"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

  • 34 028
  • 790
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 348
По- положителен няма накъде….

# 46
  • София
  • Мнения: 6 726
Привет на всички! Simple Smile
Моля за мнение за прикачения тест, който е правен на 18 ден след доказана на ехограф овулация и 34 ден от началото на МЦ  (Закъснение 3 дни).   
 
Ееее бременна си! Честито

# 47
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета 🙂
Последната ми менструация беше на 06.06.21г. продължителност 6 дни а дължината на Мц 30 дни.
С мъжът ми правим опити за 2ро дете от 6-8 месеца
След края на последната ми менструация започнахме на ново с опитите през ден-два и така до края на месеца
Не съм засичала О, нито съм мерила БТ, не съм приемала лекарства, не съм била и болна
На 2ри ден от закъснението направих тест, но беше отрицателен. Не съм правила 2ри тест, днес ми е 6ти ден закъснение.
От 3ти ден започнаха да ме болят гърдите, да ми се спи и да се чувствам отпаднала, като заедно с това ме пробождат яйчниците, а на моменти чувствам тежест, изтръпване и нещо подобно на гъделичкане на матката.
Днес на 6ти ден от закъснението започна да ми се замайва главата и да ми се повдига на моменти. Това са симптомите, който забелязах до момента.
Въпроса ми е дали има вероятност да съм направила теста твърде рано и дали да направя нов или да си направя кръвен тест?
Чела съм тук за доста грешни отрицателни тестове и честно казано съм малко объркана 😒
Моля за вашето мнение и съвети🙂
Благодаря предварително 🤗
Симптомите са ти в повече ми се струва,на 6 дни закъснение мисля,че щеше да покаже ако имаше нещо!
Успех!

# 48
  • Мнения: 7 898
След като не е засечена овулация, няма как да сте сигурни , че имате закъснение...
Според вас колко време трябва да изчакам, предвид на това че от 06.05 до 06.06 е месец и 4 дни?
Благодаря предварително 🙂

G. Savova
Предвид, на това че този форум е създаден за обмяна на опит и информация от хора със сходни или същи ситуации, не смятам че съм създала проблем с това че съм се до питала за мнение и съвет от предполагам по-вещи хора по въпроса!
Въпреки това се извинявам ако съм нарушила спокойствието Ви с моите болежки и съм предизвикала у Вас гадаене!
Благодаря Ви все пак за отделеното време, бяхте много мила 🙂
Вижте сега. Имате достатъчно голямо закъснение и вместо да си направите тест ни пишете за не знам си какви симптоми! Бременост се установява с тест, не със симптоми!

# 49
  • Мнения: 4 843
Ако са като менструални болки, аз също имах, както и много други жени, и са нормални.

# 50
  • Мнения: 5
Ако са като менструални болки, аз също имах, както и много други жени, и са нормални.

Да, точно такива са. Ще пиша отново след няколко дни, надявам се с добра новина.

# 51
  • Мнения: 5
След спонтанен аборт в 12 г.с , вече една година правим опити и нищо ….
И на доктор бяхме , уж нямало проблеми
Често ми закъснява , но причината винаги е задържан фоликул.
Надеждите всеки месец са големи , както и разочарованията .
Усещам се , че вече ми е фикс идея и с всеки изминал път съм все по отчаяна .
Сега пак ми закъснява , но вече не смея да бързам с тестове , че и на аптеката ме научиха за какво съм.
Имам обаче едно главоболие непрекъснато , не е силно но го има .
Пия парацетамол само , уж за всеки случай да не пия силни лекарства.
Чакам си цикъла, но нито са ми напрегнати гърдите , нито имам болки ниско долу ..
Не помня предния път как стана , защото стана от първия път.

# 52
  • Мнения: 2 629
Напълно ви разбирам  Cold Sweat ...
След като правите опити почти година АГ-то не ви ли пусна изследвания?
Би трябвало да ви насочи? На нас ни казаха ако до 1 год не стане ,да потърсим репродуктивен специалист /с ендометриоза съм/:
След спонтанен аборт в 12 г.с , вече една година правим опити и нищо ….
И на доктор бяхме , уж нямало проблеми
Често ми закъснява , но причината винаги е задържан фоликул.
Надеждите всеки месец са големи , както и разочарованията .
Усещам се , че вече ми е фикс идея и с всеки изминал път съм все по отчаяна .
Сега пак ми закъснява , но вече не смея да бързам с тестове , че и на аптеката ме научиха за какво съм.
Имам обаче едно главоболие непрекъснато , не е силно но го има .
Пия парацетамол само , уж за всеки случай да не пия силни лекарства.
Чакам си цикъла, но нито са ми напрегнати гърдите , нито имам болки ниско долу ..
Не помня предния път как стана , защото стана от първия път.

# 53
  • Мнения: 196
Здравейте. Ако на 8 Юни имах положителен тест за овулация, и опитвахме на 7,8,9,10 Юни, кога мога да си направя тест за бременност и да отчете.

# 54
  • Мнения: 7 898
По принцип след 12-14 дена, а на практика когато искаш.

# 55
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
По принцип след 12-14 дена, а на практика когато искаш.
Не бих могла да го кажа по-деликатно. 24 часа след последния опит.

# 56
  • Мнения: 9
Добър вечер аз съм нова тук. От ноември месец 2020 година с моя Мъж правим опити за второ детенце май месец 2021 година ми закъснея с ден на другия ден ми дойде но не както обикновено а много слабо на втория ден вече нямаше нищо днес ходих на преглед при генеколошката тя каза че вижда нещо пред матката или зад матката не разбрах точно и ми каза сега на 21 юни да отида отново да ме види според вас има или няма бременност. Благодаря предварително за отговорите и се извинявам за дългия пост 🙂

# 57
  • Мнения: 4 843
Ще разберете като си направите тест за бременност - домашен или кръвен. Ние не знаем какво е видяла лекарката.

# 58
  • Мнения: 9
Ще разберете като си направите тест за бременност - домашен или кръвен. Ние не знаем какво е видяла лекарката.
Ще разберете като си направите тест за бременност - домашен или кръвен. Ние не знаем какво е видяла лекарката.
Да ще направя тест но искам първо да изчакам да видя какво ще ми каже на 21 юни и след това ще направя

# 59
  • Мнения: 4 843
21 е много далеч, защо ще чакате и ще се чудите. То няма да има смисъл да правите тест след прегледа, тогава вече ще е ясно дали има бременност, или не. Тест се прави преди преглед попринцип.

Общи условия

Активация на акаунт