Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 58 984
  • 938
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 307
Ей, спирам да ви чета, сега зарад вас не си харесвам моята плажна кърпа.

# 571
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз имам прекалено много плажни кърпи и никакво желание да купувам нови, защото нищо не се знае за почивката.

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Аз имам нужда този сезон от нова такава, записах си предложенията и като наближи морето ще видя каква ще взема.

# 573
  • София
  • Мнения: 1 744
Аз така и не намерих моята защото тази която ми хареса беше изчерпана.
А аз търся с интересен принт, голяма 100/170 и 100% памук ☹

# 574
  • Мнения: 310
Melisande, виж тук може да си избереш размер, има 100/180. Само, че е от едната страна памук от другата микрофибър. https://aglika.bg/shop/bg/products/za-plazha/plazhna-karpa/page:1

# 575
  • София
  • Мнения: 1 781
Не е памук, но е в търсения принт и големина
https://www.decathlon.bg/mikrofibrna-krpa-xl-id_8650699.html

Имам едноцветна памучна от Декатлон, в този размер и я експлоатирам вече 7ма година. Абсолютно като нова е. Минуса е, че е тежка и обемна, и е неудобна за пренасяне по плажовете, че заема цяла раница само тя.

# 576
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Много сте лоши с тези хавлии. Харесах няколко. Чакам един бански да пристигне и ако ми стане ще решавам за хавлията. Вие съчетавате ли банските с хавлиите??

Накрая от много чудене поръчах тези еспадрили.

Преди да реша премерих няколко варианта с отворени пръсти и нито един не ми беше удобен. Но аз по принцип имам проблем с всякви отворени обувки, заради тънката кожа, която имам на пръстите и съм нон стоп с раните и мехурите. Много се надявам да са ми удобни. Имаше и тъмно сини, та доста се почудих кои да бъдат.

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Само кърпата не съчетавам с нищо.
Иначе джапанки, чанта, туника и бански трябва да се връзват.
Та от къде закупувате плажни чанти /онлайн ще ми свърши повече работа/, търся голяма, със стабилни дръжки и да има външен вид. Дори и да не е конкретизирана като плажна, но да върши същата работа ще ми е ок. Тази година търся черна или нещо в пясък и черно, и нищо не ми харесва.
Загледах тази, но още се чудя
https://www.pipilota.bg/plazna-chanta-v-cherno-i-bezovo-s-lame.html
Ще отскоча и до Джъмбо другия месец иначе да видя там какво има
Харесах тази много, но...няма да ми се връзва с нищо
http://www.stilno.bg/bg/catalog/id/3711.html

# 578
  • Мнения: 4 403
Оо, не мога и това да съчетавам! Smile
Освен това, бански си купувам по-често от плажни кърпи.
Моите обикновено са на палми,  делфинчета и т.н. Харесва ми да са цветни,  ярки, с морски мотиви.


Едната,  която имам, не знам каква материя е, но грам вода не попива Flushed Не става човек да се избърше, но пък е идеална за шезлонг, да легнеш мокър на нея.

Харесах и показаната с тропически десен, току виж сменя моите  Simple Smile

# 579
  • Мнения: 2 077
Да налея и аз още масло в огъня. И аз имам много хавлии главно купувани като рекламни от различни пътувания. Но си купих преди месеци хавлия - парео и съм повече от доволна. Пак българско производство, плътни, попиват си, цветни и с настроение и тематични при това.
http://www.bunga-shop.com/

Може да се носи и като пола

Последна редакция: пт, 02 юли 2021, 21:32 от bubanka

# 580
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз имам ето такава чанта от няколко години. Оказва се, че сега са тренди и ще си я нося за плаж.

# 581
  • Мнения: 7 898
Имам поне 6-7 такива чанти Simple Smile.

# 582
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Плажни хавлии няма ли в Джъмбо?
Мисля ,че избора на десен и материя там ще е богат.

# 583
  • Мнения: 6 149
Днес ми пристигнаха You walk Скечърсите ... Тарталета, ще те споменавам само с добро вече. Взех ги за 17 лв. от аутлет магазин, една от най-успешните ми покупки евър. Толкова са удобни, че не искам да ги свалям. Ако имаше още една бройка щях да си взема и за вкъщи да си тропкам с тях.

# 584
  • Мнения: 2 768
Кърпи от Яна, Панагюрище - разбира се. Велурените ❤❤❤
Яна Плажни Кърпи
Тази с диничките ми допадна много. 90х170 см ми е любимия размер. Тези тънките изкуствени са 70 см обикновено. Точно на Яна са и повечето от нашите. Предпочитам да са в един цвят и имаме розови, тюркоазени, коралови и синьо-бели с някакви релефни мидички и морски звезди по тях или без шарки. Ще ми се смеете, но си ги съчетавам с банските Joy Pink Dress, твоята хавлия е много хубава! Хареса ми още на някаква снимка, която показа в предишната тема.

Плажни чанти не съм купувала отдавна. Имам доста. През юни обикновено ги подаряват с покупки в Дъглас. Имам кошница с кожени дръжки и прикачен вътре несесер на ЕЛ, чантите и несесерите, които подаряват със слънцезащитните на Кларанс - 3 комплекта от последните години, чанта и несесер от Герлен .... тях ползвам.
Не съм ги вадила още тази година. Кошницата стои най-отпред в гардероба, та я измъкнах:

А тази е тазгодишната на Кларанс. Миналогодишната е жълто и синьо:

Последна редакция: сб, 19 юни 2021, 14:15 от Light Beam

Общи условия

Активация на акаунт