Дългото чакане след трансфер - 92

  • 51 996
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 241
Здравейте, хайде и аз тук Simple Smile Трансфера ми беше на 5ти,на 2 бластоцистчета.       
Калина важното е да си спокойна,за пишкането,аз отидох 10 минути преди трансфера до тоалетната.Казаха ,че трябва да е леко пълен мехура,но да не причинява дискомфорт и много да ти се пишка.
Успех желая на всички Hug

И при мен беше така, точно преди трансфер се изпишках. Аз и без това щом влеза в клиниката и само това ми се прави от притеснение. 😬🤔🤭
Иначе за теста и аз се чудя, дали да направя на 8 ми или 9 ти ден, нетърпелива съм. Случват ми се и странни неща късно вечер, след ставане стоя по 45 мин. и се въртя. Знам,че е рано за симптоми или нещо подобно. 🤔😆😆😆

# 61
  • Мнения: 190
Бени, аз симптоми нямам  Frowning1 Ама никакви.Мисля на 13ти да направя кръвен,пада се 8ми ден.При положение ,че казаха ,че ембриончетата са с много изтъняла обвивка, мисля че би трябвало да отчете правилно.

# 62
  • Мнения: 241
Бени, аз симптоми нямам  Frowning1 Ама никакви.Мисля на 13ти да направя кръвен,пада се 8ми ден.При положение ,че казаха ,че ембриончетата са с много изтъняла обвивка, мисля че би трябвало да отчете правилно.

Дени и аз нямам симптоми, просто имам някакво усещане за странни неща, които попринцип не са ми се случвали преди. Не винаги има симптоми, имам познати които и при естествено забременяване нямат симптоми. Така,че нека да мислим положително и скоро да се радваме на двете чертички.❤

# 63
  • Мнения: 25
Моят преглед е на 11.06. Толкова много се вълнувам, че искам да проспя тази седмица. Simple Smile
.                                                                                  Моят преглед е на 09.06 вече сън не ме лови.

# 64
  • София
  • Мнения: 623
Момичета здравейте, искам да попитам на колко от вас са им поставяли ембрио лепило. Кога се поставя в деня на трансфера или преди това?  На мен във вторник ми предстои ЗЕТ като до тогава не ме викат в клиниката. Моята док преди време ми беше споменала за въпросното лепило и сега както си лежа и си мисля и се сетих за него и за това, че от както сме в подготовка за ЗЕТ ( вече почти две седминици) при срещите ни нищо не ми е споменавала. Възможно ли е да е забравила или просто да не трябва да ми се слага? Да се обадя ли утре в клиниката и да попитам? Грешката може би е моя, че по време на прегледите не се сетих да попитам. Благодаря предварително.
Ембриолепило се поставя в деня на трансфера,2 часа приди трансфер.Няколко дни преди това се постава PBMS,което е различно от ембриолепило.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Carolina, моля те разкажи какво е PBMS?

# 66
  • София
  • Мнения: 623
Carolina, моля те разкажи какво е PBMS?

PBMS са периферни моноцити.Те преобразуват менстуралното жълто тяло в жълто тяло при бременност.Двукратно се взема кръв от пациентката,към нея се прибавя хормона ЧХГ и  лепилото се връща в матката.Това се практикува при завишени NK клетки и улеснява имплантирането на ембрионите.Това е накратко.

# 67
  • Мнения: 1 130
Carolina, моля те разкажи какво е PBMS?

PBMS са периферни моноцити.Те преобразуват менстуралното жълто тяло в жълто тяло при бременност.Двукратно се взема кръв от пациентката,към нея се прибавя хормона ЧХГ и  лепилото се връща в матката.Това се практикува при завишени NK клетки и улеснява имплантирането на ембрионите.Това е накратко.
Мойте са гранични, но такова не сме правили, дали да го отчета като пропуск? Имах вливка 7 дни преди трансфер. Ще  го обсъдя с доктора утре.

# 68
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,

Аз пак съм с провал

Имах 2 ембриона,на 5-ден в деня на трансфера не оцеляха

Доктора ми даде Opti Ova

Някой пил ли го е?

Били нови и са доста скъпи

# 69
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Carolina, моля те разкажи какво е PBMS?

PBMS са периферни моноцити.Те преобразуват менстуралното жълто тяло в жълто тяло при бременност.Двукратно се взема кръв от пациентката,към нея се прибавя хормона ЧХГ и  лепилото се връща в матката.Това се практикува при завишени NK клетки и улеснява имплантирането на ембрионите.Това е накратко.
Мойте са гранични, но такова не сме правили, дали да го отчета като пропуск? Имах вливка 7 дни преди трансфер. Ще  го обсъдя с доктора утре.
аз съм правила при Стаменов, но въпреки него, пак нямаше имплантация. Януари при стимулацията при Бойчев нк клетките ми бяха в норма и той нищо не ми е предлагал. Въртеше му се в главата за биопсия, но се опасяваше, че може да прецакаме лигавицата... Ако не беше моето нетърпение, може би трябваше и това да направим, защото имплантация отново нямаше при мен

# 70
  • Мнения: 457
Момичета прогестан депо който слагате днес ми е 1ва инджекция иносед 5дни пак сега съм в чуденка петък или събота е следващата?

# 71
  • Мнения: 413
Ако днес са ти го сложили и трябва след 5 дни пак, значи на 12ти - тази събота.
Момичета прогестан депо който слагате днес ми е 1ва инджекция иносед 5дни пак сега съм в чуденка петък или събота е следващата?

Последна редакция: пн, 07 юни 2021, 17:40 от Aleksandra618461

# 72
  • Мнения: 1 755
Зависи как е написано на рецептата, че и мен акушерката щеше да ме обърка. При мен е написано "през 5 дни", което ако и при теб е така би трябвало да е в неделя (5 дни без инжекция).
Аз слагах на 02.06. късния следобед, ако трябва да сме още по-точни, и смятам, че трябва да я сложа утре.
По същия начин броя за зарзио. Ако беше изписано "през ден" означава да се сложи вдругиден. Изписано ми е през 2 дни, означава 2 дни без инжекция и слагам на третия. Логиката поне е такава.
Дано не съм грешка за депо-то, утре сутрин мисля рано да я сложа. То е 250, което означава *50 дневно да се усвояват.
Ако е написано "на 5 дни", вероятно трябваше да я слагам днес. Ако се свържеш с лекар, пиши как е правилното.

Последна редакция: пн, 07 юни 2021, 16:15 от Mandaria

# 73
  • Мнения: 166
Днес ми беше трансфера на 2 петдневни.
Полежах си поне час без да мърдам.
Само ставах да пишкам и да си тръгна.
Малко преди да стана да си ходя и нещо ми изтече не беше утрогестана според мен.
Почвам да се филмиран от сега има ли някой сходна ситуация?

# 74
  • Мнения: 457
Зависи как е написано на рецептата, че и мен акушерката щеше да ме обърка. При мен е написано "през 5 дни", което ако и при теб е така би трябвало да е в неделя (5 дни без инжекция).
Аз слагах на 02.06. късния следобед, ако трябва да сме още по-точни, и смятам, че трябва да я сложа утре.
По същия начин броя за зарзио. Ако беше изписано "през ден" означава да се сложи вдругиден. Изписано ми е през 2 дни, означава 2 дни без инжекция и слагам на третия. Логиката поне е такава.
Дано не съм грешка за депо-то, утре сутрин мисля рано да я сложа. То е 250, което означава *50 дневно да се усвояват.
Ако е написано "на 5 дни", вероятно трябваше да я слагам днес. Ако се свържеш с лекар, пиши как е правилното.
ако си е сложилана 2ри според мен 2, 3,4,5,6,следвашата ти е на 7 т. Е днес. По 50м на ден се пада

Общи условия

Активация на акаунт