Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 90)

  • 35 858
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 740
Prinx,
потвърдено е, че Айше Кутлу е сценарист на новия сезон. Simple Smile Ако се окаже вярно това, че имаме 11 епизода до щастливия край на приказката ни, си пожелавам да бъдат минимум толкова магични, колкото първите 11… Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 514
Привет, момичета!🥰😊🤗
Марги🥰, скачам от балкона😉.
Отдавна не съм се включвала, но отпочивам с вас и темичката, чета ви и се радвам, че споделяте интересни и нови неща.
Ааааа, какъв рожден ден имахме само....😊🙂🙃. Прекрасни Ханде и Керем .
Ханде е бижу, от онези които блестят със своята скромност.
На мен Керем ми харесва с новата прическа, а на Серкан му  предава лека авангардност .
Мики, доста закъснях, но все пак желая на твоето детенце здраве и весели игри!

Моето дете  преболедува Ковид и бях на пост с фенера 😉. Шегувам се сега, ама така ми се бе свила душичката. Важното е, че мина.
Работата също много ме натиска, но сряда вечер я чакам вече с нетърпение и е изцяло освободена за новото начало на нашата приказка.
Вълнувам се .......😇
А, само как се радвам, че животът ги срещна и събра Ханде и Керем, толкова много ги обичам тези двамата. Дано да са завинаги заедно. 😊

Обичам тези моменти в сериалите, винаги нещо ми трепва. Иска ми се да видим нещо подобно и в оставащите епизоди.
В сряда съм в киносалона 🙂

# 677
  • София
  • Мнения: 13 657
Момичета, от сега предчувствам, че доста ще ми се свиват сърцето и стомаха в новия сезон. Като гледам какви сцени само ни предстои да гледаме. В погледите и на двамата любовта направо извира. Но това са погледи на една неизживяна любов. На една спотаена болка и на една надежда...



# 678
  • Мнения: 5 111
Момичета, от сега предчувствам, че доста ще ми се свиват сърцето и стомаха в новия сезон. Като гледам какви сцени само ни предстои да гледаме. В погледите и на двамата любовта направо извира. Но това са погледи на една неизживяна любов. На една спотаена болка и на една надежда...

Скрит текст:



Това е магията, която сътворява Айше Кутлу. Purple Heart Не се и съмнявам, че се е постарала за тези 11 епизода. Flowers Hibiscus
А аз тайно се надявам за 3 сезон. Animal Hear No Evil

Trophy
 


Лека нощ! Nature Sparkler

# 679
# 680
  • Мнения: 10 281
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден изпълнен с много настроение и усмивки Wink

# 681
  • Мнения: 519
Добро утро, прекрасни !☺❤🌷



На кафе с Керем за тонус и добро настроение







И с малко вода от Ханде







Защо ли пък да не хапнем нещо сладичко..









А , не Керем бей не хапва сладичко, поддържа форма







Малката принцеса обаче трябва стабилно да закусва ,за да порасне





Flowers Hibiscus Прелестна е Ханде на последната фотосесия







И Керем Blush



Flowers Hibiscus Отново за синия бански на Ханде / на снимките от Малдивите/. Феновете са се интересували и търсили каква е цената му - 3249 турски лири. По курса към 06.06.06.2021 в български лева е към 607 лв.







Flowers Hibiscus" Да опитаме отново "
Колко любов, копнеж,надежда, но и болка са стаени в тези погледи ?





" Позвъни, обади се, Любов!
Ти, която да си, намери ме!
Аз те чаках с години, готов
да запиша и номер, и име!
Ти мълча. Със години и с дни.
Ти не звънна, дори и погрешка."

Дамян Дамянов (роден на 18 януари 1935 г., починал на 6 юни 1999 г).

Утре е нашият ден ! Не остана .... Изнизаха се неусетно дългите дни в очакване на новия сезон от 09.06.2021г /сряда/. С нетърпение очакваме изненадите , които ни е подготвила вълшебницата Айше Кутлу.

Момичета, слънчев и усмихнат да е деня ви !❤

# 682
  • Мнения: 941
Здравейте, мили момичета, Sparkling Heart

Руски превод на интервюто на Керем за испанските зрители на нашата приказка:
Скрит текст:
Интервью Керема для «Divin
Как в вашей жизни появилась роль Серкана Болата?

Они прислали мне сценарий и вскоре я встретился с продюсером. Когда я прочел сценарий, я почувствовал,что должен быть частью этого. Я знал, что мне будет очень весело с Серканом Болатом, и, честно говоря, после того, как я снялся во многих драматических фильмах, мне хотелось смеяться во время работы.

Но, как вы подготовили этого персонажа?

Чтобы подготовить роль, я работал с Ясином Доганом, прекрасным тренером по актерскому мастерству, с которым я говорил о персонаже. Уменя есть человек, который напоминает Серкана Болата, я работал над тем, каким животным будет Серкан, и в моей жизни также есть несколько людей, которые смутно напоминают мне его. Всё это позволило мне сформировать его, и, очевидно, текст — одно из лучших руководств для ещё большего изучения персонажа.

Что общего у вас с Серканом?

Хотя я хотел бы сказать, что мы не похожи, правда в том, что есть некоторые сходства. Иногда я в чём-то застреваю, как он, но в остальном мы совсем разные.

Как вам Серкан? Как он изменился с тех пор, как впервые встретил Эду?

Он почувствовал, что у него есть сердце, и его эмоции начали брать на себя его механизм контроля, его разум. Для человека, который полностью руководствуется логикой, нелогичное начало приобретает смысл.

Какой самый сложный эпизод вы сняли в «Любовь витает в воздухе»? И какой самый эмоциональный?

Честно говоря, не помню самого сложного. Съёмки на турецком телевидении — очень интересная работа, потому что эпизоды длятся в среднем 130 минут, а в сценариях от 100 до 130 страниц. Съёмки за пять дней означает, что мы много проводим времени на съёмочной площадке. Я думаю, что управлять ритмом, наверное, самое сложное. Самым эмоциональным может быть, когда я узнаю, что моя семья несёт ответственность за смерть родителей Эды.

Как проходит съёмочный день в «Любовь витает в воздухе»?

Очень забавно.

С какими самыми большими проблемами вы столкнулись во время съёмок «Любовь витает в воздухе»?

Как я уже говорил в отношении турецкого телевидения, скорость съёмок — самая сложная часть.

Когда вы решили стать актёром? Как вы проходили профессиональную подготовку?

Я хотел стать актёром с 13 лет. Я работал над пьесами то тут, то там, была одна конкретная пьеса, в которой актерское мастерство превратилось из детского хобби в желание, которое я стремился изучить. Поэтому я поступил в Бостонский университет, где учился, участвовал в нескольких пьесах и снимался в студенческих фильмах. Позже я переехал в Лос-Анджелес и начал работать с учителем актерского мастерства Эриком Мориссом.

Какие ваши следующие профессиональные проекты?

Сейчас я снимаю в «Любовь витает в воздухе». Кто знает, что будет дальше, и не знать — это самое захватывающее.

Каким бы вы хотели видеть последний эпизод « Любовь витает в воздухе»?

Я худший из тех, кого ты мог об этом спросить (смеется). Не люблю хэппи-энды. Я больше отношусь к финалу типа «давайте увидим всех», поэтому не думаю, что публике понравится мой финал (смеется).

Каких профессиональных мечтаний вы бы хотели достичь?

Хотел бы работать на международном уровне.

Что означает для турецкого актёра, что его работа,пользуется международным уровнем?

Приятно иметь возможность представить свою страну через то, что мне нравится делать. Однако лично я думаю, что не сосредотачиваюсь и не думая об успехе в ом смысле, в котором он возникает в связи с этим вопросом.

Слава изменила тебя?

Я не уверен. Не думаю, что у меня есть, но лучший человек, которого вы бы могли спросить — моя семья (смеется).

Что вы думаете о Ханде Эрчел как об актрисе?

Она потрясающая актриса и у неё огромное сердце. Она любима на съёмочной площадке и со всеми, с кем работает. А ещё она очень дисциплинированная и добросовестная актриса. Нам очень повезло, что она в команде.

Почему испанские зрители должны посмотреть «Любовь витает в воздухе»?

Если хочешь повеселиться, оставайся с нами.

Вы немного говорите по-испански?

Я очень мало говорю, но я учу испанский, посмотрим, как он будет развиваться.

С каким испанским актёром или актрисой вы бы хотели поработать?

Испания полна очень талантливых актёров. Я большой поклонник Хавьера Бардема и таких актрис, как Урсула Корберо и Альба Флорес.

*Любовь витает в воздухе — испанское название нашего сериала.
Перевод осуществлён группой: Керем Бюрсин☆Ханде Эрчел☆AMANIM☆HanKer☆EdSer

Разрешается только репост или копирование с указанием источника.

Интервюто на Керем за Дивин

Как се появи ролята на Серкан Болат във вашия живот?

Изпратиха ми сценарий и скоро се срещнах с продуцента. Когато прочетох сценария, почувствах, че трябва да бъда част от него. Знаех, че ще се забавлявам много със Серкан Болат и честно казано, след като направих много драматични филми, ми се прииска да се смея, докато работя.

Но как подготвихте този герой?

За да подготвя ролята, работих с Ясин Доган, отличен актьорски треньор, с когото разговаряхме за характера на героя. Имам човек, който прилича на Серкан Болат, работил съм върху това какво животно би бил Серкан, а в живота ми също има няколко души, които смътно ми напомнят за него. Всичко това ми позволи да го оформя и очевидно текстът е едно от най-добрите ръководства за по-нататъшно изследване на героя.

Какво общо имате със Серкан?

Въпреки че бих искал да кажа, че не си приличаме, истината е, че има някои прилики. Понякога се забивам в нещо, като него, но иначе сме съвсем различни.

Как ви харесва Серкан? Как се е променил откакто е срещнал Еду за първи път?

Той почувства, че има сърце и емоциите му започнаха да превземат неговия контролен механизъм, съзнанието му. За човек, който се ръководи напълно от логиката, нелогичното начало придобива значение.

Кое е най-трудното, което сте заснели в „Любовта е във въздуха“? И кой е най-емоционалния момент?

Честно казано, не си спомням най-трудната част. Заснемането по турската телевизия е много интересна работа, тъй като епизодите са средно 130 минути, а сценариите варират от 100 до 130 страници. Заснемането за пет дни означава, че прекарваме много време на снимачната площадка. Мисля, че управлението на ритъма е може би най-трудната част. Може да е най-емоционално, когато разбера, че семейството ми е отговорно за смъртта на родителите на Еда.

Как е снимачният ден на Любовта е във въздуха?

Много смешно.

Кои бяха най-големите предизвикателства, с които се сблъскахте по време на снимките „Love Is In The Air“?

Както казах с турската телевизия, скоростта на заснемане е най-трудната част.

Кога решихте да станете актьор? Как получихте професионалното си обучение?

От 13-годишна възраст искам да стана актьор. Работих по пиеси тук и там, имаше една конкретна пиеса, в която актьорството премина от хоби от детството до желание, което бях нетърпелив да науча. Затова отидох в Бостънския университет, където учих, участвах в няколко пиеси и участвах в студентски филми. По-късно се преместих в Лос Анджелис и започнах работа с учителя по актьорско майсторство Ерик Морис.

Кои са следващите ви професионални проекти?

Сега снимам в „Любовта е във въздуха“. Кой знае какво ще се случи по-нататък и да не знае, е най-вълнуващото нещо.

Как бихте искали да видите последния епизод на Love Is In The Air?

Аз съм най-лошият човек, който бихте могли да попитате за това (смее се). Не обичам щастливите финали. Аз съм по-скоро за край „да видим всички“, така че не мисля, че моят край ще се хареса на публиката (смее се).

Какви професионални мечти бихте искали да постигнете?

Бих искал да работя на международно ниво.

Какво означава за турски актьор, че работата му се радва на международно ниво?

Хубаво е да мога да представям страната си чрез това, което ми харесва да правя. Аз лично обаче мисля, че не се фокусирам и не мисля за успеха в смисъла, в който той възниква във връзка с този въпрос.

Промени ли ви славата?

Не съм сигурен. Мисля, че не, но най-добрият човек, когото бихте могли да попитате, е моето семейство (смее се).

Какво мислите за Ханда Ерчел като актриса?

Тя е невероятна актриса и има огромно сърце. Тя е обичана на снимачната площадка от всички, с които работи. Освен това е много дисциплинирана и съвестна актриса. Имаме голям късмет да я имаме в отбора.

Защо испанската публика трябва да гледа Любовта е във въздуха?

Ако искате да се позабавлявате, останете с нас.

Говорите ли малко испански?

Говоря много малко, но уча испански, нека видим как ще се развие.

С кой испански актьор или актриса бихте искали да работите?

Испания е пълна с много талантливи актьори. Голям фен съм на Хавиер Бардем и актриси като Урсула Корберо и Алба Флорес.

* Любовта е във въздуха - испанското име за нашия сериал.
Преведено от групата : Kerem Bursin ☆ Hande Erchel ☆ AMANIM ☆ HanKer ☆ EdSer

Разрешено е само повторно публикуване или копиране с посочване на източника.

Какво ме впечатли в интервюто - Керем мрази щастлив финал, а мен много ме измъчват нещастните завършеци на която и да е история - на книга, пиеса, филм, сериал, песен.

В момента, в който споменава семейството си, следващият въпрос е за Ханде! Много ми хареса отговора му: "Тя е невероятна актриса и има огромно сърце. Тя е обичана на снимачната площадка от всички, с които работи. Освен това е много дисциплинирана и съвестна актриса. Имаме голям късмет да я имаме в отбора."

mi_si Sparkling Heart постна от сторито на Ханде в Инстаграм:


Надписът на камиона, който е впечатлил Еда Йълдъз е "Не се страхувай от тъмните нощи, защото можеш да видиш звездите".

Прекрасен и успешен ден, мили момичета! Sparkling Heart

# 683
  • Мнения: 1 919
Оххх много са хубави тези нашите. На мен ми попадна фрага на новия летен ромком по Fox. Смятам да го пропусна. Не ме грабна, а и нещо актьорите хич не ме кефат. Grinning

# 684
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Това, което сте споделили от стори на Ханде ми напомни точно на думите на Серкан от 39 еп. Nature Star ”Ако си в безизходица, без надежда, ако се чувстваш като изгубен в мрака, не забравяй: звездите се виждат само в тъмнината”


Мира, благодаря за превода на интервюто с Керем, изчетох го с интерес. Flowers Tulip

# 685
  • Мнения: 2 047
Здравейте още един ден остана до началото на нашата приказка

Ето го рейтинга на първия летен сериал

# 686
  • София
  • Мнения: 5 740
Animal Frog Здравейте, момичета! Animal Frog

Идвам за малко смехотерапия. Grinning

Вижте какво ви нося:









Това са каките Кремена, Ана, Саня и Чарина. Запознайте се с тях! Wink

Коя ви е най-симпатична и защо? Държа да попитам. Simple Smile

Hug Желая ви усмихнат и позитивен ден!
Hug


P. S. На Керем му харесва идеята да участва в сериал като този. Wink

# 687
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Коя ви е най-симпатична и защо? Държа да попитам. Simple Smile
Ето тази Stuck Out Tongue Closed Eyes Някак много истинска изглежда.

# 688
  • София
  • Мнения: 5 740
Марги,
неслучайно тя се казва Чарина. Grinning

Кремена ми прилича на някого, май на американска актриса, още не мога да определя на коя точно, но ми се струва много позната. Тя е изкусителката. На 30, неомъжена, оглежда се за точния човек, не знаем какво работи. Доста е потайна. Ана е бизнес дама с приятно чувство за хумор, на 35 години, омъжена, с две деца. Мъжът й ги гледа, тя работи. Саня е 25 годишна студентка. Трета специалност сменя в момента. Доста неориентирана е. С гаджетата също не й върви. Само я зарязват или е несподелено влюбена. Обаче гледа позитивно на живота, има много приятели и търси голямата любов. Чарина е на 30, има си сериозен приятел, с когото живее и планират сватба. Тя е близка и с трите. С Кремена се познават от началното училище, реално Чарина знае всичките й тайни, но ги пази и не споделя нищо с останалите. С Ана работят заедно, а Саня й е наемателка (живее в моминското й жилище, което Чарина отдава под наем, откакто се е преместила при Антон - годеника). 4-те са близки приятелки, готвя ги за нов сезон на “Сексът и градът”, след като нашият сериал приключи. Wink

Не се изненадвам за рейтинга на новия летен ромком с Кадир. Доста глупаво решение е да направят премиера в деня, в който е финалът на Ямата. Отделно Марашлъ се излъчва в същия ден. Още един сериал направи финал вчера, така че вероятно другата седмица ще имат покачване. Wink 

Нашият рейтинг въобще не ме притеснява. Първо, знаем, че за нас рейтингът не е важен. С резултатите, които постигаме на международно ниво, продажбите на сериала в чужбина и гледаемостта в интернет, си осигурихме не само 39 епизода, ами и нов сезон. Simple Smile Второ, отсега не очаквам повече от 4, защото турците май не ни харесват. Поне не и тези домакинства, които определят рейтинга. Само че този път въобще не се впрягам. Знам, че имаме 11 епизода до финала, Айше се върна, нашите са във вихъра си, така че ще се наслаждавам на всеки епизод, без да се вълнувам от рейтинга. Отсега ме хваща носталгия като знам, че един вид дните ни са преброени, че ще се плаче на финалните надписи е повече от ясно, така че се настройвам за силни 11 епизода и ще се радвам на макс на всеки един от тях. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 12:02 от Бърборанка с розови очила

# 689
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 833
Здравейте момичета,
Събирате ли сили и енергия за утре...?
"Най-хубавата възраст на една жена е, когато спира да навършва години и започва да изпълнява мечти."

Общи условия

Активация на акаунт