Законът за привличането.

  • 8 498
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Какво мислите за законът за привличането? Използвате ли го, как и работи ли при вас? Ще се радвам да споделите примери. 😊

# 1
  • София
  • Мнения: 35 099
Какъв е този закон? Laughing

# 2
  • Мнения: 40 920
Закона за всемирното привличане го използвам непрекъснато. Ама то няма и как, за разлика от юридическите закони, на природните такива им е все едно дали хората ги знаят или не, те си действат и няма измъкване от тях.

# 3
  • Мнения: 19 854
Каквото излъчваш, това и привличаш накратко. Ми работи си да. Е и?

# 4
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 875
Оф, сега като юрист ли да отговоря или като обикновена жена?!

# 5
  • София
  • Мнения: 38 498
За гравитацията ли говорите?

# 6
  • София
  • Мнения: 35 099
Като заплюя нещо и кажа “ мое” става мое.
Бачка си Laughing

Да не се чете като магия с плюнка, благодаря.

# 7
  • Мнения: 11 342
Чете ли - https://www.book.store.bg/p23430/poiskaj-i-shte-ti-byde-dadeno-e … -dzheri-hiks.html

Реално тя отговаря как действа закона на привличането.
Има обаче някой ОСОБЕНОСТИ Wink които хич не влизат в "рамките"

# 8
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 875
Може би "инспирирано" от книгите, иска да знае дали работи на практика... Примери иска.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 099
Примерите са платени, получава демо версията. Кобилкина руулз.

# 10
  • Мнения: 5
Може би "инспирирано" от книгите, иска да знае дали работи на практика... Примери иска.
Именно. Попаднах случайно на такава страница във фейсбук, харесана от 7 млн. човека, прочетох няколко статии, изгледах някакъв филм, но понеже все още съм скептично настроена, искам реални примери, от чисто любопитство.

# 11
  • София
  • Мнения: 35 099
Дай ти, ти си чела и гледала.

# 12
  • Мнения: 11 342
Може би "инспирирано" от книгите, иска да знае дали работи на практика... Примери иска.
Именно. Попаднах случайно на такава страница във фейсбук, харесана от 7 млн. човека, прочетох няколко статии, изгледах някакъв филм, но понеже все още съм скептично настроена, искам реални примери, от чисто любопитство.

Aми и като Тайната и Методът Силва, книгите на Свияш - да работи. Не очаквай, че някой ще седне да ти дава примери с личните си сътворени желания. Това е лично! Пробвай, не чакай доказателства.
И не, не е толкова просто и не е машина за желания. Има си цена. Има си и търсене на подходяща практика.

# 13
  • SF
  • Мнения: 21 172
За гравитацията ли говорите?

Или за магнитите - плюс и минус?
Аз този за гравитацията не го мисля, но го спазвам редовно.

# 14
  • here and now
  • Мнения: 4 229
Методът Силва работи, макар и не толкова вълшебно както го описват.
Сега ще ме карате да чета закона за гравитацията, опс привличането..
Ще чакам и аз примери да се навия.

Общи условия

Активация на акаунт