Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 90)

  • 35 800
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 361
Здравейте ,момичета!
Усмихнат и успешен ден!Малко остана!
/помислих,че пак съм Ви изпуснала,но този път хванах края на темата Sweat Smile/

# 691
  • Мнения: 2 130
Бро, не знам на кого ти прилича Кремена, но Черина ми е пълно копие на нашата Яна Маринова. Не знам дали само аз го виждам това, но й е като сестра 😏
Саня ми е като ученичка с униформа, но е симпатична по детски. Кремената има някакви черти на Лина Хийди, миксирани със Софи Търнър, но не е точно това.
От тези 4 млади дами, аз си избирам 5та - Ханде Ерчел, ако е по нашенски - Христина.

# 692
# 693
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
"Нямам планове за вечерта.
Нямам планове за уикенда,
но имам планове за живота.
Така че не ми рисувай страст.
Нарисувай ми любов.
Такава, която знае и помни
повече за теб отколкото ти за себе си.
Която да ми заседне не само в гърлото,
но и в спомените.
Дотолкова, че да се притеснявам
от присъствието й,
защото ще зная болката от отсъствието й.
Такава истина, която плаши всеки.
Такава близост, която избягва всеки.
Такива чувства, които променят всеки,
защото аз имам нужда
точно от такава промяна."

/От интернет.../

# 694
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Днес се навършвали 11 месеца от излъчването на 1 еп. Sunglasses


# 695
  • Мнения: 2 130
Хм... Май от храстчето ще изскочи зайче, но утре ще видим 🤨 Това е от специалните части в Туитър.


А тук какво й дава Серкан? Не ми прилича на пръстен, по-скоро на обеца, коятп е паднала от ухото на Еда или някакво цветенце? 🤨

# 696
  • Мнения: 773
Я да видим кой кого ще награби да целува в края на епизода ❤️😍❤️🤭

# 697
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Я да видим кой кого ще награби да целува в края на епизода ❤️😍❤️🤭
Нека този път за разнообразие да е Серкан, Еда в действие я видяхме Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 5 740
Ето ви прогноза от Бърборанка за края на епизода - Серкан награбва Еда, Кираз ги вижда и пита: “Мамо, този мъж ли е моят татко!?” И всичко това пред смаяните погледи на останалите…

Ако съм познала, какво ще черпите? Grinning

# 699
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
’айде един Серкан за баланс и специално за теб, Бро. Може би си близо до истината...






Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 13:10 от Маргарита Н.

# 700
  • Мнения: 2 047
Нова снимка

От Ханде
 „Днес е ден, когато копнежът ми за теб прелива в мен .. моята красота на красавиците ..“

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 13:16 от sani1212

# 701
  • Мнения: 932
Много ми хареса този туит на Керем, може би, защото чувствам същото по отношение на вселената:



https://twitter.com/KeremBursin/status/1402001762870075398

"Доверете се на Вселената, защото тя ви обича и това, което някога ви се случва, е защото Вселената ви вярва и вярва във вас. На ваша страна не е вашият враг. (Отне ми време да схвана тази концепция, но повярвайте ми, след като го направите ... уау, нещата се променят Simple Smile"

Отговорът на Керем на този въпрос на фен също много ми хареса:

https://twitter.com/Fawzi82Mohamad/status/1401998394156060675

@KeremBursin
 If the Ginny of Aladdin asked you to have 3 wishes, what would these wishes be? - Ако Джинът от Аладин ви помоли да имате 3 желания, какви биха били тези желания?

"First wish: get rid of white supremacy and patriarchy. Second wish: heal the planet 100%. Third wish: have every human respect every single LİVİNG thing on this planet....I wish I had more wishes cus the list is long"

"Първо желание: отървете се от върховенството на белите и патриархата. Второ желание: излекувайте планетата на 100%. Трето желание: всеки човек да уважава всяко едно ЖИВО същество на тази планета .... Иска ми се да имам повече желания, защото списъкът е дълъг".

Бро, Sparkling Heart страхотен финал! И целувка, и въпросът на малката кукличка!

На една от снимките Кираз и Джан/синчето на Пъръл и Енгин/ разговарят. Дали Джан ѝ казва нещо, което знае от родителите си? След което, малката феичка-роботче се обръща към мама с въпрос, който чуват всички и реагират като гледат втрещено.



Остана съвсем малко - утре ще разберем!

# 702
  • Мнения: 865
Ето ви прогноза от Бърборанка за края на епизода - Серкан награбва Еда, Кираз ги вижда и пита: “Мамо, този мъж ли е моят татко!?” И всичко това пред смаяните погледи на останалите…

Ако съм познала, какво ще черпите? Grinning
Дано!
Не знам дали си близо до истината, но си близо до исканията ни! Kiss

# 703
  • София
  • Мнения: 5 740
Марги,
разхлопа ми сърцето с този Серкан! И как деликатно е разкопчал ризката повече от необходимото… Cold Sweat

Милата Ханде! Тя, майката, е най-скъпото на света! И децата, разбира се. Но майката и връзката на едно дете с майка му са особено нещо. Heart

# 704
  • Мнения: 2 047
Ханде и Керем благодарят за наградите си
[urlhttps://twitter.com/sencalkapimi__/status/1402211586262044678?s=20][/url]


Мая на сета
https://twitter.com/SenCalKapimiOFC/status/1402206929934503936?s=20

Ахмет на сета
https://twitter.com/SenCalKapimiOFC/status/1402183204245753859?s=20

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 13:42 от sani1212

Общи условия

Активация на акаунт