Започни деня хрупкаво с TEDI. Задай въпрос на специалист по хранене!

  • 14 366
  • 339
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 176
Към кой храни е най добре да наблегнем и кой да избягваме за дете на 3 години.

# 61
  • Мнения: 715
Как мога да накарам детето ми да яде  разнообразна храна? Яде само няколко определени храни.😔

# 62
  • софия
  • Мнения: 2 913
Добре ли е дете на 10 години да спазва хранителен режим с нисък прием на въглехидрати?

# 63
  • Мнения: 76
Здравейте! Въпросът ми дали  препоръчвате зърнени закуски  за всекидневна консумация и доколко съдържащите се в тях витамини и минерали се усвояват пълноценно от детския организъм и дали са в количество, необходими за ежедневен прием!

# 64
  • София
  • Мнения: 3 098
Колко често е добре децата да хапват зърнени закуски сутрин?

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
От каква възраст са препоръчителни тези зърнени закуски? Сина ми е на 2г и 3месеца и все още не е ял шоколад, какао...

# 66
  • Мнения: 464
Вредна ли е всекидневната употреба на тези зърнени закуски? Не съдържат ли много захар?

# 67
  • Мнения: 191
Конкретната зърнена закуска препоръчвате ли я за всекидневна консумация?

# 68
  • Мнения: 2 180
Споделете трик за злоядо дете (вече тийнейджър), което се храни с пакетирани боклуци и не само, че не знае вкуса на домашно приготвената храна, но и напълно отказва да опита.

# 69
  • Мнения: 2 663
Какво е препоръчваното дневно количество зърнена закуска и какви са последствията

# 70
  • Мнения: 1 327
Зърнените закуски подходящи ли са изобщо за и без това чувствителния детски стомах? 🤔
Моето дете постоянно се оплаква от болки в стомахчето. Няма здравословен проблем. Отдавам го на израстването и увеличената консумация на храна. Но се чудя няма ли да го натоварят фибрите в зърнените храни?

# 71
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Зърнените закуски могат ли да се консумират от дете с атопичен дерматит?
Благодаря!

# 72
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Колко често и от каква възраст могат да се консумират зърнените закуски Теди?

# 73
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Всекидневно закусване със зърнени закуски Теди полезно ли е? Какво количество е препоръчително дневно да се консумира?

# 74
  • Мнения: 998
Най-любимата закуска на детето ми е прясно мляко със зърнени закуски (топчета). Но в последно време винаги след това го боли стомахът. Аз мисля, че е от млякото, но защо става така?

Общи условия

Активация на акаунт