Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 90)

  • 35 638
  • 745
  •   1
Отговори

Анкета

Кога според вас Серкан ще научи, че Кираз е негова дъщеря?

Опции:

# 735
  • Мнения: 928

Да, Габи, Sparkling Heart страхотен при това!



Ето го и със субтитри:

# 736
  • Кърджали
  • Мнения: 10 229
Благодаря, ще се оправя,този път изглежда леко съм настинала. Но иАнди е болен, та не ми е спокойно


Мело: Ти за представлението и пари ли ще искаш?Тоя ум когато става дума за бизнес го няма в никой друг. Вероятно е генетично. .
Чери:Хокус Бокус ако няма пари и нас ни няма
Еда: Не виждаш ли, по всичко прилича на баща си? Всички таланти, всичко...
Серкан :Ти от вкъщи ли избяга?
Чери: Аха, избягах от вкъщи. Ти на колко години си, да не би да си на 2?
Айфер :Прилича на теб. Копие ти е. Инатлива, ужасна, точно като теб.
Еда : Кой си ти, тс искаш презентация от мен?
Серкан : Погледни ме.
Серкан :Трябва да бъдем професионалисти.
Еда : Ще видим
Серкан :Имаш 5 минути
Еда :Много са ми даже
Серкан :Еда
Еда :Тртгваш или оставаш?

# 737
  • Мнения: 2 047

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 17:56 от sani1212

# 738
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Линк за новата тема след малко, че уж бях готова, а в последния момент се оказах неподготвена Joy

# 739
  • Мнения: 1 034
Момичета, късно видях фрага, отивам да слагам субтитри, извинявам се! Hug

# 740
  • Мнения: 2 130
Линк за новата тема след малко, че уж бях готова, а в последния момент се оказах неподготвена Joy
На пооравкааааа 😆
Този фраг сега какво да го правим?
Замислям се, че преди, когато ни пускаха по 2 фрага, навързвахме серията горе/долу. Сега имаме толкова материал и пак ми се вижда малко. Серкан с Черешка, Черешка с Еда, Еда със Серкан и... 🤔🤔🤔

# 741
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Новата тема House
https://www.bg-mamma.com/?topic=1342374.msg42966794&nomobile=1 Key

Налбантова, не се смей, от редактиране нямам време да изгледам фрага 🤣

# 742
  • Мнения: 9 522








Майка и щерка се изразяват /вероятно/ по сходен начин Stuck Out Tongue Winking Eye

Така е, Гости. Досега Серкан не е имал сериозен съперник, а Дениз беше възможно най-несериозния, твърде неубедителен ми беше актьора Joy
Ами да вкарат един красавец в лицето на талантлив актьор ( че принцът беше само красив , но като актьор нула ) , да поизпотим Робота ,че само Еда се терзаеше досега с разни неискрени бръмчалки Satisfied

# 743
  • Мнения: 934
Здрасти Девойки,

                             Вчера ме нямаше и не съм се включвала в темата, имаме си фраг. Момичета познах,
                             че Айдан ще се досети, че Черешка е дъщеря на Серкан. Писах ви преди време в един
                              мой пост, но никой нищо не изкоментира и така си остана, даже писах, че Серкан няма
                              да се усети, защото мъжкото съсловие не е много досетливо. Това разбира се няма
                              значение важното е, че чорапа започна да се разплита и скоро ще видим палитрата от
                              чувства, които Керем ще ни покаже. Много обичам да го гледам това момче, само гледайки
                              го в очите  разбирам какви чувства го обладават в този момент, невероятен актьор.

                              Славена макар и на патерици ти пожелавам да не се отървеш от здраве, да бъдеш много
                              щастлива и благословена.Flowers HibiscusBalloonGift

# 744
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох, зачудих се кога дойдохме на 50стр. Joy
Танита, в тази тема сме
https://www.bg-mamma.com/?topic=1342374.msg42992481&nomobile=1
Ако искаш премести поста и там.

Така е Айдан е досетлива и веднага ще навърже нещата, но и Серкан дано не се прави на разсеян дълго...

# 745
  • Мнения: 153
Искам да попитам втори сезон дали ще го превеждат.По мои спомени превода излизаше в неделя.
Много ми допадна втория фраг,много забавни моменти ни очакват между баща и дъщеря.
Ще има и тъжни моменти със спомените от преди 5 години.
Айдан и Сейфи ще разкрият първи истината за малката.

Общи условия

Активация на акаунт