Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

• 2 869
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
Мисля, че е положителен, защото имам редовен цикъл, а днес закъснението е 10-ти ден

# 31
Запишете си час за следващите дни и ще знаете със сигурност.

# 32
Здравейте! Имам въпрос и ще се радвам да ми споделите вашето мнение. Правя опити за бебе.
Последна менструация (17.05)
Овулация (от 28.05 до 03.06) - изчислена и проследена от лекар.
Опит за бебе направен на 31 и 02 и 03 , като дати.
Аз съм от нетърпеливите и казуса е следен , взех си от ранните тестове за бременност на престо , които се правят 7дни след полов акт. Вчера направих един и излезна бледа втора черта , днес сутрин направих още един , за да се убедя в пърия , но нищо! Една чертичка само….
Сега не знам какво да мисля,ясно е , че ще изчакам и ще ида на лекар след закъснение разбирасе,но се интересувам на някой друг случвало ли му се е?
Това ми е опит за второ детенце , а от първото съм вдигнала ръце от тезо тестове - до 7ми месец бременност ми отчитаха отрицателни , а аз с голям корем вече , лекарите ми се чудеха …

# 33
  • София
Мисля, че е положителен, защото имам редовен цикъл, а днес закъснението е 10-ти ден
При това закъснение всеки тест щеше да покаже съвсем ясно наличие на бременност. Ако вторият е по-скорошен има проблем.
Здравейте! Имам въпрос и ще се радвам да ми споделите вашето мнение. Правя опити за бебе.
Аз съм от нетърпеливите и казуса е следен , взех си от ранните тестове за бременност на престо , които се правят 7дни след полов акт. Вчера направих един и излезна бледа втора черта , днес сутрин направих още един , за да се убедя в пърия , но нищо! Една чертичка само….
Сега не знам какво да мисля,ясно е , че ще изчакам и ще ида на лекар след закъснение разбирасе,но се интересувам на някой друг случвало ли му се е?
Това ми е опит за второ детенце , а от първото съм вдигнала ръце от тезо тестове - до 7ми месец бременност ми отчитаха отрицателни , а аз с голям корем вече , лекарите ми се чудеха …
Овупация 5 дена няма как да има. Тест, който отчита 7 дена след полов акт също. Изчакайте си закъснение и тогава се тествайте.

# 34

Овулацията ви не е била 6 дена, няма как просто. Била е в един от тези дни.
Престо често дават изпарителни черти, от снимката ви не може да се каже чертата дали е розова или изпарителна.
Изчакайте още 4-5 дни и повторете.

# 35
При това закъснение всеки тест щеше да покаже съвсем ясно наличие на бременност. Ако вторият е по-скорошен има проблем.
Овупация 5 дена няма как да има. Тест, който отчита 7 дена след полов акт също. Изчакайте си закъснение и тогава се тествайте.
Пробвайте с друг тест,отзивите за престо не са едни от най-добрите!

# 36
Здравейте, момичета!
След приблизителната дата (тъй като не съм тествала)на последната ми О имам усещането за лека, постоянна температура. Не отдадох голямо значение, тъй като бях изстинала вероятно и имах и хрема. Хремата обаче мина, за разлика от усещането. Днес  обаче се присетих ,че покрай хаоса и спешното ми заминаване в командировка-не съм обърнала внимание ,че ми закъснява с 4 дни. И нямам никакви признаци за предстоящ цикъл. Как мислите има ли смисъл да се тествам на този етап, или да го отдам за сега на пътуването, изстинката и т.н.

# 37
На такова закъснение със сигурност бих тествала.

# 38
Здравейте, последният цикъл на 15.05 2021г.
3 броя тест за бременност (различни видове) с бледи 2-ри черти (видими явно само за мен).
2 дена преди очакван цикъл, опити от около година.
Според вас?

# 39
Аз я виждам.

# 40

Е явно вече сме две ☺️

# 41
И тук виждам. Съмнява ме три различни теста да показват черта, успех!

# 42
И тук виждам. Съмнява ме три различни теста да показват черта, успех!

Благодаря.

# 43
Аз също я виждам! Стискам Ви палци! Hug Flowers Four Leaf Clover

# 44
Здравейте, момичета 🙂
Последната ми менструация беше на 06.06.21г. продължителност 6 дни а дължината на Мц 30 дни.
С мъжът ми правим опити за 2ро дете от 6-8 месеца
След края на последната ми менструация започнахме на ново с опитите през ден-два и така до края на месеца
Не съм засичала О, нито съм мерила БТ, не съм приемала лекарства, не съм била и болна
На 2ри ден от закъснението направих тест, но беше отрицателен. Не съм правила 2ри тест, днес ми е 6ти ден закъснение.
От 3ти ден започнаха да ме болят гърдите, да ми се спи и да се чувствам отпаднала, като заедно с това ме пробождат яйчниците, а на моменти чувствам тежест, изтръпване и нещо подобно на гъделичкане на матката.
Днес на 6ти ден от закъснението започна да ми се замайва главата и да ми се повдига на моменти. Това са симптомите, който забелязах до момента.
Въпроса ми е дали има вероятност да съм направила теста твърде рано и дали да направя нов или да си направя кръвен тест?
Чела съм тук за доста грешни отрицателни тестове и честно казано съм малко объркана 😒
Моля за вашето мнение и съвети🙂
Благодаря предварително 🤗

Общи условия

Активация на акаунт