Идеи за ресторант за сватба :)

  • 3 801
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167

Lennie ,а за къде точно говориш за Славия? Там, където гръмнаха един преди време ли?
Ще ме накараш да посетя утре тези Орли Simple Smile


Ресторанта на х-л Славия: х-л Славия е на цар борис трети близо до Билла. Влиза се малко отзад, тоест, от страната на паркинга.

При Орлите : в сградата на мин. на транспорта и съобщенията до народния театър - на последния етаж.

Дипл клуб в Горна Баня ( не Банкя!!!!) като завиеш от околовръстното на разклона караш малко и вляво се вижда табелата.

# 16
  • Мнения: 10 602
Lennie ,а за къде точно говориш за Славия? Там, където гръмнаха един преди време ли?
Ще ме накараш да посетя утре тези Орли Simple Smile
[/quoteГр

Гръмнаха го на паркинга на Била, а ресторанта е този, за който ти е дала линк ками_бами - Форум.

# 17
  • Мнения: 1 599
Абе и при Славия стреляха някой ама не мога да се сетя кой, не че има значение,де  Joy

# 18
  • Мнения: 437
Панаромата на Парк хотел Москва. Всичко беше на ниво. Миналата година ми беше там сватбата, след това го ремонтираха и сигурно е станало още по-хубаво. От ресторанта ми препоръчаха и DJ  и жена, която да ми направи украсата. Беше разкошно. Ако искаш ми пиши на лични да ти дам координати и на DJ и на жената и на управителя на ресторанта.

# 19
  • София
  • Мнения: 565
Нашата сватба беше в р-т " 7-те елена" на  "Витошка". Ресторантът не е претенциозен, но за сватби е идеален. Има терасовидно разположение, така че всички гости да виждат дансинга. Кувертът ни беше под 20 лв. Според менюто има и малко по- скъп. Готвят много вкусно. Всички гости останаха доволни. Те бяха около 80. Единственият проблем е, че сватбата ни беше преди 3 години и не знам сега каква е ситуацията, дали още съществува. Намираше се до бинго "Анел".

# 20
  • София
  • Мнения: 245
И ние със съпруга ми бяхме кумуве съвсем скоро (май месец) - напълно те разбирам как се чувстваш. Сватбеното тържество се състоя в ресторант Крали Марко зад хотел Плиска. Ресторантът е много приятен. Дансингът е в средата на ресторанта. Масите са около него на нещо като баклкони, а украсата на нашата маса беше невероятна - от ресторанта.
Разгледайте го - мисля, че ще ви допадне.
Успех в приготовленията  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 599
Мерси много на всички за отговорите!   bouquet
Снощи с булката пробвахме При орлите. Очаровани сме и най интересното е, че предлагат много добри условия за сватби. Което лично мен ме учуди.

# 22
  • Мнения: 1 284
ние бяхме в р-т Панорама на Дондуков от всичко сме доволни Hug

Общи условия

Активация на акаунт