Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 20 282
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 449
Боби, всъщност и Недим не е казал на Джемре, че я обича. Дотук. Ти как го разбра?
Шегувам се.
Съжалявам, но аз не харесвам поведение като на Недим. Не харесвам такива хора, не им вярвам и ги нямам край себе си, затова не бих могла да кажа нещо, което да ми харесва в него.
Смятам, че мъжът, който ще дойде да ме слуша в бара, е добре да ми донесе поне едно цвете, не само да дойде. Казваш, че Недим е дошъл и това е достатъчно. Дженк също дойде. Освен че изпрати цветя и послание и си запази маса.
Когато Джемре плачеше, Дженк й подаде салфетка, не й каза "иди да ревеш на Недим", както й каза Недим.
Изслуша я, не й крещя "Млъкни" като Недим, който вече беше гледал записа и знаеше, че.бракът на Джемре е заради него. Унижи я. Пожертва я за някакъв собствен интерес. И това, последното, аз не бих го простила на мястото на Джемре.
Но ще се съглася с теб. Всяка от нас вижда различно и можем да си гледаме сериала без драми. ❤

# 676
  • Мнения: 1 223
И това, изпълнено с надежда и болка "Чакам те", когато Дженк беше в интензивното със сигурност не е любов. Каквото и да твърдим, въображение НЯМА нито от феновете на Дженк, нито от тези на Недим. Пак опирам до сценаристите, но е факт, че и с двеъе момчета се опитаха да й съчибят любов, но тази с Дженк за мен ЛИЧНО се получи по-красиво.
Всеки има мнение, никой не може да нарича вижданията на едни хора въображение. А тук наистина няма въображение и илюзии, когато по винана сценаристите имаше два варианта, Джемре на финала с Дженк, Джемре на финала с Недим. Много ми е интересно обаче едно нещо. Сценаристите се говореше, че до последно са се колебаели с кого да оставят Джемре на финала. Ако накрая беше с Дженк, оак ли щяхте да наричате нашето - въображение и слепота?
Боби, неде, моля те, това с резервираната от Дженк маса не го споменавай, че за пореден път ще питат как сме разбрали, че е от Дженк запазена 😅 и аз се шегувам (за фенките на НедДжер, да не прозвучи грубо)

# 677
  • Мнения: 9 169






Джерен е като пиявица само пари и дай егати и чудото....

# 678
  • Мнения: 89
Специално за любовта на Джемре май имаме най -  много разногласия. Grinning Така се получи, заради смяната на сценаристите. Съжалявам скъпи фенове на Недим, но първоначалният замисъл е явно, че беше различен. Защото някак много лесно щеше да бъде Джемре да е с Недим. Но напоследък започвам да се замислям, че стана по-добре да остане с Недим. Защото  големите драматични любови се помнят. А мисля, че повечето ще се съгласим, че любовта на Дженк е такава с или без Джемре.
Бори, Дженк точно това трябваше да и каже на Джемре - "да ходи да реве на Недим",  но за съжаление го размекнаха твърде много.
Не знам за вас, но аз от втори сезон на сериала не гледам "Безмилостен град", а гледам "Пътят на Дженк Карачай".

# 679
  • Мнения: 1 117
В повече ми дойде това от Агях. Не може да разделиш една майка от детето й, едва ден след като откри, че то всъщност е живо. Джерен също не ми харесва с това алчно поведение, но поне донякъде мога да я разбера. Дженк не я иска, по никакъв начин не й дава сигурност, че ще се грижи за детето. Да, каза й, че ще помага, но дори сам не си вярва. Не иска това бебе, не се чувства баща. Джерен откъде може да е сигурна, че един ден на Дженк няма отново да му скимне да избяга и да се скрие? Нормално е да иска да подсигури бъдещето на сина си. Но пак казвам, не я оправдавам, поведението й е грозно и алчно. Не може така да изнудваш някого и да мислиш само за пари. И все пак, Агях прекали. Изкара всичките й грехове на масата, сякаш другите са безгрешни. С лека ръка ще приеме Башак, която представи чуждо дете за свое, а след това избяга с него. Да не говорим колко е нагла и груба. Оправданието за нея е, че в къщата са ставали и по-лоши неща. Шениз, която направи какво ли не- още е в имението и има правото да седи на масата. Тя пък се оправдава с Мюмтаз и с това, че е направила всичко за сина си. И още, какво означава "Трябваше да мислиш преди да прелъстиш сина ми и да забременееш от него"?! Винаги жените са изкарвани виновни за всичко, за жалост и тук е така. Аз не помня Дженк да е възразил, с удоволствие прие да бъде прелъстен и то няколко пъти. Thinking Но да, Джерен сама си е направила това бебе. Всички се крият зад някакви оправдания, а Джерен е изкарана като дявол.
И докато Дженк има баща, който може да го защити (както в случая), то Джерен няма рамо, на което да се опре. Защото нито майка й, сестра й или баба й могат да направят нещо. Аз на нейно място бих си взела детето и бих се разкарала оттам.

# 680
  • Мнения: 9 169
Мади, точно за тази сцена фенките на Джемре и Недим и ДженДжерите направиха таг
Авшар Извини се на жените....
Ами аз лично се насладявам на тази сцена...
Сори ама всичко си има цена да не е ламтяла тя ламти до дупка

# 681
  • Мнения: 1 117
Съжалявам, но няма как да се наслаждавам на подобно унижение, насочено към една жена, каквато и да е тя. Прави са били феновете. В турските сериали сме свидетели на много отвратителни сцени с малтретиране на жени. Както физическо, така и психическо.
А в случая, Дженк (който има не по-малка вина за това бебе), седи на масата необезпокояван и отново не казва абсолютно нищо, докато цялата помия се изсипва върху майката на детето му.

# 682
  • Мнения: 1 056
Аз пък мисля, че замисълът за любовната история е бил точно Джемре да е с Недим. Не биха оставили Недим сам на края, а Джемре е най-подходяща. Това е донякъде сериал с кауза. Джерен прекали, но и Агях е краен и не ми харесва. Джерен съблазнила сина му. Смях в залата. Постоянно се пише тук за уважението към майката в Турция, но аз в случая не го виждам. Гледала съм сериали, в които дори жена, осъдена на смърт според техните традиции, е оставяна жива докато детето навърши година. Прави се в интерес на детето. Агях изобщо не мисли за внука си, само за семейното богатство.

# 683
  • Мнения: 9 169
Утре почва туморния цирк...

ОзПел

https://vk.com/video-100061856_456244400

https://www.instagram.com/stories/pelinayigit/2607497431780624863/

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 21:57 от x BlackRose x

# 684
  • Мнения: 4 521
Агях ми напълни душата тази вечер! Късно се осъзна, но пък как.
Джерен е отвратително същество. Жал ми е за мъжете като я гледам. Дженк сглупи да спи с нея и много скъпо му излезе. Има отговорност към детето си, но не и към нея. Много мразя жени, които използват децата си, за да вържат някой мъж. А при нея е не само това. Най-вече пари, пари и власт. Да избива комплекси и да командва другите. Взел и го един ден след като го открила? А тя как за един ден не се смири, не се порадва, без да и пука за друго освен за детето? За нея то е лотариен билет и средство от самото начало. Горкото дете не заслужава такава майка.
Това, което предстои да направи с Агях ще е върхът на низостта. И оттам нататък тотално ще стане моя номер 1 злодей в сериала. Шениз освен, че е била достатъчно умна да влезе под кожата на Агях и той да се ожени за нея, винаги е действала в своя полза и срещу тези, които я застрашават. И не помня да си е позволявала такова грубо отношение към прислугата. Джерен е просто зла. Тя иска да унижава и тормози и тези, които не са и навредили по никакъв начин. Справка - Недим в инвалидната количка, Нуртен, собствените и брат, сестра и майка. С това не оправдавам чудовището Шениз, но нея мога да я разбера, освен това ги правеше нещата с класа.
Съгласна съм, че Дженк грозно мълча на масата. За пореден път се сниши, докато отмине бурята. Но с това, че такова поведение към жени не трябва да се опавдава - не. Тук няма място за феминизъм и противопоставяне мъже-жени. Без значение мъж или жена, като е долно същество, си го заслужава и още как.

# 685
  • Мнения: 1 056
Не разбирам какво е загубил Дженк от връзката си с Джерен. Сексуално удоволствие е имал. Не е предвидил детето, но при родители като Шениз и Агях няма и да му се наложи да се грижи за него. Ако бяха останали живи де. На Джерен не й дават шанс да бъде майка. Човек и на това се учи. Майчинското чувство се развива, както и бащинското.

# 686
  • Мнения: 2 449
Само аз ли си спомням, че Джерен вече веднъж продаде това бебе скъпо и прескъпо на Агях с празния чек и само наивността на Сехер провали сделката? Сехер го знае, но не знае другите й сделки. Шениз също знае част, и Недим знае част. Но само Агях знае всичко - и е напълно прав да избеснее.
Аз също не приемам изнудването чрез деца както към майката, така и към бащата. Децата не са стоки.
Джерен забременя съзнателно, за да се продаде скъпо. Не помните ли сцената в автобуса и после, когато Сехер хвърли парите? А когато каза на Дженк, че няма да се откаже от две неща - от него и от имението?
Тя се отказа няколко пъти от това бебе, така че Агях от нищо не я лишава като й го взема. Виж, Дженк и имението са друга работа.
Дженк в момента е обект на изнудване. Какво можеше да каже? Всички освен Джерен мълчаха, всъщност. Май направеното от Джерен на всички им дойде в повече.

# 687
  • Мнения: 4 521
На мен ми се искаше Дженк да и отвърне на обвиненията и да заяви пред всички, че за детето ще поеме отговорност, но с нея никога няма да бъдат семейство. Той на нея и го каза, но пред другите замълча сякаш се признава за виновен.

# 688
  • Мнения: 1 056
А какво друго й оставаше на Джерен, след като първо Шениз, а след това и Агях я сравниха със земята. Освен да се задоволи с парите. Да отиде да спи по пейките като Джемре? Или като Башак да избяга с детето и да краде храна.

# 689
  • Мнения: 89
Консервативните общества приемат, че жената трябва се грижи за честта си. Защото Дженк не я е изнасилил. То дори нали в някои ислямските държави, жените не могат да показват голота, защото само с облеклото предизвиквали мъжете. Тук не разсъждаваме така. Обаче аз не мога да приема, че една жена ще отива съзнателно при мъж, който не познава, за да и направи бебе.
Имаме си много хубав израз тук: " Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава"
* гореизложеното не беше в защита на някого, а принципна позиция по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт