Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 20 333
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 551
Недим за пореден път показа, че не е лош човек. Отново помогна на Шениз, въпреки всичко. Аз също видях благодарност в очите й и според мен точно заради тези му прояви, вече ще го остави намира и няма да го тормози. Докато Джерен е на другата крайност и сама си слага въжето на шията. Постоянно ходи при нея, за да я унижава.. Много я подценява. А тя самата най-добре би трябвало да знае на какво е способна Шениз.

Джерен в момента се пъха цялата в гърлото на лъва и въобще не мисли,че този лъв няма да си затвори устата и тя да стане негова жертва за пореден път.Бля,бля,бля със сина ти за ръка мечти и розови балончета....

Още една Озанова



Приемам тази фотосесия като подарък за рождения ми ден който настъпва след някой ден...

# 661
  • Мнения: 89
Да, Джерен и Джемре по едно нещо си приличат. Още преди да са направили нещо или веднага след като са направили отиват да се хвалят на Шениз  Grinning

# 662
  • Мнения: 11 766
Епизода беше много интересен - благодарение на Агях бебето се върна там, където му е мястото. Heart



6brn - Ама разбира се - Недим си водел Джемре като патерица да му помага при разговора с Агях - това не било мъжко поведение! Смях в залата ... Сигурно за теб символ на мъжкото поведение е Дженк, който с дни стои в колата или гледа морето и нищо друго не прави. Кога ли сам ще поеме отговорност за нещо? Thinking Ако Джемре не беше отишла да говори с него нямаше и да се весне в имението и да погледне сина си. Колкото и да опитвате да ми го хвалите - тук Дженк за пореден път показа своето "мъжко поведение" - предпочитам Недим хиляди пъти. Hug

Джемре била казала Ние, а преди уж нямало Ние - да каза го в отговор на Дженк, защото той във всеки момент й говори, че я обича. Тя не отвръща на чувствата му и му го каза ясно преди - тук ли очаквахте да говори за това и пак да му каже, че няма ние. Thinking Наистина ли това за вас беше най-важно в този момент? Джемре каза НИЕ не сме важни - бебето е важно и е така. В последно време Дженк не спира да и да й говори, че я обича, но няма да постигне успех и всички го знаем. Blush А за сватбата с Джерен  и физиономиите на Джемре - цялото това поведение от двамата я кара да се дразни, но не защото е влюбена в Дженк, а защото се чувства предадена от тях - лъгана дълго време. Triumph Смятам, че е нормално след всичко, което разбра. Определено не мисля, че Джемре ще е доволна сестра й да се омъжи за Дженк знаейки, че главната цел на Джерен е да използва детето си, за да се домогне до богатството на семейството. Джемре не лампи за пари и не одобрява поведението на Джерен - но това не значи, че ревнува Дженк. Wink Джемре държи на Дженк като на добър приятел и като такъв не иска той да страда. Hands Ok Hand Това е моето мнение, но ако вие искате да се самозалъгвате - това си е ваша работа. Всеки вижда нещата различно. Simple Smile

Давам пример с бъдещи събития - има един разговор между Дженк и Недим - тогава Дженк преструвайки се му каза, че не изпитва нищо към Джемре - въртял се около нея, за да го дразни и т.н. - Джемре чу тези думи и не реагира по никакъв начин - ако беше влюбена в Дженк сигурно би се разстроила, а тя щастлива засия още повече сякаш това въобще не я засегна. Дори напротив - успокои се, че така може спокойно да бъде с Недим и Дженк да не страда. И когато Дженк и каза да върви - тя му благодари и щастлива тръгна след Недим да му каже, че го обича. Sparkling Heart



Колкото до Джерен - тъкмо човек да я похвали и тя пак започва с нейните безумни планове как да се домогне до богатствата на семейство Карачай използвайки бебето си. Disappointed За съжаление при нея лошото винаги надделява над доброто. Angry Вероятно и заради това са измислили такъв край за нея - много жалко! Sob

nanni_123, 6brn - аз си мисля, че Оя и доктора може да са платили на лекарката да каже, че бебето няма сърдечни тонове. А относно смененото бебе - в един от епизодите Оя каза, че е сменила бебето на Джерен с друго изоставено мъртво бебе. Никой не го бил поторсил - затова и няма семейство и й е било по-лесно. Wink

Моментът, в който Дженк взе бебето беше много емоционален, успяха да ме разплачат.
Другият емоционален момент беше как Недим помогна на Шениз и тя го гледаше с благодарност. Много ми се иска тя да разбере , че той не е виновен за грешките на баща си и че не е лош човек.
Тази Джерен... За втори път очаквах да се промени, първият беше, когато Недим хвана ръката и. Но и тогава, и сега- не. Въпреки че получи пари... Въпреки че нейното чудо се сбъдна, отиде да си излива злобата на Шениз, каквато и да е тя е майка на Дженк, с когото тя иска да е.
Недим за пореден път показа, че не е лош човек. Отново помогна на Шениз, въпреки всичко. Аз също видях благодарност в очите й и според мен точно заради тези му прояви, вече ще го остави намира и няма да го тормози. Докато Джерен е на другата крайност и сама си слага въжето на шията. Постоянно ходи при нея, за да я унижава.. Много я подценява. А тя самата най-добре би трябвало да знае на какво е способна Шениз.

Съгласна съм и с двете ви! Тези моменти от епизода са невероятни и много силни. Hug

Много емоционален момент беше този на Дженк и Джерен с бебето им. Би било толкова хубаво и двамата да си бяха взели поука от грешките и да си гледаха бебето. Но за съжаление няма да стане - за Джерен парите винаги са на първо място. Triumph В началото и Дженк няма да се прояви като супер баща - добре, че поне в края вече е такъв. Purple Heart



А момента, когато Недим помогна на падналата Шениз като я вдигна и сложи на количката - загрижеността му към нея въпреки всичко, което тя му причини са достойни за уважение. Hands Clap Наистина Недим за пореден път показа, че е много добър човек - и Дамла и Шениз го видяха ясно. Kissing Heart Определено се четеше благорадност в очите на Шениз - затова и в бъдеще гнева й няма да е към Недим, нито към Джемре - а към Джерен. С поведението си и с нещата, които прави, с начина по който говори на Шениз и я унижава - Джерен сама си търси белята. Confused

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 00:21 от Roxis

# 663
  • Мнения: 6 059
Добро утро от мен с нещо хубаво, което предстои. Heart EyesWink
Освен щастливата любов за Недим аз чакам с нетърпение и момента, когато двамата с Дженк ще разберат, че са братя. Simple Smile

# 664
  • Мнения: 9 551
Добро утро!



Един прекрасен клип съдържащ много двойки от които ЧичДер и ДженДжем

АУ на Афра Сарачоулу и Озан Долунай





И едно видео за двете сестри
 зад и в кадър...

Момента за братството и на мен ми е любим особено паркинга и кавгата им
Харесва ми това,че като има трудна ситуация си помагат не се оставят Дженк например трудно остави Недим след удара в главата сега следва паралелна сцена подобна на Недим





# 665
  • Мнения: 2 449
Рокси, ще те изненадам, но точно това е мъжкото поведение. Когато Дженк разбра тайната на баща си, отиде и говори с него. Сам. И му каза за бебето.
Всеки път, когато се опитваше да се прибере вкъщи, някой го ходеше да го занимава със себе си. А той има нужда да осмисли нещата. И то не казуса с бебето, а живота си. Нали не забравяш, че тайната на Агях го засяга пряко? Че Шениз го е използвала в свой интерес 20 години.
Впрочем, Агях прави същото. Отиде във вилата да осмисли живота си и да вземе решения за себе си. Намесва се при кризи, но си стои там.
Ако не беше отишла Джемре, Дженк нямаше да се върне. Те и ако не бяха отишли да помолят Агях за помощ, и той нямаше да се намеси.
И понеже цитираш бъдещи сцени, защо Недим шпионираше срещата на Джемре и Дженк? Нали знае, че Джемре го обича? Ако не беше се появила Джерен, щеше да им се намеси в пиенето на кафе. Защото, нали, е сигурен в любовта й и е добър човек.
Впрочем, и от теб и от Боби не чух недостатък на Недим. Но свикнах. Всички са грешни и заблудени включително и ние, Недим е съвършен.

# 666
  • Мнения: 1 117
Добро утро, момичета! Flowers Hibiscus



И аз нямам търпение да разберат, че са братя. Във вторник всичко ще се разкрие. Остана още малко.
Пуснах си да видя как са дублирали сцената при смъртта на Агях. Ужас е… Close Няма да се научат просто да сложат едни субтитри или поне да наемат дубльори, които да вложат НЯКАКВА емоция. А също и да превеждат нещата правилно..



Желая ви хубав и прохладен ден! Heart

# 667
  • Мнения: 9 551
Смея се с глас откакто я видях тази фотошопираната

# 668
  • Мнения: 1 117
"Един ме научи на любов."


"Един ме научи на търпение."


"Един ме научи на болка."

# 669
  • Мнения: 6 059
Не съм казала никъде, че Недим е съвършен. Той допусна своите грешки и не смятам сега да ги изброявам. Това, за което споря е, че Джемре обича Недим и Недим обича Джемре. И че това, в което вие виждате някакви чувства на Джемре към Дженк е ваше въображение. Тя го приема за добър приятел, за "съучастник" в борбата й да помогне на Недим. Тя иска да помогне и на Дженк да се пребори със своята неувереност и страховете си. И това е всичко. Има един човек на когото тя казва "Обичам те" и това е Недим.
Не казвам и че Дженк е лош човек, напротив. Но е много слабохарактерен и това в някои ситуации го кара да действа неправилно.

# 670
  • Мнения: 1 117
Ново от Инстаграма на Идрис.

# 671
# 672
  • Мнения: 2 449
Не съм казала никъде, че Недим е съвършен. Той допусна своите грешки и не смятам сега да ги изброявам. Това, за което споря е, че Джемре обича Недим и Недим обича Джемре. И че това, в което вие виждате някакви чувства на Джемре към Дженк е ваше въображение. Тя го приема за добър приятел, за "съучастник" в борбата й да помогне на Недим. Тя иска да помогне и на Дженк да се пребори със своята неувереност и страховете си. И това е всичко. Има един човек на когото тя казва "Обичам те" и това е Недим.
Не казвам и че Дженк е лош човек, напротив. Но е много слабохарактерен и това в някои ситуации го кара да действа неправилно.
Да разбирам ли, че ти имаш проблем с моето въображение, защото не съвпада с твоето? Т.е. ако аз във въображението си виждах любов от Недим към Джемре, докато я наритваше, това би било Ок за теб? Интересно. 🤔
А би ли ми обяснила защо й е на Джемре да помага на Дженк да става добър човек? Тя ремонтьор на младите мъже Карачай ли го играе, що ли? Само питам.
И, все пак, ако може, едно качество на Недим, една сцена с Недим, в която не харесваш поведението на Недим. Ей така, за пълнота. Ако ще критикуваш Дженк, разкритикувай и Недим, за баланс.
Благодаря 😎

# 673
  • Мнения: 1 117
Беркер преди няколко дни на плажното парти, на което беше и Бахар.

Още не мога да го възприема с тази визия. Ще видим дали не е заради някой нов проект. Thinking

Сера.

# 674
  • Мнения: 6 059
Да разбирам ли, че ти имаш проблем с моето въображение, защото не съвпада с твоето? Т.е. ако аз във въображението си виждах любов от Недим към Джемре, докато я наритваше, това би било Ок за теб? Интересно. 🤔
Моето не е въображение, а гледане на реални сцени. Неведнъж Джемре показа, че обича Недим. Скоро ще го и каже. Никъде в сериала не чух да казва на Дженк, че го обича. В очите на Недим Джемре е тази, която го наритваше. Затова и той отговаряше по този начин. Тя беше тази, която отиде да му каже, че няма нужда да бъде покрай него /накарана от Агях "за доброто" на Недим/. Тя беше тази, която цъфна под ръка с Дженк с халка на пръста /по предложение на Дженк уж "за доброто на Недим/. Тя беше тази, която остана в брак с Дженк /отново накарана от Агях, за да не разделя братовчедите/. Тя отказа да хване ръката на Недим /след като разбра, че са братя и за да не ги кара да се мразят/. Джемре направи всичко това в името на Недим /и Дженк в последните 2 случая/ въпреки, че сърцето й казваше друго. Защо иска да помогне и на Дженк... вероятно защото е добър човек, защото вижда, че той също като Недим е жертва на Шениз. Само на тези, в които си влюбена ли трябва да помагаш?!

Както казах вече многократно, не ми хареса подмяната на теста. Не ми хареса сцената с Агях, когато Недим му каза, че му обявява война. Не ми хареса, че в един момент желанието му за мъст надделя над това да хване Джемре и да ги остави всичките да се оправят с тайните и мръсотиите си. А трябваше да направи точно това. Само че нямаше да има какво да гледаме толкова серии. Какво точно искаш да ти кажа, че не ми харесва в Недим? Да, и той направи грешки под влияние на афекта си от това, че в очите му Джемре го предаде. Точно ти да ме обвиняваш, че само критикувам Дженк и хваля Недим е много несериозно. Защото истината е, че и феновете на Дженк не казаха едно добро за Недим /с изключение на Madison, която признава когато Дженк не е прав, а Недим е, въпреки че харесва Дженк/. Тук се изтъкват понякога смехотворни неща за Недим. Като например, че видиш ли бил седнал на масата да слуша Джемре пък едно цвете не й бил занесъл. Сякаш най-важното е цветето, а на това че е отишъл лично там, за да я слуша неоткъсвайки поглед от нея.
Надявам се с това обяснение да приключим тази драма и да си гледаме сериала с удоволствие. Нито аз ще те убедя в нещо, нито ти мен. В крайна сметка сценаристите са го измислили, не ние.

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 00:15 от *Bobby*

Общи условия

Активация на акаунт