Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 90)

  • 35 796
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 740
След момичетата дойде ред и на момчетата - Емил, Данчо, Стоян, Филип и Мартин. Само Петър, съпругът на Ана липсва, но по-късно ще се появи и той. Wink


Емо е на 29, но е доста зрял за годините си. Финансово независим, интелигентен и много позитивен. Привлечен е от Кремена, защото обича тайнствени жени.


Данчо е на 28, плейбой или поне така му се иска. Жените го харесват и той не им се дърпа, но истината е, че търси единствената. Приятел на Емо от детските години.


Стоян е на 30 и е бившето гадже на Кремена от университета. И той знае всично за нея, с което се опитва да я изнудва, за да си я върне. Сприятелява се с Емо и Чарина, само защото усеща Емо като заплаха, а в Чарина вижда приятелката, най-близо до Кремена и миналото й.


Филип е на 28 и е последната несподелена любов на Саня. Много тайнствен младеж, близък до Кремена. Никой не знае кога и как са се запознали. Но са близки приятели. Той не харесва Стоян, симпатизира повече на Емо и иска да го събере с Кремена. Разбира се доста добре с Данчо и Мартин.


Мартин е на 25, състудент на Саня, романтична душа и добър приятел. Той развеселява всички с шегите си. Работи при Емо и е приятел на всички.

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 14:25 от Бърборанка с розови очила

# 706
  • Мнения: 945
💜Привет, момичета!
Да се разпиша за последно в тази тема, че идва новата. 🍀
✨ Аквамарин - много красив пост, разтопих се;
💐благодарности на Мира за интервюто на Керем!
🌟Ханде за Воуг направо е главозамайваща!
Много ми харесват снимките от новите епизоди - ще има романтика, нега, малко драма, комични моменти. Някаква носталгия ми навява новия сезон, надявам се да има повече щастливи моменти между Серкан и Еда! ♥️♥️
🙃Двойниците на Бърборанка са много забавни! На мен пък таз Чарина ми докарва малко Меган - доста амбициозна ми пада, търси своя Хари със зъби и нокти. 🙃 Най-харизматичен ми е двойникът на Мело, един такъв, душата на компанията! 🙃
Малка редакция: бих дала шанс на сериала на Кадир(харесвам го като актьор и като мъж), ама не в реално време. Макар, че той вече имаше роля на готвач в "Научи ме да обичам", за мен добре му се получи.

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 14:49 от Ели-mama

# 707
# 708
  • Мнения: 945
Ханде и Керем благодарят за наградите си
[urlhttps://twitter.com/sencalkapimi__/status/1402211586262044678?s=20][/url]


Така ме умиляват с тези допрени рамена! 🤩Това за мен е запазена ХанКер марка - долепени един до друг, преливащи от любов!😍🥰

# 709
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Наистина е красива. Purple Heart

Ако успеем да изпишем настоящата тема още днес ще ме улесните много, да не остава за утре...

# 710
  • Мнения: 773
Любовта не може да се скрие!
Съжалявам Ханде, не само ти си влюбена в Керем, а и половината човечество! 😁😍❤️

# 711
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814




# 712
# 713
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

🌞🌞

# 714
  • Мнения: 2 047
Керем   големи сладури
https://instagram.com/stories/thebursin/2591565726515147470?utm_ … edium=share_sheet

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 16:41 от sani1212

# 715
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
До сега, всеки мъж доближил се до Еда беше "куче, което лае, не хапе..."

# 716
  • Мнения: 945





Морско ми е вече!

Мело не може да откаже на зет си, пък е и готова на всичко в името на любовта! Неустоим е!

# 717
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301








Майка и щерка се изразяват /вероятно/ по сходен начин Stuck Out Tongue Winking Eye

Така е, Гости. Досега Серкан не е имал сериозен съперник, а Дениз беше възможно най-несериозния, твърде неубедителен ми беше актьора Joy

# 718
  • Мнения: 10 225
Heart Eyes



Gift Heart

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 16:43 от mi_si

# 719
  • София
  • Мнения: 5 740
Момичета,
не мога да се включа активно в изписването на темата, че съм чок ангаже в момента, но ще ви навестя в новата. Kissing Heart

А сега малко, но от сърце. Wink

Общи условия

Активация на акаунт