В 'Искам бебе' имахме мечта, а сега в коремчето е тя ! /тема 33/

  • 34 406
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 449
Чери ти при случаен екип ли ражда или при определен лекар ,ако си била така избора на екип е 900лева това се плаща,предполагам в ковид отделението няма вип стая та да плащаш и за нея. Всичко ще е наред с бебка още малко и ще се гушкате 🥰

# 136
  • Мнения: 666
Нищо не съм избирала. Аз дори не исках да съм тук Simple Smile

# 137
  • Мнения: 449
Нищо не съм избирала. Аз дори не исках да съм тук Simple Smile
Значи няма да плащаш нищо,щом изтече пътеката и бебето е добре си тръгвате,успех вярвам че скоро всичко ще е наред 🥰

# 138
  • Мнения: 76
Записвам се в новата тема.
Эдравейте момичета и аэ се эаписвам в новата тема с термин 27/12.

# 139
  • Мнения: 978
Добро утро, на мен ми излезнаха резултатите от БХС, док каза че са идеални, само малко гъбички имам, ама се надявам с глобули  да се оправят. Мерси за стиснатите палци Kissing Face

# 140
  • Мнения: 574
Ggirl браво за БХС! Иначе почти цялата бременност изкарах на някакви капсули/свещички с лактобациликус, понеже лекарката ми все не беше доволна от флората (как звучи Grinning). Но пък май наистина помага, не съм имала никакви гъбички и подобни, а преди бях често с такива. Така че като ги излекувате, може да питаш АГ за нещо такова. Щото те повечето лекарства и антибиотици прецакват не само гъбичките, ами и естествената среда там и затова често след време пак се появяват и много момичета цяла бременност така си карат.

# 141
  • Мнения: 3 206
GG добре дошла и супер за резултатите от БХС Simple Smile
Тикълс, доста смислено си звучиш Simple Smile да знаеш, може да не се чувстваш адекватно, ама не си личи Flowers Bouquet
Чери, всичко ще е наред Flowers Hibiscus, кога се пада да ти пада карантината ?
Диди, леле кога станаха 9 месеца Blue HeartBlue Heart, то значи и на Дели всеки момент ще станат на 9м Simple Smile

Аз вчера бях на преглед и се видя, че имам контракции, което не беше изненада, че ги усетих много силно във вторник (цялата ми област беше във спазъм), ама вчера почти нищо не усещах, пък док каза - много контракции. Сега ще взимам много магнезий, а за няколко дни и Но Шпа.
Намалих наскоро прогестерона дето взимам, не знам дали е свързано ...
Кръвотокът е добре.
Бебчо също е добре 120 грама Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 юни 2021, 09:53 от Одри ♡

# 142
  • Мнения: 239
Чери, стискам палци да се оправяте много бързо и после вкъщи 🙏🏻

Одри, дръж краката затворени. Всичко ще е наред, дори ще преносиш, ще видиш. И аз бях сигурна, че ще родя по-рано, но си задминах датата. Господ и природата си знаят работата 🥰

# 143
  • Мнения: 1 132
На Дели ще пораснат на 6ти. Те са на значима дата родени мадамите 😂
А Одри, стискай кълки, ей сега ще мине времето ❤️

# 144
  • София
  • Мнения: 7 482
Одри, много вероятно е да е от спирането на прогестерона. То е най-добре да го намаляваш плавно, аз въпреки това при всяко намаляване даже прицапвах за по седмица и ме болеше корема все едно ще ми идва. Даже при много силни болки слагах по едно топче прогестерон за всеки случай.

Пиранките растат, всеки ден нов номер, малката вече не ака в гащите, само на гърне. Голямата лази вече напред, иска да стои права. Ядат всичко, което им даваме, но по малко - търсят си млякото. Взимат си играчките и се щипят / скубят, ако не внимаваме.  😂😂
А все едно оня ден беше кат търчах между етажите да нося мляко в кувьозите.

Момичета, наслаждавайте се на бременността, мойта толкова бързо мина, че не разбрах кога свърши 😂😂

# 145
  • Мнения: 3 206
Не, не сме го спрели намалих го сефте от събота на 1/2. И друг продукт, преди бях с циклогест сега съм с утрогестан. В неделя ходих 10 км. нищо ми нямаше и вторник давай спазъм.
Мерси Дели, успокояващо ми дойде. И приятелка ми писа, че на този етап не са опасни.

а и още:
Другият път ще се прегледам в поликлиника България, за да може да дойде и ММ, че във Феникс е малко помещението и няма как да го пуснат. Случайно се пада и на рожденият му ден Simple Smile
В Надежда пък са решили да пускат татковци, ако са ваксинирани със сертификат. Скоро и там ще може да дойде на преглед, ако иска.

# 146
  • Мнения: 340
Чери и Тикълс, честити бебоченца! Прекрасни новини!!
Добре дошли на всички момичета и се радвам, че се чуват само добри новини от всички!!
Аз съм малко инкогнито напоследък, ще ме извинявате...но всичко е наред. Влизам в 9ти месец след няколко дни и лудницата е повсеместна...как мина това време не знам!

# 147
  • Мнения: 1 428
Момичета,добро утро,искам да ви попитам един странен въпрос 😂
Някоя вече родила мама или напреднала имали ли сте чувството че бебчо ще си покаже някой крак/ръка между вашите крака? Чувството е когато рита не е постоянно,притеснява ме това дали рита в шийката (довечера съм на лекар) и дали оказва някакво влияние на шийката

# 148
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Няма как да си покаже някой крайник, защото нали е вътре в околоплодния мехур.Но да,усещам го как натиска с глава(или дупе) и се надявам да не изпадне.По принцип вътре в нас са добре защитени...Със Слави не помня да съм имала такива усещания.

# 149
  • Мнения: 574
Hariom няма опасност да излезе по собствено желание Grinning и при мен има дни, в които имам такова чувство, а е главично, така че не знам какво прищипва и как, но АГ каза, че всичко е нормално. На прегледа ще ти кажат.

Кари готова ли си? Аз още имам един много голям списък със задачи, вчера се върнахме от кратка почивка (ако ходенето по планини е почивка хаха, поне ментална) и от днес се захващам.

Общи условия

Активация на акаунт