"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

  • 34 029
  • 790
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15
Отново се включвам , но съм леко притеснена . Днес правихме секс с приятеля ми и имах след това леко розоовеещо зацапване след секса , без мирис на кръв. Да се притеснявам ли , след като теста ми е положителен и прегледа ми при гинеколог е на 24 ? 🙄

# 76
  • Мнения: 1 052
Отново се включвам , но съм леко притеснена . Днес правихме секс с приятеля ми и имах след това леко розоовеещо зацапване след секса , без мирис на кръв. Да се притеснявам ли , след като теста ми е положителен и прегледа ми при гинеколог е на 24 ? 🙄
Ако е еднократно, розово и след секс не, но ако не спира посетете лекар.

# 77
  • Мнения: 13
Здравейте. Прикачвам тест, който си направих преди малко. Днес по календар трябва да ми дойде. Според вас положителен ли е ?

Страх ме е да се зарадвам, понеже и при мен се случи да прокървя преди близо година в 5 г.с. и от тогава всички опити са неуспешни.

# 78
  • Мнения: 652
Здравейте. Прикачвам тест, който си направих преди малко. Днес по календар трябва да ми дойде. Според вас положителен ли е ?

Страх ме е да се зарадвам, понеже и при мен се случи да прокървя преди близо година в 5 г.с. и от тогава всички опити са неуспешни.

Според мен си е абсолютно положителен! Честито и пожелавам да е докрай!

# 79
  • Мнения: 8
Здравейте!
Според вас тестовете presto и sure check винаги ли са верни?
Истината е, че преди и в деня на самата ми овулация(3ти юни) правихме опити за бебе.
Още преди една седмица започна да ми се гади, но веднъж - два пъти. Направих двата теста на presto- излязоха отрицятелни.
От два ни обаче усилено ми се гади и вие свят. Възможно ли е да съм бременна? Но все си мисля, че е рано за установяване. Не съм много запозната, затова пиша тук.
Вчера трябваше да ми дойде, но не е. Реално два дни ми закъснява, на днешния тест който направих (surecheck) показа отново отрицателен. Може би хормона на бременни ми е все още много нисък?
Благодаря предварително за отделеното време! Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 846
Щом има симптоми трябва да има и положителен тест, няма ли всичко е плод на фантазия или хормони.
Аз след овулация например след покачване на прогестерона имам дни на гадене, повръщане....ама не съм бременна особенност на организма как реагира.
Може да си пуснете кръвен тест той ще ви покаже реалната картина.
За тестовете винаги пише 99% винаги има вероятност да сте в оня 1 % дето не ви показва....но пак казвам за да имате признаци, това означава имплантация, отделяне в кръвта, след 2-3 дена в урината няма как да не го засече тест.Късмет!

# 81
  • София
  • Мнения: 6 726
Нямам как след 2 дни да не отчетат тестовете все пак ако се съмнявате в тях може да си направите кръвен. А относно гаденето и виенето на свят могат да се дължат и на други диагнози.

# 82
  • Мнения: 9
Първо се извинявам, че повтарям отговора си преди малко написах този пост в темата за овулация, но сега намерих тази Simple Smile


Здравейте, и този месец съм със закъснение, за сега само 8 дни, за разлика от предния месец, когато бяха над 20. Тогава отидох на ендрокринолог и ми назначи хормонални изследвания при следващия цикъл (който все още не е настъпил). Цикълът ми е на 34-35дни този месец овулацията ми трябваше да е около 26-27 Май. Правих тестове за овулация имах положителни, но честно казано някак вече им нямам вяра, въпреки, че правихме опити точно тогава.
Миналата седмица към края забелязах по-обилно течение, без цвят и мирис, но като тъй наречената ‘слуз’ при овулация (това е 3 седмици след предполагаема ову).  Въпреки това не сме спирали с опитите и сме имали незащитени полови контакти през цялото време.

Възможно ли е наистина миналата седмица да съм била в овулация и тя да е настъпила толкова по-късно?
От тази седмица имам ужасно подути и болезнени гърди, често уриниране, снощи изведнъж се появиха зверски болезнени спазми ниско долу, като си помислих, че менструацията ми настъпва, но уви- не… Правим опити от януари тази година, яйчниците и матката ми са в отлично състояние, само този нередовен цикъл последните 2 пъти ме притеснява, но очаквам да дойде за да си направя изследвания (е, ако не дойде ще съм по-щастлива😁) Правих тест Престо преди около 2-3 дни и беше категорично отрицателен. Колкото се притеснявам, толкова и се надявам все оше😁

Благодаря предварително Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 506
Добро утро, момичета.
Моля да погледнете едни снимки на тест, който си направих тази сутрин.
На 98% съм сигурна, че е отрицателен.
Трябва да ми дойде след около 2 дни, но ми е лошо и гърдите ми много ме болят, затова си го направих с първа урина. Отначало го сметнах за отрицателен, но после ми се видя много бледа черта.


# 84
  • Мнения: 652
Добро утро, момичета.
Моля да погледнете едни снимки на тест, който си направих тази сутрин.
На 98% съм сигурна, че е отрицателен.
Трябва да ми дойде след около 2 дни, но ми е лошо и гърдите ми много ме болят, затова си го направих с първа урина. Отначало го сметнах за отрицателен, но после ми се видя много бледа черта.




Прикачам ти снимка на моя тест 1 ден преди да ми дойде, за да видиш също колко блед беше (тази чертичка май само аз си я виждах). В последствие на 2-ри ден закъснение вече втората чертичка си беше много ясна и наситена Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 506
Owly, благодаря. Аз се притеснявам да не е изпарителна линийка. Ще пробвам пак след 2-3 дни, ако не ми дойде междувременно. При нас е сложно, защото приятелят ми имаше лоша спермограма преди по-малко от месец, пие добавки, но да видим...
Много благодаря, че ми вдъхваш надежда.

# 86
  • Мнения: 652
Owly, благодаря. Аз се притеснявам да не е изпарителна линийка. Ще пробвам пак след 2-3 дни, ако не ми дойде междувременно. При нас е сложно, защото приятелят ми имаше лоша спермограма преди по-малко от месец, пие добавки, но да видим...
Много благодаря, че ми вдъхваш надежда.

Ама разбира се Hug винаги има надежда! Мисля, че на 2-ри ден закъснение вече тестът спокойно ще си показва дали е положителен или не.

# 87
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета!
Прикачвам снимки от два теста, правени днес. Не знам точно колко е закъснението, защото преди 2 месеца имах биохимична (бях писала в предишната тема) и след нея цикълът ми малко се обърка, но са минали 33 дни от последната менструация. Понеже има противоречиви мнения за Presto, направих и един Sure Check, който е с по-бледа черта, но сякаш я има (преди него вече бях яла, пила кафе и тн., ако е от значение). Моля за мнение.

# 88
  • Мнения: 4 843
Честито!

# 89
  • Мнения: 2


5дни преди М.Ц (направих два теста и двата са с втора бледа черта)
Бременна ли съм?

Общи условия

Активация на акаунт