Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 20 285
  • 732
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 117
„Джемре, когато съм с теб, ставам съвсем различен човек. По-добър, по-смел, по-щастлив."


„Част от мен винаги е искала този брак да е истински. Въпреки че дори не мога да си го призная...”


„Защото бях очарован. Омагьоса ме. Както омагьосваш всички около себе си.”


„Мислех, мислех много, дълго време. Но не можех и да си помисля да остана без теб. Не можех, не можех да си позволя да остана без теб. Не мога."

# 241
  • Мнения: 2 449
Вали, заплаши Недим, защото Недим му обяви война и се опита да гони Дженк.
Ако си спомняш, още при първите думи на Недим, че къщата е негова, Дженк предложи да си ходят. Агях го помоли да остане. Така че Дженк стои заради него.
Но вече Агях няма илюзии за Недим, и си му го каза. Затова го сложи на мястото. Може да му е чичо, но той е мъжът в къщата. Обществото в Турция е традиционно и патриархално, нека не го забравяме. На баща/чичо се целува ръка, не му се репчиш като хванат от гората

# 242
  • Мнения: 9 169
Ето какво се пее в песента

Не трябва да обичаме
С всяка стъпка, с всеки миг
безмълвно преминават дните, до мен растат...
Без да се срамуват дните
от това, че без теб минават.
Всъщност, изгарям нарочно аз
и те ми се присмиват...
 
Моят плач в полунощ,
странната болка на човека...
Може би ние
трябва да се научим!
Може би ние
не трябва да обичаме!
 
Ти, който виждаш всичко,
не можа ли мен да видиш?
Ти, който чуваш всичко,
не можа ли мен да чуеш?
Ако всичко си намерил,
не можа ли мен да намериш?
Ти, който знаеш всичко,
само мен не можа да познаеш!
 
Може би ние
трябва да се научим!
Може би ние
не трябва да обичаме!
 
Задушавам се от това да бъда себе си
и всъщност живея изтощавайки се.
Без да се срамуват дните
от това, че без теб минават.
Всъщност, изгарям нарочно аз
и те ми се присмиват...
 
Моят плач в полунощ,
странната болка на човека...
Може би ние
трябва да се научим!
Може би ние
не трябва да обичаме!
 
Ти, който виждаш всичко,
не можа ли мен да видиш?
Ти, който чуваш всичко,
не можа ли мен да чуеш?
Ако всичко си намерил,
не можа ли мен да намериш?
Ти, който знаеш всичко,
само мен не можа да познаеш!
 
Може би ние
трябва да се научим!
Може би ние
не трябва да обичаме!







# 243
  • Мнения: 1 117
Тази песен ме убива.. Прекрасна е!
Ти, който виждаш всичко,
не можа ли мен да видиш?
Ти, който чуваш всичко,
не можа ли мен да чуеш?
Ако всичко си намерил,
не можа ли мен да намериш?
Ти, който знаеш всичко,
само мен не можа да познаеш!

# 244
  • Мнения: 2 449
Диди, спря ми дъха от този текст. ❤
И без това на тази сцена искам:
- да ошамаря Джемре и да я върна тичешком да каже на Дженк каквото има, да му каже защо се развеждат
- да наритам Недим, който шпионира и това шпиониране ми бърка в здравето - неслучайно операторът показа халката на стиснатия му юмрук - пич, разведи се и тогава имай претенции
- и накрая да питам Дженк откога се сдоби с такъв селски вкус, защото подредбата на корабчето хич не беше в негов стил, а приличаше по-скоро на стъкмена от Сехер.
И като се набеснея, може и аз да потроша малко чаши и да порева. От безсилие, че сценаристите не знаят какво искат и прецакаха хубавата история

# 245
  • Мнения: 6 051
Определено се вижда промяната в сценаристите. И аз мисля, че сегашните са фенове на Дженк и затова е този рязък завой и още по-голямо очерняне на Недим. Тези ли завършват сериала или имаше още една смяна?
В световната база данни с филми imdb има 1 коментар за сериала, който дава оценка на сериала 2 от 10.



Общо взето описва сериала като доста лош, отегчителен, с много пропуски и с действия на героите, които често нямат никаква логика и в реалния живот никога не биха се случили. Ами така си е. А можеше да го развият по-добре. До един момент ставаше, но в момента бозата е пълна. Grinning

# 246
  • Мнения: 2 449
Определено се вижда промяната в сценаристите. И аз мисля, че сегашните са фенове на Дженк и затова е този рязък завой и още по-голямо очерняне на Недим. Тези ли завършват сериала или имаше още една смяна?
В световната база данни с филми imdb има 1 коментар за сериала, който дава оценка на сериала 2 от 10.



Общо взето описва сериала като доста лош, отегчителен, с много пропуски и с действия на героите, които често нямат никаква логика и в реалния живот никога не биха се случили. Ами така си е. А можеше да го развият по-добре. До един момент ставаше, но в момента бозата е пълна. Grinning
Боби, напълно съм съгласна с този коментар. Има толкова малоумия, че на моменти се смея с глас. Тази вечер беше сцената, в която Агях и Сехер взаимно се уверяваха колко добри родители са. Верно ли? По скалата от 1 до 10, вие и двамата сте -20

# 247
  • Мнения: 1 056
Вали, заплаши Недим, защото Недим му обяви война и се опита да гони Дженк.
Ако си спомняш, още при първите думи на Недим, че къщата е негова, Дженк предложи да си ходят. Агях го помоли да остане. Така че Дженк стои заради него.
Но вече Агях няма илюзии за Недим, и си му го каза. Затова го сложи на мястото. Може да му е чичо, но той е мъжът в къщата. Обществото в Турция е традиционно и патриархално, нека не го забравяме. На баща/чичо се целува ръка, не му се репчиш като хванат от гората
И какво като обществото е патриархално, ако по закон къщата и по-големия дял във фирмата са на Недим? Дори и да е неблагодарност, Недим е в правото си. За мен Агях е готов да играе нечестно срещу Недим. И по-рано го е правил - как принуди Йълмаз да останат в имението и да му работят. Заплахи за саморазправа не за първи път чувам от него. Всъщност турските бизнесмени са представени така в почти всички сериали. Спрямо него Недим е ангел. Друго - Оя настройва Недим срещу Агях, дори срещу Джемре.

# 248
  • Мнения: 9 169
Гледам Чукур Финала от Ай Япъм правят реклама на Трите гроша вече
 да видим какво ще се случи наистина вземам да се съмнявам в кадрото ,че Ози или Беркер може да са там.....
Почнаха да говорят и,че Арас пак ще играе няма умора това момче еййй...Много е голям!

Тук може да се гласува за Линията като дигитален проект

https://guzelawards.dizilah.com/

# 249
  • Мнения: 208














Това беше силна сцена, но сериала в последната си част, при която има поне две-три-четири смени на екипа, е наивен и изнервящ!
За мен Дженк при Сърма щеше да се разведе и да си страда тихо, с присъщия му сарказъм  да се надсмива на себе си, а на другите  както му дойде! Пак щеше да се върти около Джемре, по-силно е от него, а и  за нея умира.

Диди, аз днес гласувах няколко пъти за "Линията.... "няма ограничения.

# 250
  • Мнения: 9 169
Габи тогава енд гейма щеше да е за него май единствената му грешка идва от там
 ,че говори и омагьоса нас нали сме заблудени и вманиачени....
Тази песен ....толкова видеа има на ДженДжем на нея мисля,че е озета на всичко

# 251
  • Мнения: 208
Тази песен ....толкова видеа има на ДженДжем на нея мисля,че е озета на всичко



Жестоко видео! Докато го гледах и се зачудих за тома, кой от всички техни моменти най-много ми харесва. Много са, но като че ли продължава най-любимият ми да е докато му пееше с превръзка на очите.Тогава Дженк беше циничен, хулиган....как я гледаше докато пееше! А дрязгите и подмятанията  между тях! Бяха страхотни! Имаше яки попадения!



Аз четох, че последните сценаристи са харесвали повече двойката Джемре-Дженк.

Вали People Eyes леле....ако това го измислиха сценаристите дето харесват Дженк в края на сериала......... при който Джемре се разведе с него, каза му, че "ние" не съществува.....сърцето му е разбито, а тя обича Недим. Майката на детето му, което пада с факса от новите сценаристи, го изнудва и притиска. Баща му умря, а след това и майка му. Той се разболя се и умря....а, да .....преди това даде на Недим медицинската сестра...... не му харесвала вече!!!!
Добре, че дойдоха сценаристите дето го харесват.....едвам си представям какво щеше още да му се случи ако не го харесваха Kissing Heart

# 252
  • Мнения: 2 449
Габи, замисли ме за моята любима сцена.
100% е Роки - т.е. Дженк млати боксовата круша, Джемре рита уискито и после го носи пиян през фоайето. Има и гняв, и хумор, и любов. Както се нарича на сценарен жаргон - fun and games - т.е. най- общо това са сцените, в които се развива любовната история между героите. Игри и закачки. Дори Джемре е супер мацка в тази сцена. И я харесвам

# 253
  • Мнения: 1 117



Този момент между брат и сестра много ми хареса. Добре свършена работа от Дамла, даже получи овации от Дженк. Joy Heart

# 254
  • Мнения: 208
Габи, замисли ме за моята любима сцена.
100% е Роки - т.е. Дженк млати боксовата круша, Джемре рита уискито и после го носи пиян през фоайето. Има и гняв, и хумор, и любов. Както се нарича на сценарен жаргон - fun and games - т.е. най- общо това са сцените, в които се развива любовната история между героите. Игри и закачки. Дори Джемре е супер мацка в тази сцена. И я харесвам

Ей го , нося го директно от залата  Joy



О, а как ми харесаха при втората си среща... той вече я беше видял, че пее и пиян се прибира в кьошкето. Среща я на вратата и и запя ......а тя му каза: -  "нещастник". Умрях от смях тогава. Имаха големи закачки.
Може би и затова така ми харесва, дори и с многото глупости сериала. Дженк преспа със сестрата на най.голямата си любов, та дори и тя забременя. Бутна братовчед си като дете, а като голям мъж не го защити от майка си. И колкото и пъти и да предаде Шениз, за да спаси Джемре и Недим пак края му е предизвестен. При никакви обстоятелства  нямаше как  да е щастлив за Дженк. Но както казваха рускините в линковете на Вали......А сега си представете, че Дженк не е Озан Долунай, а е дебел чичка , плешив и грозен.....

Общи условия

Активация на акаунт