Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 90)

  • 35 846
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Ох... къде е мишокът на Гости?? Да ми го даде назаем... защото припадам! Heart Eyes
Скрит текст:

Умирам си да ги видя така, но не на папарашка снимка, а прегърнати / хванати за ръце на снимка, качена от тях. Ех, мечти, мечти! Ама рано или късно ще станат реалност, вярвам. Heart

Ханде как свойски е седнала в него и го е прегърнала... Scream


Ако ми кажат "любима снимка на Еда"....тогава вече е шах и мат с пешката....нямам нелюбими...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 16
  • София
  • Мнения: 13 651
БРО,  прави ми впечатление, че двамата все още не могат да се отпуснат пред обществото. Те са едни, когато са сами или с близки техни хора, а пред колеги, папараци и външни лица са по обрани. Но съм сигурна, че и това ще премине. Ще дойде момент, когато няма да се притесняват да са прегърнати и всички да ги видят така.
Точно в това ХанКер се различават от другите им колеги, които нескрито, даже демонстративно показват връзките си. Аз харесвам тяхната любов, точно защото не ни я натрапват.

# 17
  • Мнения: 339
Благодаря за страхотната тема,записвам се❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
И сега от вчера ,любима снимка на Керем:
-хора вие сериозно ли,как една та този човек е красив всякак си,мога да изпиша една тема само със снимки които обожавам.
Но ще ви кача една на която не би устояла и най-желязната Лейди.



Само как е стиснал тази челюст........

А за любима момент с Еда еми.....ВСИЧКИ
Обичам ви момичета,не пиша често но ви чета редовно,благодаря ви 🙏🏻

# 18
  • Мнения: 2 047
Фрага

Башак

# 19
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Фрага

Скрит текст:
Башак

Дано има и гледащи на сериала след това....

# 20
  • Мнения: 5 110
Здравейте и благодаря за новата тема. Relaxed Two Hearts

В Туитър се чудят, дали изненадата от Башак няма да е нова песен. Би било много хубаво ако имаме още една за 2 сезон.







Тези дни се замислих, че покрай вас и темата, станах много веща в турските сериали и без да съм ги гледала. Trollface

# 21
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831


# 22
  • Мнения: 2 047
Yasemin Eke стори


# 23
  • Мнения: 5 110
От стори на Ханде. Flowers Tangerine

# 24
  • Мнения: 5 563
Може би един ден ще се срещнем в една от градините, които аз съм направила..

# 25
  • Мнения: 519
Здравейте , прекрасни !☺❤🌷🍀

Да ни е честита новата юбилейна 90 тема ! Нека я изпишем с удоволствие! С благодарност и признателност към Марги и вълшебните феи , които сътвориха чудеса в нашата нова красива и уютна къщичка ! На всички момичета , благодаря за впечатляващите анализи, размисли, коментари, гифчета,снимки, които прочетох и видях  в темата. Али, Алекс благодаря за експресния превод !  За вас момичета !





И принцеса  Мая





Flowers Hibiscus В последно време бях много заета и професионално и лично и нямах възможност да се включвам в темата,но ви четох с голям интерес. Покрай абитуриента направо се качихме  с таткото "горе на черешата ".Blush

Flowers Hibiscus  Във връзка с предизвикателството  на 29.05 качвам и аз няколко снимки на Керем по повод рожденния му ден. Керем Бюрсин красивия, талантлив , харизматичен и различен актьор на турското кино. Нека ни достави много радост и наслада в настоящия сериал с неговата професионална и житейска спътница -прекрасната Ханде Ерчел!













Убийствените погледи, погледи-трепач на Серкан,  колко ли време ги е репетирал  Керем , за да влезе в образа и достоверно да придаде само с изражението си - какво чувства и мисли  героят му  без думи ....Безспорен талант!









Flowers Hibiscus Серкан и Еда ...











С мама Айдан



С приятеля Енгин



С екипа



Flowers Hibiscus През първи сезон видяхме обърканите чувства на Серкан - коя да избере Селин или Еда; избра Еда и стана един влюбен мъж, коренно различен - мил, усмихнат, обичащ, но за кратко  ; после амнезията - труден период за Еда , която се стараеше да му припомни за голямата им любов ; и накрая сезонът завърши с болестта на Серкан....
В края на първи сезон сериалът  "издишаше" и зацикляше. Имаше нужда от нещо ново свежо и различно , нов сценарий , с нови попълнения в актьорския състав, с коренно различна концепция....И всичко това се постига със скок във времето от 5 години.
Тук на помощ се включи и вълшебницата - Айше Кутлу, която да извади сценария от задънената улица...Надявам се да ни поднесе много изненади ,приятни и забавни моменти в предстоящите серии.

Flowers Hibiscus Какво очаквам да видя във втори сезон ?
Времето си има свой начин да ни накара да разберем кое е най-важното в живота.

Аз лично искам да видя един различен Серкан - помъдрял и оценил какво е изгубил и какво му е липсвало в последните години. Не искам да го виждам отново раздвоен , разтроен...колебаещ се , несигурен...И пак да избира между Еда и новата. Тоя урок вече трябва да е научен. Искам да видя Еда - женствена, грижовна майка.  Жена, която е отговорна за детето си и е загърбила игричките на дребно- да дразни Серкан, да го кара да ревнува, да даде нов шанс на себе си, на Серкан и детето.Те  трябва да разберат ,че най-важното нещо в живота  е семейството- любимия човек и плода на тяхната любов - дъщеричката им. Искам да видя един силен и зрял мъж , стъпил здраво на земята- да бъде любящ съпруг , грижовен и внимателен баща. Време е  Серкан да гради и да прокара отново мостове до сърцето на Еда и малката /Мая/. Няма да е лесно , но си струва да бъде търпелив и упорит, за да си дадат втори шанс Серкан и Еда, а още по-важно е едно малко прекрасно момиченце да расте с родителите си. Много искам да ги видя двамата в ролята на родители.
Малката определено показа силен характер. Бързичко накара Робота да се задейства - да  и разкопчее колана и да и отвори вратата. И не се притесни да му заяви :" Не те харесвам Серкан Болат !".  И как да и хареса един такъв сериозен мъж, който даже не се усмихва,не е забавен .А Серкан и отговори,че чувствата им са взаимни. Да, определено той не знае как да се държи с една малка кукличка , която се оказва и негова дъщеря.
Тук е безспорна аналогията с първи сезон само ,че тогава репликите бяха между Еда и Серкан в стария му автомобил, а сега между баща и дъщеря в новата кола на Серкан....Така започна всичко и в първи и във втори сезон - случайността , която ги събира...Дали всичко е случайно или предопределено  ? Малката как се е оказала в колата на Серкан- загубила се е, отдалечила се с игри, разходка, ще разберем.





Flowers Hibiscus От последният фраг виждаме , че има промяна и във визията на главните герои.Серкан - красив, с делови вид , пригладена коса, но излъчващ студенина, хлад, недостъпност, пронизващ поглед , с доза съмнение и любопитство.
Малката , обясняваща , че един мъж я докарал до къщи.
И изненада Еда...Отново много красива , грижеща се за цветята. Хареса ми къщата където живее - спокойно, уютно място, със зеленина и цветя. Нейната визия също е променена -вързана, къдрава коса, с бретон,  със слънчева жълто-оранжава дреха...Тя грее..Излъчва сигурност, спокойствие , топлина. Нейният глас " Серкан " издава изненада , но и е приветлив ,ласкав, погледа и е нежен.Момичето е пораснало станала е жена, майка....







Flowers Hibiscus " -Защо ли нещата трябва да се променят ? - прошепна Прасчо.
Пух помисли и каза :
- Така има възможност да станат по- добри
!".

От това , което видяхме до момента възникват много въпроси, чиито отговори ще намираме в хода на действието в сериала - Защо се е върнала Еда ? Защо сама  отглежда детето и не е съобщила на Серкан, че имат дете ? Какво се е случило , за да се разделят , всеки по пътя си ?.... и още ...и още...
Благодаря за впечатляващите размисли и коментари  на Бро, на Мира - защо Еда не е казала на Серкан ,че е станал баща. Ще споделя и моите мисли.
След като съдбата отново решава да пресече пътищата им , вече и на тримата , тогава им се предоставя златен втори шанс " Да си простят и непростимите неща ".
 Обвиненията, съмненията, разочарованието
загубата , изживяната болка, страдание  няма да свършат работа според мен. Защото всеки ще държи на своята гледна точка, а по-скоро трябва да се обединят Серкан и Еда в името на една обща житейска кауза - отглеждането на дъщеричката им. Малката предполагам ще ги поизпоти и ще ги вразуми да намерят сили за съвместен живот. А кой е бил крив или прав едва ли с времето ще има толкова голямо значение, по-важното е да са заедно, да са щастливо семейство. Както казват не е важно да си прав, а да си щастлив !
Да, съгласна съм , че изгубеното време не може да се навакса. Серкан не е видял малката принцеса като бебе, първата усмивка първото, първото зъбче,първата крачка ....Не е разбрал , че е станал баща, лишен е от това да бъде отговорен  и любящ баща...Но кой може да върне времето назад ? Защо Еда го е лишила от радостта да бъде баща.... Може би и тя е сгрешила, може би и Серкан, и двамата....
В момента това е положението - грешки , от които за съжаление най-много страдат децата.

Животът е пълен с изненади, изпитания и грешки. Позволявам си да направя малко отклонение...Имам съседи мъж и жена, които имат две момчета-близначета. Те се разведоха много отдавна. Разводът много тежък, продължителен , с взаимни обиди,постъпки, грешки...Мъжът заживя с друга жена в друго населено място. Бившият съпруг много рядко търсеше момчетата. Близнаците израстнаха без силното мъжко рамо на баща си. Бяха на 8 години , когато се разделиха и на 19 години вече бяха абитуриенти. Изминаха 11 дълги години..Трудно беше и за майката и за децата... Та на бала двете момчета поставиха искане пред родителите си да се съберат и да бъдат пак семейство. Жената е споделяла с мен " Какво да направя ? Децата си искат бащата....Той много ме обиди, засегна, пренебрегна...Но в името на децата ще се съберем отново...". Ако някой ми беше казал , че след 11 години те пак ще бъдат заедно , ще живеят щастливо - щях да заявя ,че не е възможно. Но животът поднася и обрати. Дълги години двамата живеят вече в мир и хармония , дочакаха и 3 внучета. И се събират заедно с децата, снахите и внучетата... Всичко е преживяно и простено...
Та има ли грешка , трябва да има и прошка , в името на общото благо, трябва разбиране и компромиси. Това важи и за нашите герои Еда и Сяркан. Ако не могат да си простят взаимно , то тогава няма общ път пред тях. Може би съдбата ги събира , за да ги подложи отново на тест и проверка - доколко са надмогнали обидите, болката, готови ли са да пренебрегнат личното си  его , за да дадат шанс и на малката кукла ? Или ще се вкопчат в това всеки да доказва правотата си , без да мислят , че това дете расте и има нужда и от майка и баща, които да го закрилят. Понякога децата са по-мъдри от родителите си.....Може би и в нашия сериал малката ще даде доста уроци на родителите си.Защото общата семейна ценност е по -важна от личните чувства, желания, пристрастия според мен.

Flowers Hibiscus Магия , бързо да оздравява детенцето и да се успокоиш !

Момичета ,доста дълго се получи споделеното от мен. Желая ви приятни и спокойни почивни дни ! И умната ☺ Пазете  любовта и хармонията в семейството си !❤

Последна редакция: сб, 29 май 2021, 16:40 от akvamarin007

# 26
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз си мисля, че Серкан в новия сезон ще живее в къщата на доктора. Също така, доколкото разбирам, няма да е излекуван. Тоест тумора ще си го има, просто ще си живее с него. Затова предполагам се е отказал от идеята да създава семейство и т.н. Ще се е отдал на работа и ще е същият робот като в началото на първи сезон. Този път обаче по настройките му ще пипа дъщеря му. Като ги оправи, Серкан ще се сети къде му е мястото и бързо ще си върне жената. Въпросът е дали ще се излекува..? Интересно ми е какво се е случило с Еда през тези 5 години и защо се е върнала в Турция, след като е заминала да живее в Италия?! За Серкан ми е ясно - лекувал се е, работил е, нищо интетесно. Убедена съм, че не е имало и няма нова жена в живота му, особено след това за сънищата с Еда. Вероятно 5 години е бълнувал насън Еда и неизживяното с нея... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 047
Башак

Стилиста на Ханде

# 28
  • Мнения: 945
😍 Много красива тема 90! Момичета, правите още по-приятно пребиваването тук, благодаря ви! Прекрасно сте се справили, отново! 😍 Напоследък ми харесват много букетите от божури! И още Керем ви нося:


# 29
  • Мнения: 10 275
Аутфитът на Бамби Wink

Gift Heart

Ново от Ханде Wink

Последна редакция: сб, 29 май 2021, 19:04 от mi_si

Общи условия

Активация на акаунт