено в този ден е само задържани течности.Няма как да изчезнат мазнини.
Някои го правят 3 дни.
Ден преди Луната,денят в който е , и следващият.
Така имало по-голям ефект 🤔

# 309
  • Мнения: 1 595
Някои го правят 3 дни.
Ден преди Луната,денят в който е , и следващият.
Така имало по-голям ефект 🤔
много ще ми е зор така, освен да пробвам на 15ти, 16 и 17 😅

# 310
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Нали говорихме преди време, в темата, че с тази лунна диета се ПОДДЪРЖАТ килограми, и не се отслабва. Идеята е да свалиш някое кило, което после да върнеш и да си задържиш килограмите, а не да се качват кила нагоре. Това като се правя всяка седмица, си е идеална поддръжка. Да не говорим за ползите  - токсини, изчистване (особено за тези с по-дългото гладуване от 24 часа).

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
Аз се примирих, че кг. с лунуване няма да сваля,но дано поне някакво вътрешно пречистване се извършва...имам ИР и доколкото четох и разбрах,че такива седмични гладувания са ок...или интервално хранене

# 312
  • Мнения: 990
Според мен се сваля, ако после не се натъпчеш в калориире, които си изял. То идеята е чяоек да яде без да качва. 1 ден с 0 или 1/4 от нужните калории, ако си пил фреш, логично води до калориен дефицит. Ако се спазва всяка седмица си поне с кило надолу за месец.

Иначе аз днес за пръв път я опитах. Зимата съм качила 2 кила, и нещо нямам мотивация. Ще видя как ще подейства, остават по-малко от 2 часа.!

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
Фрешовете от плодове не са никак нискокалорийни,напротив..фруктоза бол...

Аз изкарах на чай днес.

# 314
  • Мнения: 990
Имат фруктоза, но са нискокалорийни - зависи колко ще изгълташ. Ако си на два фреша е едно. Ако ядеш нормално и пиеш два фреша над нормалните калории - съвсем друго. Ако двата фреша са част от дневните калории - трето.

Общи условия

Активация на акаунт