Какво повече НЯМА да купя - 19

  • 86 743
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 144
Последните пакети червена леща от Лидл, тези двойните опаковки. Пълна с боклук вътре, едва я почистих

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472


Не ми пени хубаво.

# 242
  • софия
  • Мнения: 25 459
Не бих очаквала от олио да се пени добре.

# 243
  • Мнения: 9 050
Това е олио, не гел. По-скоро очакванията ти не са били реалистични. 😉 Олиото би трябвало да се пени едва при измиване и то леко, не като гела.

# 244
  • София
  • Мнения: 30 142
Dutch Trading Луканка- изобщо не се хареса вкъщи. Едни бели парчета вътре. Изхвърлихме повече от половината.

# 245
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Хубаво е да ценим времето на четящите като мен (незнаещи повече от български език).
В тази връзка мисля че ще е добре, ако след като се качи продукт с надписи единствено на чужд език, да се напише за какво е бил предназначен, какво се е очаквало от него и защо не е харесан.
Предварително благодаря на пишещите съфорумки/ци. Simple Smile

# 246
  • Мнения: 25 610
Не бих очаквала от олио да се пени добре.

Душ олиото би трябвало. Поне аз съм ползвала от различни марки – много добре си се пенят. Просто не изсушават кожата така, както обикновените душ гелове.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Ползвала съм на Юриаж подобен продукт и буквално от капка правеше прекрасна пяна.

# 248
  • Мнения: 1 432
Ето за фалша, който правят от едрехи с размерите - отлепен оригиналния размер/който е единствен наличен явно и малък/,  и залепен размера, който клиента/аз/ иска.  Като се свързах с тях за рекламация, ми отговориха да върна дрехата за моя сметка, щели да ми върнат парите. Това е последният ми "контакт" с тях.



Скрит текст:

# 249
  • Мнения: 703
Това не го разбрах. Само отвън на опаковката ли има размер? Зашит за дрехата? Как така дреха без етикет? С тази снимка нищо не показвате. Покажете какво е зашито на дрехата. Не, че е невъзможно на дреха С, да зашият Л. Грешки стават. Не съм поръчвала нищо от въпросния сайт.

# 250
  • Мнения: 5 250
Това не го разбрах. Само отвън на опаковката ли има размер? Зашит за дрехата? Как така дреха без етикет?
Искам да запитам има ли клиенти на едрехи ?
Възникнаха следните съмнения у мен:
Че когато останат "последни бройки"  от даден артикул /невинаги, но често/  информацията е, че има трите налични размера S, M, L,  а реално има само един / но не е ясно кой точно, и така който и размер  да поръчаш, ти пращат наличния - на самата дреха няма размер зашит, размер има залепен на найлоновия/целофанов/ плик.

# 251
  • Мнения: 703
Благодаря, ама си имам и личен живот, и няма как да помня кой, кога и какво е писал особено ако не ме интересува!
След като е история с продължение, да се напише. Последният й пост сам по себе си е нелогичен.

# 252
  • София
  • Мнения: 3 753
Аз съм S размер.Поръчах рокля от Е-дрехи и после я носих на шивач да ми я стеснява.Нямаше за какво да се захвана като оправдание за да я върна.

# 253
  • Мнения: 10 210
А нужно ли е оправдание? В 14-дневен срок при онлайн покупки може да се върне стоката. Иначе грешно оразмеряване си е добър аргумент за връщане.

# 254
  • Мнения: 1 432
Въпросният сайт, от който вече не поръчвам,  нямат размери зашити на дрехите. Единствено на найлоновия/целофанов/ плик има залепен размер, който може да се отлепи и залепи друг.
Въпросът е, че подвеждат клиента.  Когато остане наличен един размер/или два/ е редно  точно това да фигурира в рекламата и представянето на дрехата като наличност, а не че ги имат всичките три  - S, М, L, и после да се разлепват и залепват нови стикери с размера/"напасване" според поръчката/, отразяващи невярно съдържанието.
А когато се потърсят права, транспортните разходи да са за сметка на клиента, защо? Клиентът ли прави шашми.

Общи условия

Активация на акаунт