Избор на скара

  • 10 905
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Привет, някой може ли да сподели мнение за този артикул - Starlyf Smoke Free Grill?

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 12:01 от bubanka

# 1
  • Мнения: 11 574
Моля те, оправи заглавието, че е много дразнещо - "бездимна" се пише слято.
Ако става дума з атова, то то е боклук. Няма и как да дими с тази ниска мощност. Нещата отгоре ще се сушат, а няма да се пекат.
https://tvboutique.bg/starlyf-smoke-free-gril-bezdimen-gril/?gcl … 0a-xoCUAsQAvD_BwE

Последна редакция: ср, 26 май 2021, 23:07 от petiaivanov

# 2
  • Мнения: 158
Много добре знам как се пише. Изобщо не съм обърнала внимание, че е излязло така. Вие пробвахте ли го, че да казвате че е боклук?
Моля те, оправи заглавието, че е много дразнещо - "бездимна" се пише слято.
Ако става дума з атова, то то е боклук. Няма и как да дими с тази ниска мощност. Нещата отгоре ще се сушат, а няма да се пекат.
https://tvboutique.bg/starlyf-smoke-free-gril-bezdimen-gril/?gcl … 0a-xoCUAsQAvD_BwE

# 3
  • Мнения: 40 748
Мислех си, че не що с някакъв капак, а то си е съвсем обикновена скара. Ми няма как да е бездимна, защото пуши нагорещената храна, а не скарата. И храната няма да пуши само ако температурата е ниска. Това е физика, не е нужно да имам скарата. Иначе самата скара сигурно няма да пуши Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 698
Свекърва ми си взе такава.
Факт е, че е сравнително бездимна, но е изключително слаба и може да брадясаш докато се изпече нещо.

# 6
  • Мнения: 11 574
Много добре знам как се пише. Изобщо не съм обърнала внимание, че е излязло така. Вие пробвахте ли го, че да казвате че е боклук?
Моля те, оправи заглавието, че е много дразнещо - "бездимна" се пише слято.
Ако става дума з атова, то то е боклук. Няма и как да дими с тази ниска мощност. Нещата отгоре ще се сушат, а няма да се пекат.
https://tvboutique.bg/starlyf-smoke-free-gril-bezdimen-gril/?gcl … 0a-xoCUAsQAvD_BwE
Пари за боклуци нямам и на зарибявки от разни телешопи не се хващам.
Техическите ми познания са достатъчно добри, за да знам, че това е боклук. Казаха ти го и другите.

# 7
  • Мнения: 158
Привет група, може ли някой да сподели впечатления от някоя добра скара? Препоръки каква да взема? Каква е приличната мощност за добър и бърз резултат?

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 18:28 от Iva1995

# 8
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Ми аз имам много видове. Като почнеш от всички незалепващи уж боклуци до делимано. Най-си обичам скарата ребра. По-вкусно ми е.

# 9
  • Мнения: 40 748
Аз карам на Филипс Еърфрайър и Фурна с грил (силен горен реотан) и скара не ми трябва. Понякога се пробвам с грилтиган за кебапчета, наденички и котлети от сьомга.
Преди имах скара Филипс, ама вече е стар модел, а за новия наследник не чувам добри отзиви.

# 10
  • Мнения: 22 867
Вкъщи незалепващите стояха в килера, една е подарена, голямата се мотае още, и се използва най-обикновена, подобна на вид на тая:
Скрит текст:

ММ доволен, аз пък съвсем. Simple Smile

# 11
# 12
  • Мнения: X
За вътре имаме една с керамична оребрена плоча и една от т.н бездимни. По етикет са по 1600 вата и след второто ползване отидоха в шкафа и се върнахме да си ползваме грил тигана за по-бързо и удобно. За навън имаме една обикновена с пръчки, българска някаква, 2600 вата е и нея си я ползваме редовно.

Делиманото не ти го препоръчвам.

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 19:29 от Анонимен

# 13
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
За вътре бездимна скара имам това и съм изключително доволна - ползва се ежедневно, почиства се супер лесно и нищо друго не ми трябва след този уред.Подарих всички останали скари и грил тигани, които имах, на приятели. Горещо препоръчвам.

# 14
  • Мнения: 158
Благодаря, но цената ми е прекалено висока.
За вътре бездимна скара имам това и съм изключително доволна - ползва се ежедневно, почиства се супер лесно и нищо друго не ми трябва след този уред.Подарих всички останали скари и грил тигани, които имах, на приятели. Горещо препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт