Пазаруване от LC Waikiki тема 4

  • 41 027
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 066
Аз поръчах тази пижама в няколко размера за подарък. За цената си от 6 лв е чудесна. Имам размер 13-14 г. и ми става - размер XS/S:
https://www.lcw.com/bg-BG/p/crew-neck-printed-short-sleeve-girls … -set-S1EQ46Z4-LBZ

# 76
  • Мнения: 2 123
Имаше 7 чифта дълги мъжки чорапи за лев и нещо, но докато проработи сайта, някой ги намаза...

# 77
  • Мнения: 960
И аз успях да поръчам снощи сравнително лесно. Вече са махнали банера с безплатната доставка Simple Smile

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Аз, в крайна сметка, нищо не получих днес. Явно е било грешка. 🙂
То звучеше и невероятно, да си получа поръчката за има няма 24 часа. 🙂

# 79
  • Мнения: 5 391
Царе на грешките са. Аз и цели поръчки не получавам, че и обяснение няма къде са изчезнали.
Пуснах една голяма поръчка в деня с БД, то и без друго надвишаваше 70лв. , още нямам вест какво става с нея.

# 80
  • Мнения: 3 285
И аз пуснах голяма поръчка над БД, дано все пак да дойде. Звънях на кол центъра, дали мога да върна продукт от предната поръчка на 14-тия ден, казаха, че никъде в системата не виждат кога е получена, за да проверят.

# 81
  • София
  • Мнения: 19 351
И аз пуснах голяма поръчка над БД, дано все пак да дойде. Звънях на кол центъра, дали мога да върна продукт от предната поръчка на 14-тия ден, казаха, че никъде в системата не виждат кога е получена, за да проверят.
Може да го върнеш, като денят на получаване на доставката се брои за първи ден от 14-дневния период.

# 82
  • Мнения: 3 957
Да ви се похваля, че получих едната си поръчка от сряда (с безплатната доставка). Неочаквано, в сайта е със статус "чака изпращане", нямам нито проследяващ номер, нито нищо, но днес я взех от Спиди. Направих я към 11:00 часа. Имам и една поръчк от същия ден към 14:00, ще видим дали ще дойде утре.

# 83
  • Мнения: 5 391
Аз мисля, че бях пресрочила този срок от 14 дни. То като го изпратиш до тях, после не биха отново ти го върнали и не биха посмели да не преведат парите, така си мисля.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
И аз вчера си получих поръчката. Този път нямах смс и Спиди ме изненада. 😄

# 85
  • Мнения: 8 984
Поръчка от сряда, получих вчера.
Нямах смс.
Куриерът каза, че има проблем с телефонните номера подадени от уайкики, не са написани +36988.... а 8888899999359... и след това номера, нещо такова,  та системата се обърква и не разпознава номера.

# 86
  • Мнения: 1 461
Аз пък бях получила СМС за доставка, но не ми я доставиха. Ще изчакам в понеделник и ще звъня Simple Smile

# 87
  • Мнения: 765
И аз така. Куриера каза, че често се случва с пратките от Уайкики.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 381
А  моята поръчка от сряда си стои със статус "чака изпращане" има ли  и други така или само с моята се случва?

# 89
  • Мнения: 3 285
И моята от 01.07 чака изпращане

Общи условия

Активация на акаунт