Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

• 2 869
  • 81
  •   1
Отговори
# 15

Хайде стига с тия “симптоми’.
Теста ти щом е отрицателен няма как да имаш
симптоми!

Да съм написала някъде симптоми ? До колкото знам тук всеки споделя и пита каквото го притеснява или интересува. Не мога да разбера в кой момент точно всичко стана толкова негативно.

Доста по-късно идват тези симптоми, за съжаление болката, която описваш ми прилича на киста, дано не съм права, но на такова закъснение чертата щеше да се насити, ако имаше бебе Simple Smile

# 16
Здравейте, малко съм объркана. 2 дни преди овулация, правихме бебе. Днес е 15-ти ден след това и 2 дни преди цикъл. Вчера си правих тест и ми показа едва забележима много бледа 2 черта, днес сутринта пак си направих и пак така 2 едва забележима втора черта, дали има бебче или няма. Какво ще ме посъветвате?

Друго, освен да си изчакаш закъснението и тогава да направиш тест не можем да посъветваме.

# 17
  • У дома !
Здравейте!
На 29.05 получих леко зацапване. Помислих си, че е цикъла ми, но това зацапване продължи и беше много оскъдно. Взех си тест и се появи почти незабележима втора чертичка. После си пуснах кръвен тест на 3.06. И резултата е 23, 09.
В лабораторията ми казаха, че ако резултата е над  5  значи е положителен.
Записах си час при лекарката ми, но чак за 10.06 , а днес това зацапване се превърна в тъмно кафяво към червено като начало на МЦ. Притеснено ми е и се чудя утре да ли да не пусна още един кръвен?
Нищо не ме боли, но много спя ми прави впечатление.

# 18
А кога трябва да ви дойде?
С този резултат ме съмнява на 10ти лекарят да види нещо, ЧХГ трябва да стане поне 1000.
Аз може би бих пуснала още един кръвен тест, за да се види накъде върви ЧХГ.

# 19
  • У дома !
А кога трябва да ви дойде?
С този резултат ме съмнява на 10ти лекарят да види нещо, ЧХГ трябва да стане поне 1000.
Аз може би бих пуснала още един кръвен тест, за да се види накъде върви ЧХГ.
На 29.05 трябваше да ми дойде МЦ., но се появи само зацапване, бледо съвсем леко, за това си помислих, че може би съм бременна и това се дължи на имплантационно кървене.
Но днес се появи това тъмно кафяво и малко по-обилно кървене и се чудя какво да правя до 10.06 когато съм на преглед.

# 20
Трябвало е да пуснете втори тест, тъй като това е било много нисък резултат за такова закъснение.

# 21
Да, доста нисък резултат е за това закъснение.
Възможно е да е биохимична бременност и да приключи с кървенето.

# 22
  • У дома !
Благодаря ви момичета за мненията. Май всичко приключи вчера. Излезе нещо голямо като съсирек, придружено с ярко- червена кръв и сега продължава като цикъл.
Да отложа ли часа при лекаря и когато спре и съм чиста, тогава да отида на преглед се чудя?

# 23
Здравейте , в предната тема бях писала че усещам и реагирам на някакви миризми по необичаен начин (кихане) … посъветвахте че най-вероятно е алергия към парфюми. Днес ми се дохапна нещо много странно , козунак с люта салата и пастърма 😂😂😂  луда работа … не знам какво се случва. На 3ти ден закъснение направих тест - отрицателен. Днес е 8ми ден закъснение … тежест в слабините на моменти са все още факт , както и при силно кихане веднъж ме стегна десният яйчник.
Някоя от вас сблъсквала ли се е с нещо такова ? Казала съм си, че ако не дойде утре , в понеделник сутрин ще направя тест и ако пак е отрицателен отивам на преглед.
Отдавна да бях отишла на лекар,а не да се самонавивам,че съм бременна!
Минала съм го това с отрицателните тестове но чак пък така не съм била,да виждам отрицателни тестове и да продължавам да си мисля обратното...На първо място себе си тормозиш,спри да го мисли и ще стане поне при мен така стана..

# 24
Благодаря ви момичета за мненията. Май всичко приключи вчера. Излезе нещо голямо като съсирек, придружено с ярко- червена кръв и сега продължава като цикъл.
Да отложа ли часа при лекаря и когато спре и съм чиста, тогава да отида на преглед се чудя?
Иди по-добре сега, недей да чакаш! Могат да те прегледат и през корема, ако е необходимо.

# 25
Здравейте, можете ли да ми помогнете? Объркана съм. Първият тест е от преди 2 дни be.live и мисля, че ясно изразява бременност, докато вторият е със страшно бледа втора чертичка и е ирландски boots. Какво мислите?

# 26
Може първият да е с по-висока чувствителност, а вторият не

# 27
Как мислите? Положителен или отрицателен е? Първият е чувствителност 20, другият с 50 miu/ml

# 28
Ти какво мислиш?

# 29
Да, теста първия е положителен, а втория е с по-ниска чувствителност и ще бъде като другия утре.

Общи условия

Активация на акаунт