Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Какво повече НЯМА да купя - 19

• 34 597
  • 233
  •   3
Отговори
# 225
  • Стара Загора
Като потребител ми е достатъчно веднъж да купя нещо кофти и повече никога да не го повторя. Не мога да си играя на тото дали следващия път продуктът ще става или не.

Слагам в темата рол-она на Нивея без алуминий. Такава алергия ми докара, че вече цял месец не мога да се оправя и дори кортикостероидът не помогна.

# 226
В моя квартал има няколко магазина на Бозмов и на друга фирма.  ВИНАГИ предпочитам другата. Просто най- малкото като видиш цвета на месото то става ясно. Цените са поне 30% по - високи в Бозмов. Персонала е...пълна трагедия. Кисели, сърдити дами. Има един много хубав техен магазин, с огромен избор! Готвача там 2 любезен ама персонала...

# 227
  • софия
Прясно мляко на Пършевица, според мен има вкус на нищо.

# 228
    Никога повече поръчка от магазин Плесио. Тези хора не работят качествено и в срок. Поръчката освен, че я забавиха, е пълна с грешки - грешна сума между плащане и фактура в превес на плащането, липсващи артикули от поръчката при доставката, сбъркани артикули от поръчката. Пълна каша и голямо разочарование, но за последно поръчвам от тях.

# 229
    • София
    Захарта е ужасно едра, за да е подходяща за лице

Аз пък много съм доволна от тази скраб! Като цяло съм с доста чувствителна кожа, съединителната ми тъкан е доста слаба, все ми стават рани. 
    Специално за този пилинг с черна захар, съвсем леко нанасям, без натиск, с пръсти. От топлината захарта се разтваря и кожата става много приятна и мека. Иначе, да, може би са малко  едри кристалите, но аз не жуля с натиск, тъй като ми е много тънка кожата! След изплакване, кожата ми е видимо освежена.

# 230
    • Събитията в живота ни са : минало, настояще и бъдеще.....
    Искам да запитам има ли клиенти на едрехи ?
    Възникнаха следните съмнения у мен:
    Че когато останат "последни бройки"  от даден артикул /невинаги, но често/  информацията е, че има трите налични размера S, M, L,  а реално има само един / но не е ясно кой точно, и така който и размер  да поръчаш, ти пращат наличния - на самата дреха няма размер зашит, размер има залепен на найлоновия/целофанов/ плик.
    Как стигнах до извода,  ами пробвайте някой път - натискаш примерно м размер, който влиза в кошницата,  и веднага след това още една бройка L от същия артикул, - и хоп няма наличен.
    Изчистваш,  после обратна комбинация 1 L размер, след което 1 М размер от същото - няма наличен.
    Е, кой от двата не е наличен?
    Добър въпрос, нали. Същото важи за пробата S- L,  или L - S, тогава разликата в размера е още по-осезаема, съответно неподходяща за клиента, той подведен, и принуден да се занимава с куриери и доп. разходи.

# 231
    • София
    Дрехи онлайн трудно си купувам, защото не мога да преценя как ще ми стоят и материята ми е важна, но ако не си доволна, просто спираш да пазаруваш от сайта.

# 232
    Специално едрехи имат постоянно намаления и винаги пише "лимитиран артикул" или "последни бройки", дори на току-що добавени артикули. Така че, това не е критерий.
    Аз обаче съм купувала от там различни размери на една и съща дреха, защото размерите им не отговарят и никога не знам кое ще ми стане.
    За съжаление, в началото имаха чудесни неща. Напоследък обаче дрехите на снимките нямат нищо общо с това, което получаваш. Затова спрях да пазарувам оттам окончателно.

# 233
    • Събитията в живота ни са : минало, настояще и бъдеще.....
    ...
    За съжаление, в началото имаха чудесни неща. Напоследък обаче дрехите на снимките нямат нищо общо с това, което получаваш. Затова спрях да пазарувам оттам окончателно.
    Hands V

Тази  констатация и аз я направих, отделно и това, за което писах.
    Аз нямаше да се усъмня, но вече няколко пъти ми се случва, като направя поръчка, и веднага на същата секунда излиза : всички бройки изчерпани тотално, а преди това са били налични всичките три размера, прекалено съвпадение, да се изчерпят всички размери в една и съща секунда. Отделно като получа дрехата/те/, невинаги размера отговаря. И затова реших да пробвам с два размера поръчка от 1 артикул, и веднага излиза недостатъчна наличност - т.е. в този момент не са налични всички размери, което е подвеждащо.
    И аз същото смятам да направя.

https://edrehi.com/bg/damska-dalga-roklya-s-prehlupvane-21313-cherven

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 10:54 от Sanea

Общи условия

Активация на акаунт