Изпитани сайтове за парфюми - юни 2021

  • 70 075
  • 743
  •   1
Отговори
# 495
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Извинявам се предварително, ако вече е коментирано. Признавам си, че прочетох последната тема но ако е писано ми е убягнало. Мнение за този сайта:

http://parfiumbg.com/lancome-c-110_138/lancome-la-vie-est-belle- … a-jeni-p-539.html

дали са истински нещата?

Благодаря

# 496
# 497
  • ново
  • Мнения: 5 960
Снощи късно пуснах поръчка от Мейкъп, но после видях, че съм объркала единия парфюм. Сутринта звъннах да помоля за корекция - не можело. Отказах я и се възползвах от намалението на Нотино.

# 498
  • Мнения: 471
Едитвам : успях да добавя кода ама през браузъра.Нещо не разбирам какво става 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Е не е така това което казвате за Нотино.Наистина няма логика.La belle 30мл (първия) малкия флакон не го намаля, да кажем че защото е "в промоция". Новия 30 мл и той е "в промоция", ама него го намаля. Аз ще хвана да ги питам, че нещо ми е много интересно как ще обяснят на какъв принцип им работи промоцията.

Последна редакция: пт, 18 юни 2021, 15:23 от KristinaZ

# 499
  • Мнения: 3 683
Браво , момичета ! Овършахме Delina Exclusif - по аромата ще се познаем Grinning Grinning Grinning

Е, ние със 3 по 10 мл. за  107лв. - момчетата, какво сега, да не бъдем различни ли?  Simple Smile

+ минита  https://makeup.bg/brand/74461/#o[2251][]=22463&sort=date … mp;direction=desc

Последна редакция: пт, 18 юни 2021, 15:30 от Milen™

# 500
  • Мнения: 4 422
parfumdreams.de 20 % с код SUN20DE  и в английската версия има код обаче не хваща намалени,а тук хваща всичко.

# 501
  • Мнения: 5 080
До кога ще е активен кода в нотино?

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
Пише до Неделя👌🏻

# 503
  • Мнения: 347
До кога ще е активен кода в нотино?
Мисля, че и уикенда, понеже така са писали на e-mail ми Simple Smile

# 504
  • Мнения: 2 816
Тази сутрин рано рано-7.00ч.поръчах от Нотино.Утре пратката  ме чака в офис на Спиди.,подател от гр.Русе.Похвално,изключително бързи,да не би да имат склад в БГ?
Както и да е,дано всичко да е точно!

# 505
  • Мнения: 3 683
Интересно, и моята пратка от нотино  ще е е утре в спиди. Никога не е било толкова бързо.

# 506
  • ново
  • Мнения: 5 960
И аз имам известие от Нотино за утре. Добре, че отказах поръчката от мейкъп.

# 507
  • Мнения: 3 906
Мислех да подновя Womanity,  от Нотино. До преди час-два беше 109 лв, сега е 111+ Wink без код. Вероятно същото се е случило и с други аромати. Ще се стоя мирна 🤗

# 508
  • Мнения: 8 759
Здравейте, радваме се да Ви съобщим, че от днес в бутиците на Делириум ще има отстъпка на всички аромати Tom Ford, както и грижа за кожата и аромати на Estée Lauder. Тя ще се равнява на 30% от редовната цена на продуктите. На всички други брандове имаме специални подаръци при покупка на продукти. Ще Ви очакваме!

Поздрави,
Екип Делириум (flower)


——————
Споделям, може да е полезно Sunglasses

# 509
  • Мнения: 1 020
Намаление на Tom Ford, Estee Lauder и DKNY в Делириум +  с кода го нямалява още веднъж

Общи условия

Активация на акаунт